Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

I zagrał James :)

Zaraz przed mecze, jak zobaczyłem iż Navas od początku, to trochę się zdziwiłem. Po kontuzji od razu na taki mecz wrzucony. Ale mocno dał radę. Kilka interwencji miał mocarnych. Przy pierwszej bramce mógł się zachować znacznie lepiej, ale później już kozaczył między słupkami.

Ramos, jak na moje oko, to średnio grał znowu.

Odnośnik do komentarza

3 mecze i trzy remisy. Dosyć kiepska statystyka. Kiedyś Navas grać musiał zacząć. Ewidentny błąd przy pierwszej bramce. Ale zdarza się najlepszym. Problemem jest, że dwa mega ważne ogniwa drużyny wypadły w jednym czasie. Marcelo i Casemiro. Obaj dają mega dużo drużynie i nie da się ich nikim zastąpić. Bład, że nie poszukano kogoś o cechach Casemiro. Nikt nie potrafi wykonywać jego zadań i jego brak ma negatywny wpływ na grę zespołu.

Odnośnik do komentarza

No nie szukali kolejnego pomocnika. Niestety, na def pom się to odbiło. Mówiło się, że w styczniu przyjdzie z powrotem Marcosa Llorente. Temat jednak upadł. Oba klubu nie biorą pod uwagę skrócenia wypożyczenia. Byłaby to jakaś alternatywa na takie sytuacje z def pom. Słabsza, bo słabsza. Nie zapominając, iż jest jeszcze ktoś taki jak Lucas Silva :p którego oczywiście nie można zarejestrować w żadnym składzie Realu. Od tak trenuje sobie ziomek i pobiera pensje. Ten to się ustawił :D

Jak pisaliśmy wcześniej: Kovacić powinien być przesunięty do środka, głębiej.

Odnośnik do komentarza

A nie mówiłem, że taka trójeczka zagra w pomocy. Ba, nawet cały skład był do przewidzenia.

Jamesowi, gdyby założyć na plecy skorupę, to by się niczym nie różnił od żółwia. Nie wiem, jest dobry, ma tą lewą nogę ułożoną jak mało kto, ale momentami wręcz irytowało, jaki jest woolny.

Możemy sobie chcieć Kovacica na DM, ale jak widać, Zizou stawia tam cały czas na Kroosa i jakoś nie wydaje mi się, by się to miało zmienić.

Szkoda, że znów w końcówie tracimy zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza

Czwarty remis z rzędu stał się faktem. Minusy były i w obronie i w pomocy i w ataku.

Zagrał w końcu Kovacić, James miał wyjść w pierwszym składzie, ale w rozgrzewce doznał urazu (Oficjalnie: James z kontuzją mięśnia łydki). Nasze oczekiwania się jednak nie spełniły- Mateo zagrał razem z Isco w linii, Kroos z tyłu. A szkoda (taa, wiem, powtarzam się ;) ).

Kovacić zagrał bardzo fajnie, kilka podać miał kozackich. Isco totalna klapa. Zawinił przy pierwszym golu dla Eibaru, później podawał strasznie niecelnie, tracił piłki.

Do wygranej zabrakło formy CR7 oraz szczęścia. Eibar swoją drogą dobrze i zorganizowanie zagrał w obronie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Real Betis – Real Madryt 1:6 (0:4)
0:1 Varane 4' (asysta: Kroos)
0:2 Benzema 31' (asysta: Kroos)
0:3 Marcelo 39'
0:4 Isco 45' (asysta: Pepe)
1:4 Cejudo 55' (asysta: Joaquín)
1:5 Isco 62' (asysta: Ronaldo)
1:6 Ronaldo 78' (asysta: Morata)

 

Ronaldo tylko z jedną ;) Isco za to pokazał się z fajnej strony- dwie bramki i wydaje się, iż to on też zagra we wtorek z Legią. Ronaldo oraz Bale mogą chcieć mocno podreperować swój dorobek bramkowy, a najbliższy rywal to dobry temat :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...