Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale niektórzy biadolą, jak nie powiem już kto ;) :

– Muszę skomplementować nasz zespół. Graliśmy z rywalem światowej klasy na Estadio Santiago Bernabéu, ale wciąż dominowaliśmy i byliśmy lepszą stroną tego meczu. Spodziewałem się więcej po Realu Madryt - powiedział Robben

 

Taa, szkoda, że nie wygrywa się spotkań % posiadania piłki :|

 

nie no, czasami się jednak wygrywa. :)

Odnośnik do komentarza

Komentarz Robbena jako żywo przypomina mi opinie piłkarzy Barcelony po porażkach. Kiedy oni się w końcu nauczą, że posiadanie piłki nie jest żadnym wyznacznikiem?

Już nie chciałem o tym pisać i cytować gracza oraz drużyny :p

Wczoraj komentator fanie opowiadał, jak to Matthias Sammer krytykuje często JG za tysiące podań i mało efektowną grę.

Odnośnik do komentarza

Perfekcyjny dwumecz na miarę finału. W obu meczach bez słabych punktów. Każdy zawodników dał radę, Ciężko kogoś wyróżnić, bo poniżej dobrego poziomu nikt nie zszedł. Jedyny minus to brak Alonso w finale. Ciekawe co wymyśli Carlo, żeby zastąpić Alonso. Kto by się spodziewał pod koniec roku, że będzie finał i zwycięstwo w CdR. Ale czapki z głów przed Carlo, bo świetnie to poukładał.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Małe plotki przed finałem:

 

ponoć Pepe ma odejść do FC Porto. W drugą zaś stronę powędruje Eliaquim Mangali. Wg La Sexta własnie stoper Realu nie zagra w Lizbonie.

Za to Benzema ma zdążyć na finał. Ostatecznie będzie wiadomo na ostatnim treningu przed meczem.

 

Raul jedzie z drużyną razem. Jako talizman tym razem ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

W Realu pracują już ponoć nad transferami.

Póki co nie wiadomo, co z Casillasem. Ma kontrakt do 2017, lecz pojawiały się plotki, szczególnie po tragicznym dla niego Mundialu, że ma odejść. Diego Lopez raczej zostanie, spekulowało się o przyjściu Begovica ze Stoke.

W obronie raczej bez zmian. Sergio Ramos ma być liderem, Varane ma walczyć o pierwszy skład z Pepe. Mam nadzieję, że nie odejdzie Nacho, świetny zmiennik - nigdy nie zawodzi, zainteresowane nim było ponoć Napoli, które lubi ściągać byłych graczy Królewskich. Benitez ponoć pytał też o Arbeloę, który przegrywa rywalizację na prawej stronie z Carvajalem, ale ciągle jest wartościowym zmiennikiem. Dużo mówiło się o odejściu Coentrao, lecz podobno podpisał już nowy kontrakt, więc zostanie(co mnie bardzo cieszy). Transferu Marcelo też się nie spodziewam.

Z pomocników Madryt zapewne opuści Casemiro, nie wiadomo tylko czy odejdzie na wypożyczenie, czy zostanie sprzedany z opcją pierwokupu. To dobry ruch, Casemiro ma potencjał, lecz potrzebuje gry. Nie wiadomo też, czy pozostanie Khedira - ponoć pyta o niego bez mała pół Europy. Nie spodziewam się, aby Madryt opuściła czwórka: Alonso, Modric, Di Maria i Isco. Illaramendi prawdopodobnie dostanie jeszcze szansę do udowodnienia swojej wartości.

Z napadu przesądzone wydaje się odejście Moraty. BBC nigdzie się nie rusza. Pozostaje jeszcze Jese, który ciężko pracuje nad powrotem do zdrowia po zerwaniu więzadeł.

 

Podobno dogadany jest już transfer Falcao! Jeśli to prawda, Ancelotti będzie miał niemały ból głowy z zestawieniem ataku. Wcześniej sporo się mówiło o sprowadzeniu Luisa Suareza, lecz po ostatnim incydencie na Mundialu nie wierzę, aby mógł dołączyć do Realu. Podobno jest też już dogadany z Barceloną.

Podobno Florentino Perez chce także kupić środkowego pomocnika, mówi się o Verrattim albo Pogbie.

Odnośnik do komentarza

Stoke za Begovica żąda ponoć 15 mln €. Więc nie sądzę, żeby Real się zdecydował.

Morata jest na wylocie, ale nie wiadomo gdzie. Są dwie opcje: 1. idzie za około 10/15 baniek + prawo odkupu, 2. coś koło 25 mln na dobre.

Temat Falcao lata w tą i z powrotem. Raz, że już klepnięty, potem dementi.

 

Poczekajmy z tydzień, wtedy giełda i ploteczki rozkręcą się na dobre :p

Odnośnik do komentarza

Wg podobno wiarygodnych źródeł Toni Kroos będzie za moment piłkarzem Realu. Przechodzi za 24 mln € + ewentualne dodatkowe 5mln jeśli RM wygra LM.

Dla mnie to zbędny transfer. Jakoś nie jestem przychylnie nastawiony do tego gracza. Jego gra mnie totalnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...