Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż potem się wkurwiać i mówić: co się zepsuło, skoro miało być tak pięknie?

 

Jako niepoprawny optymista nienawidzę tego podejścia "lepiej się pozytywnie zaskoczyć" ;) Chodzą, kurwa, i marudzą, i pierdolą, i jebią każdego piłkarza z osobna, a na koniec "ale fajnie, wygraliśmy", no chujciwdupe, było siedzieć cicho, to ludzie z wiarą w sukces by nie musieli się wkurwiać na wasze pierdolenie.

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam szczerze, że wolę ultraoptymistów, którzy krzyczą DO BOJU POLSKO! i pompują balonik, niż hejterów-hipsterów, którzy czerpią jakąś dziwną przyjemność ze swojego pesymizmu (pewnie sami nazywają to realistycznym podejściem). Ja wolę ślepo kibicować i wierzyć, że Polska wygra wszystkie mecze w grupie, bo na tym chyba polega kibicowanie, co nie? :)

 

Od dłuższego czasu nawet ja w czymś się zgadzam z kolegą Reaperem :]

Odnośnik do komentarza

 

Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż potem się wkurwiać i mówić: co się zepsuło, skoro miało być tak pięknie?

 

Jako niepoprawny optymista nienawidzę tego podejścia "lepiej się pozytywnie zaskoczyć" ;) Chodzą, kurwa, i marudzą, i pierdolą, i jebią każdego piłkarza z osobna, a na koniec "ale fajnie, wygraliśmy", no chujciwdupe, było siedzieć cicho, to ludzie z wiarą w sukces by nie musieli się wkurwiać na wasze pierdolenie.

 

no właśnie, twój światopogląd ci wszystko przysłania. Ja nie mówię, że będzie w chuj słabo (choć mogłoby byc, bo postawiłem 5 dyszek na nie wyjscie z grupy), ale wielkich rzeczy tez nie ma sie co spodziewac.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...