Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ty mi wysyłasz? Ja widziałem zdecydowaną większość meczów Realu w ostatnich kilku latach i wiem jak to wygląda. Isco ma fantastyczny drybling, ale co z tego, skoro w końcu i tak straci piłkę? A James jest teraz w złej formie, ale nie wierzę w to, że zapomniał jak się gra w piłkę.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście ABC dementuje o zainteresowaniu Gabończykiem.


Ale co ty mi wysyłasz? Ja widziałem zdecydowaną większość meczów Realu w ostatnich kilku latach i wiem jak to wygląda. Isco ma fantastyczny drybling, ale co z tego, skoro w końcu i tak straci piłkę? A James jest teraz w złej formie, ale nie wierzę w to, że zapomniał jak się gra w piłkę.

James jest w złej formie więcej niż od roku. Dla mnie on i Kroos są do odstrzału jako drudzy. Pierwszy to Perez.

Odnośnik do komentarza

 

Dlatego, że Isco tylko holuje piłkę i w 90% przypadków ją traci. Jak drybluje, to po minięciu pierwszego piłkarza musi minąć drugiego, trzeciego, aż do straty. Jak dla mnie jest przehajpowany i to zdecydowanie, IMO James jest od niego dużo lepszy.

https://www.google.pl/search?q=isco+the+best&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=k3_hVpawIsXiywP8w7HQDw

 

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza

Ale co ty mi wysyłasz? Ja widziałem zdecydowaną większość meczów Realu w ostatnich kilku latach i wiem jak to wygląda. Isco ma fantastyczny drybling, ale co z tego, skoro w końcu i tak straci piłkę? A James jest teraz w złej formie, ale nie wierzę w to, że zapomniał jak się gra w piłkę.

Wysyłam Ci, bo rzucasz statystyką 90% strat w przypadku posiadania piłki. Pierwszy-lepszy filmik udowodni, że to rzucanie słów na wiatr. Notuje straty, wiadomo, ale który drybler tego nie robi?

Odnośnik do komentarza

 

 

Widziałbym kogoś pokroju Lewandowskiego. Przede wszystkim za profesjonalizm i "nie-gwiazdorzenie".

Na przyklad?

 

Serio pytam.

 

 

Ano właśnie Lewandowski. Mógłby być ewentualnie Aguero, ale za często się "wysypuje".

 

Zejdźmy na ziemię teraz. Ani Lewy ani Aguero są nie do wyjęcia dla Realu.

Mayoral, Jese i Burgui - ci powinni dostać szanse. Dodać paru innych i skład dobry.

Odnośnik do komentarza

James podpadł po derbach Madrytu, że się bawił do rana, mimo, że wynik i jego postawa na boisku, nie była taka, jak być powinna.

Jak nie udowodni swojej wartości w kilku ważniejszych meczach, to skończy jak Özil.

 

@MaKK

 

Oczywiście, że nie są. Widzieć to sobie można kogoś, a realia są, jakie są.

Zdecydowanie Mayoral powinien dostawać szanse. Widać, że może być z niego pociecha.

Odnośnik do komentarza

James podpadł po derbach Madrytu, że się bawił do rana, mimo, że wynik i jego postawa na boisku, nie była taka, jak być powinna.

Jak nie udowodni swojej wartości w kilku ważniejszych meczach, to skończy jak Özil.

Nie tylko tym. Wcześniej uciekaniem przed policją, odmowa rozgrzewki. Jemu to chyba się by przydało wypożyczenie.

Odnośnik do komentarza

 

James podpadł po derbach Madrytu, że się bawił do rana, mimo, że wynik i jego postawa na boisku, nie była taka, jak być powinna.

Jak nie udowodni swojej wartości w kilku ważniejszych meczach, to skończy jak Özil.

Nie tylko tym. Wcześniej uciekaniem przed policją, odmowa rozgrzewki. Jemu to chyba się by przydało wypożyczenie.

 

Czerczesow go utemperuje :P

Odnośnik do komentarza

 

Ale co ty mi wysyłasz? Ja widziałem zdecydowaną większość meczów Realu w ostatnich kilku latach i wiem jak to wygląda. Isco ma fantastyczny drybling, ale co z tego, skoro w końcu i tak straci piłkę? A James jest teraz w złej formie, ale nie wierzę w to, że zapomniał jak się gra w piłkę.

Wysyłam Ci, bo rzucasz statystyką 90% strat w przypadku posiadania piłki. Pierwszy-lepszy filmik udowodni, że to rzucanie słów na wiatr. Notuje straty, wiadomo, ale który drybler tego nie robi?

Czyli sugerujesz, że jakaś kompilacja na yt jest dowodem na to, że Isco nie traci piłek dużo częściej niż powinien? Okej, poddaję się.

 

Co do sprzedaży Kroosa, Jamesa i pewnie dziesięciu innych piłkarzy - na jestem przeciwko takiemu rozwiązaniu. Nie ma sensu co sezon zmieniać połowę kadry. Moim zdaniem potrzebny jest przede wszystkim defensywy pomocnik, jeśli Zidane ufa Casemiro to tylko jakiś rezerwowy. Do tego rezerwowy napastnik czy jakiś skrzydłowy. Chociaż Lucas gra bardzo fajnie i zasługuje na dalszą grę,ale ktoś na ławkę się przyda.

Odnośnik do komentarza

 

James podpadł po derbach Madrytu, że się bawił do rana, mimo, że wynik i jego postawa na boisku, nie była taka, jak być powinna.

Jak nie udowodni swojej wartości w kilku ważniejszych meczach, to skończy jak Özil.

Nie tylko tym. Wcześniej uciekaniem przed policją, odmowa rozgrzewki. Jemu to chyba się by przydało wypożyczenie.

 

Niekoniecznie wypożyczenie. Wrócił Bale, Casemiro się sprawdza, to można spokojnie wystawić mocną 11 bez niego.

Modric, Casemiro, Kroos w pomocy. A przed nimi CR, Mayoral / Benz, Bale / Lucas i gra muzyka.

Kilka meczów na ławce da mu do myślenia, czy chce coś jeszcze tu ugrać.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale co ty mi wysyłasz? Ja widziałem zdecydowaną większość meczów Realu w ostatnich kilku latach i wiem jak to wygląda. Isco ma fantastyczny drybling, ale co z tego, skoro w końcu i tak straci piłkę? A James jest teraz w złej formie, ale nie wierzę w to, że zapomniał jak się gra w piłkę.

Wysyłam Ci, bo rzucasz statystyką 90% strat w przypadku posiadania piłki. Pierwszy-lepszy filmik udowodni, że to rzucanie słów na wiatr. Notuje straty, wiadomo, ale który drybler tego nie robi?

Czyli sugerujesz, że jakaś kompilacja na yt jest dowodem na to, że Isco nie traci piłek dużo częściej niż powinien? Okej, poddaję się.

Kto determinuje dopuszczalną ilość strat Isco w meczu? Znasz jego indywidualne polecenia?

Sugeruję tylko, że naciągasz fakty.

Odnośnik do komentarza

Wypożyczenie może dałoby mu trochę do myślenia, że nie jest taki kozak (jak zapewne myśli). Chociaż po nim i jego zachowaniach nie sądzę ;)

Ma przebłyski, ale to za mało. Zidane chyba zdaje sobie z tego sprawę i wobec obecności Bale`a, CR7, Banzemy, to James może mieć problem.

Odnośnik do komentarza

Tylko Zidane pewnie zdaje sobie też sprawę, ile może zyskać, jeśli James wróci do dyspozycji sprzed kontuzji.

Pytanie tylko, jak wiele Zizou ma do powiedzenia w kwestii sprzedaży/zatrzymania zawodnika...

 

 

 

Ja mówię tylko o swoich odczuciach dot. tego zawodnika. Rozumiem, że Twoim zdaniem Isco ma przyzwolenie od Zizou, żeby za każdym razem minąć wszystkich piłkarzy, innymi słowy "zakiwać się na śmierć"?

Moim zdaniem Isco ma przyzwolenie na indywidualne akcje. Wątpię, by jakikolwiek trener zabraniałby dryblingu zawodnikowi, który po prostu tym dryblerem jest. Jego gra w Maladze to udowodniła.

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie mówię, że on powinien mieć zakaz dryblowania. Przecież takie ograniczenie byłoby totalnie bez sensu. Mówię tylko, że Isco jest MOIM ZDANIEM przehajpowany, wiecznym talentem, który zdecydowanie zbyt często traci piłkę. I MOIM ZDANIEM James jest od niego lepszy, musi tylko wrócić do formy, a wierzę, że to jest tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza

Feno, ale czego nie rozumiesz :D ?

 

Wszystko rozumiem. Na serio zastanawiam sie, czy jest jakis napastnik, ktory faktycznie moglby wzmocnic Real. Ale taki, ktory moze miec interes w zmianie klubu.

Bo po mojemu to jedyne sensowne kandydatury juz graja w klubach, ktore moga im zagwarantowac trofea i walke o LM w kazdym sezonie (Lewandowski, Suarez), wiec po prostu wydaje mi sie, ze na te chwile nie ma napastnika, ktory:

1) bylby dla Realu wartoscia dodana

2) bylby tymi przenosinami zainteresowany

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...