Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

@Ajer - twarda puszeczka, narowista w chuj, stuka, puka, drogie jak nie wiem co. Na dodatek mało miejsca i wszystko zbite w środku, jak dobra lufa. Mnie nie robi :keke: Jak miałbym kupić tego Miniacza albo tę Audicę, to nawet sekundy bym się nie zastanawiał - wziąłbym Audi.

 

Ale co porównanie :P jak już to do A1. A jeździłem raz RS1 czy jak się nazywa te sportową wersję A1? Zajebiste, ale rwie jak niemożebnie ;D


Wiesz Man_iac, są modelki i modelki. Są "wieszaki", a na drugim biegunie modelki specjalizujące się w bieliźnie :)

 

I niby te Victoria's Secret są jakieś wow? Z twarzy ślicznotki wiadomo, ale zgarbne często nie są. Tyłki zwisają zamiast być sprężyste, nie dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza

 

@Ajer - twarda puszeczka, narowista w chuj, stuka, puka, drogie jak nie wiem co. Na dodatek mało miejsca i wszystko zbite w środku, jak dobra lufa. Mnie nie robi :keke: Jak miałbym kupić tego Miniacza albo tę Audicę, to nawet sekundy bym się nie zastanawiał - wziąłbym Audi.

 

Ale co porównanie :P jak już to do A1. A jeździłem raz RS1 czy jak się nazywa te sportową wersję A1? Zajebiste, ale rwie jak niemożebnie ;D

 

 

Porównanie dwóch aut, które miał. Zresztą sprawdzaliśmy przebieg i ostatni znany (chyba 2011) był 20K mniejszy. Więc nie jest tak makabrycznie przekręcony. Ale mechanicznie jest zajebisty.

 

Co do porównania wg wielkości, to Audi RS1 to diabeł, ale wolałbym już Sratatata 500 Abartha. Zresztą Mini się niedługo tak rozrośnie, że będzie wielkości Audi A4 :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Wiesz Man_iac, są modelki i modelki. Są "wieszaki", a na drugim biegunie modelki specjalizujące się w bieliźnie :)

I niby te Victoria's Secret są jakieś wow? Z twarzy ślicznotki wiadomo, ale zgarbne często nie są. Tyłki zwisają zamiast być sprężyste, nie dziękuje ;)

 

Wow czy nie wow, ale ja osobiście wolę je niż "wieszaki".

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie, bo zwyczajna ma te chujowe kolory wykończenia w środku :keke:

 

W zwyczajnej jest ten kremowo - beżowo chuj wie co z czerwonym. Mnie pasi ;)

 

 

 

 

Wiesz Man_iac, są modelki i modelki. Są "wieszaki", a na drugim biegunie modelki specjalizujące się w bieliźnie :)


I niby te Victoria's Secret są jakieś wow? Z twarzy ślicznotki wiadomo, ale zgarbne często nie są. Tyłki zwisają zamiast być sprężyste, nie dziękuje ;)

 


Wow czy nie wow, ale ja osobiście wolę je niż "wieszaki".

 

 

No taaa, ale taki to wybór ;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie do znawców motoryzacji: planuję kupić samochód, którym planuję bezproblemowo jeździć 5 - 8 lat. Czy bardziej się opłaca kupić nowy czy kilkuletni używany (biorąc też pod uwagę spodziewaną cenę przy sprzedaży auta)? Teraz jeżdżę od 7 lat focusem, który mam z salonu i nie mam z nim żadnych problemów. Chcę się przesiąść do jakiejś klasy średniej (mondeo, superb, passat, może mazda 6) i kombinuję co się bardziej opłaci.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do znawców motoryzacji: planuję kupić samochód, którym planuję bezproblemowo jeździć 5 - 8 lat. Czy bardziej się opłaca kupić nowy czy kilkuletni używany (biorąc też pod uwagę spodziewaną cenę przy sprzedaży auta)? Teraz jeżdżę od 7 lat focusem, który mam z salonu i nie mam z nim żadnych problemów. Chcę się przesiąść do jakiejś klasy średniej (mondeo, superb, passat, może mazda 6) i kombinuję co się bardziej opłaci.

 

Zależy od budżetu ;) Możesz połazić po salonach i popytać o egzemplarze testowe, dealerskie, zawsze to i 10-15k taniej nawet. Nie mówiąc o tym, że dealerzy mają programy gdzie sprzedają serwisowane w ASO używki. Też warto sprawdzić.

Jednak mój typ kobiety to "niska z dużymi". Więc na wstepie 99% modelek odpada :keke:

 

Taka by się pewnie nade mną albo FYMem zastanowiła...

 

 

Nie, bo zwyczajna ma te chujowe kolory wykończenia w środku :keke:

 

W zwyczajnej jest ten kremowo - beżowo chuj wie co z czerwonym. Mnie pasi ;)

 

 

O to to to. Właśnie ten pedalski zestaw :keke:

 

 

No cóż, musiał mi się podobać w takim razie :D

Odnośnik do komentarza

Pytanie do znawców motoryzacji: planuję kupić samochód, którym planuję bezproblemowo jeździć 5 - 8 lat. Czy bardziej się opłaca kupić nowy czy kilkuletni używany (biorąc też pod uwagę spodziewaną cenę przy sprzedaży auta)? Teraz jeżdżę od 7 lat focusem, który mam z salonu i nie mam z nim żadnych problemów. Chcę się przesiąść do jakiejś klasy średniej (mondeo, superb, passat, może mazda 6) i kombinuję co się bardziej opłaci.

 

 

Żaden wielki ze mnie znawca, ale w przypadku Octavii to raczej szedłbym w nową - patrząc na moje ostatnie poszukiwania (akurat interesowała mnie głównie Octavka kombi) to bardzo wolno tracą na wartości, więc za niedużo większe pieniadze kupisz nową bryczkę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...