Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem- problem z Jamesem jest taki, że nie ma dla niego pozycji w drużynie. On najlepiej czuje się jako 10. Takiej pozycji w ustawieniu ZZ nie ma. Gra 4-3-3 najczęściej.

Sam piłkarz płakał, że na innych pozycjach się źle czuje. Jak nie pasuje do koncepcji- sprzedać.

Odnośnik do komentarza

Na moje to trochę głupota sprzedawać potencjalnie jednego z lepszych piłkarzy na świecie zamiast z nim popracować, ale to Real ¯\_(ツ)_/¯

To po ALE myślę, że jest bardzo ważne w tej dyskusji ;)

James ma przebłyski, ale mnie nie przekonuje. Może w jakimś innym teamie by się lepiej sprawdził. Zdecydowanie bardziej wolałem Di Mariję.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem przekonany, że James odejdzie z Realu w lecie. Nie wiem czy do PSG, bo nie jest w czołówce celów transferowych, ale moim zdaniem Zidane nie ma do niego zaufania i klub się go pozbędzie. W kluczowych meczach LM gdzie wydawałoby się, że drużynie szło ciężko, więc przydałby się ktoś kto rozrusza atak, a James większość czasu spędza na ławce - 23 minuty z City, epizodyczny występ z Wolfsburgiem. W lidze też był zawodnikiem rotacji. W prawie każdym innym klubie miałby pewny pierwszy plac. Myślę że całkiem realnym celem może być dla Rodrigueza Turyn, szczególnie jeśli odejdzie Pogba.

Odnośnik do komentarza

Przecież jeszcze rok temu James grał niesamowicie, Kolumbijczyk zachwycał swoją grą i pięknymi bramkami. W tym roku jest gorzej, bo nie przepracował w pełni pretemporady i miał długo kontuzję. IMO James zasługuje na co najmniej jeszcze jedną szansę.

Odnośnik do komentarza

 

 

Prezes klubu chciałby z niego zrobić ikonę klubu jaką był Zlatan.
Jeśli James ma mentalnie zastąpić Zlatana, to cóż, powodzenia...

 

A czy prezes klubu wyraźnie powiedział: "Chciałbym, żeby James był MENTALNĄ ikoną klubu jak Zlatan"? ;) Myślę, że w piłce nożnej głównie chodzi o piłkarskie umiejętności i dokonania, ale możesz mnie poprawić, bo pewnie się mylę :kekeke:

 

To zależy tylko od tego, co rozumiesz przez słowo ikona. Jeśli ikoną zostaje osoba, która posiada tylko umiejętności piłkarskie, to ok, masz racje.

Odnośnik do komentarza

Przecież jeszcze rok temu James grał niesamowicie, Kolumbijczyk zachwycał swoją grą i pięknymi bramkami. W tym roku jest gorzej, bo nie przepracował w pełni pretemporady i miał długo kontuzję. IMO James zasługuje na co najmniej jeszcze jedną szansę.

I poniosło go chyba życie w Madrycie bo co jakiś czas pojawiały się takie pogłoski, że baluje po nocach.

Prawdą jest, że brakuje dla niego miejsca. Bo BBC i Casemiro Kroos, Modrić jest optymalnym ustawieniem. Lepiej chyba sprzedać Jamesa i wzmocnić się kimś kto mógłby wygrać rywalizację z Casemiro. Bo alternatywy dla Brazylijczyka wielkiej nie ma.

Odnośnik do komentarza

 

Przecież jeszcze rok temu James grał niesamowicie, Kolumbijczyk zachwycał swoją grą i pięknymi bramkami. W tym roku jest gorzej, bo nie przepracował w pełni pretemporady i miał długo kontuzję. IMO James zasługuje na co najmniej jeszcze jedną szansę.

I poniosło go chyba życie w Madrycie bo co jakiś czas pojawiały się takie pogłoski, że baluje po nocach.

Prawdą jest, że brakuje dla niego miejsca. Bo BBC i Casemiro Kroos, Modrić jest optymalnym ustawieniem. Lepiej chyba sprzedać Jamesa i wzmocnić się kimś kto mógłby wygrać rywalizację z Casemiro. Bo alternatywy dla Brazylijczyka wielkiej nie ma.

 

rzeczywiście brakuje na niego miejsca tylko czy nie można się było tego spodziewać już w momencie zakupu? było wiadomo, że BBC jest nietykalne, w środku pola byli Modrić i wlaśnie kupiony Kross, więc albo klub nie przemyślał do końca zakupu i po prostu chciał mieć kolejne głośne nazwisko w drużynie bez względu na to jak pasuje do drużyny albo ktoś wymyślił, że Real będzie grał ustawieniem bez defensywanego pomocnika. i pierwsza, i druga wersja z perspektywy czasu wydaje się być błędna.

Odnośnik do komentarza
klub nie przemyślał do końca zakupu i po prostu chciał mieć kolejne głośne nazwisko w drużynie bez względu na to jak pasuje do drużyny albo ktoś wymyślił, że Real będzie grał ustawieniem bez defensywanego pomocnika

Bym powiedział, że własnie odpowiedziałeś sobie na pytanie :keke:

Przecież to Real Madryt i Florek Perez! :)

Przyjdzie piłkarz, Ameryka Południowa i Kolumbia dobry rynek, koszulki będę się sprzedawać itd.

Odnośnik do komentarza

 

 

Przecież jeszcze rok temu James grał niesamowicie, Kolumbijczyk zachwycał swoją grą i pięknymi bramkami. W tym roku jest gorzej, bo nie przepracował w pełni pretemporady i miał długo kontuzję. IMO James zasługuje na co najmniej jeszcze jedną szansę.

I poniosło go chyba życie w Madrycie bo co jakiś czas pojawiały się takie pogłoski, że baluje po nocach.

Prawdą jest, że brakuje dla niego miejsca. Bo BBC i Casemiro Kroos, Modrić jest optymalnym ustawieniem. Lepiej chyba sprzedać Jamesa i wzmocnić się kimś kto mógłby wygrać rywalizację z Casemiro. Bo alternatywy dla Brazylijczyka wielkiej nie ma.

 

rzeczywiście brakuje na niego miejsca tylko czy nie można się było tego spodziewać już w momencie zakupu? było wiadomo, że BBC jest nietykalne, w środku pola byli Modrić i wlaśnie kupiony Kross, więc albo klub nie przemyślał do końca zakupu i po prostu chciał mieć kolejne głośne nazwisko w drużynie bez względu na to jak pasuje do drużyny albo ktoś wymyślił, że Real będzie grał ustawieniem bez defensywanego pomocnika. i pierwsza, i druga wersja z perspektywy czasu wydaje się być błędna.

 

Pewnie można było się spodziewać, że trójka Kroos, Modrić, James to zbyt ofensywna i źle zbilansowana formacja. Po dwóch sezonach można już wyciągać spokojnie wnioski, a ten jest taki, że jak można wziąć za zawodnika który szykowany jest na ławkę te 80 mln euro to nie ma wyjścia i trzeba sprzedać, bo przez siedzenie na ławce wartość będzie leciała ostro w dół. Dlatego trzeba działać.

Odnośnik do komentarza

To ja pójdę w stronę plotek:

James out, RL9 in ;)

Pieniądze ze sprzedaży Kolumbijczyka zostaną spożytkowane na Roberta + jakiegoś jeszcze zawodnika, bardzo możliwe, iż jakiegoś DPŚa.

 

Serio uważasz, że James jest droższy niż Robert + jakiś DPŚ?

Odnośnik do komentarza

 

To ja pójdę w stronę plotek:

James out, RL9 in ;)

Pieniądze ze sprzedaży Kolumbijczyka zostaną spożytkowane na Roberta + jakiegoś jeszcze zawodnika, bardzo możliwe, iż jakiegoś DPŚa.

 

Serio uważasz, że James jest droższy niż Robert + jakiś DPŚ?

 

Nie wiem. Może się przekonamy za jakiś czas. Chodziło mi o rzeczone 80 baniek.

Poza tym weźmy pod uwagę, że to Real. Sprowadzenie Roberta nie oznacza braku innych transferów.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio nie grał:

Z powodu urazu nie znalazł się w kadrze na mecz z Numancią. Jego drużyna zremisowała 2:2 i wciąż zajmuje miejsce gwarantujące udział w play-offach. Do drugiej lokaty (bezpośredni awans) traci pięć punktów. Do końca rozgrywek pozostały cztery kolejki.

 

Ogólnie zagrał 12 razy w podstawowym składzie. W kadrze u-21 4 razy grał.

Z tego, co gdzieś tam czytałem, jest wielce prawdopodobne, że nie będzie po wakacjach wypożyczony dalej. Ma wrócić i ocierać się o pierwszy skład.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...