Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą "Odlot" to jedna z lepszych bajek które oglądałem :-k Odwiedził ktoś kiedyś giełde samochodową w Gliwicach?

 

Czy te dwa zdania są jakoś logicznie połączone? :-k

 

Uznałbym za swoją klęskę wychowanie dziecka, które zgadza się strzelać do kogoś kto kradnie jabłka, so no thanks ;)

Ja bym uznał za swoją porażkę wychowanie dziecka, które ma wykształcone poczucie winy z powodu tego, że ma więcej niż inni.

 

 

To nie poczucie winy, to empatia. Socjopaci tego nie pojmą.

Odnośnik do komentarza

Racjonalny egoizm FTW.

 

Przez całe życie, zanim odkryłem racjonalny egoizm, byłem zakompleksionym chłopaczkiem, który chodził zdołowany, zresztą pamiętacie na forum nieraz moje płaczliwe teksty. Byłem pizdą i stulejarzem. Dlaczego? Bo miałem przez tzw. społeczeństwo, ale także rodzinę i kościół wpojone to o czym piszecie - pokorę, wieczne poczucie winy, patrzenie na innych bardziej niż na siebie. Byłem frajerem. Jednak potrafiłem z tego wyjść. Potrafiłem wyciąć tego raka toczącego moje JA i dziś mogę być w końcu szczęśliwy. Cieszę się każdą chwilą, wyciskam życie jak cytrynkę. Troszczę się o siebie i o tych, którzy na to zasłużyli. O tych, którzy dają mi szczęście. Jestem nareszcie kurewsko zadowolony z mojego życia :)

 

Nie chcę mieć dzieci, ale jeśli kiedyś mi się zdarzy, to przede wszystkim nauczę je jednego: nie słuchaj tej masy debili, którzy mówią, że masz żyć dla innych. Nie. Masz żyć dla siebie.

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą "Odlot" to jedna z lepszych bajek które oglądałem :-k Odwiedził ktoś kiedyś giełde samochodową w Gliwicach?

Czy te dwa zdania są jakoś logicznie połączone? :-k

 

Uznałbym za swoją klęskę wychowanie dziecka, które zgadza się strzelać do kogoś kto kradnie jabłka, so no thanks ;)

Ja bym uznał za swoją porażkę wychowanie dziecka, które ma wykształcone poczucie winy z powodu tego, że ma więcej niż inni.

To nie poczucie winy, to empatia. Socjopaci tego nie pojmą.

Jedno i drugie to dwie różne kwestie ;)

Odnośnik do komentarza

Racjonalny egoizm FTW.

 

Przez całe życie, zanim odkryłem racjonalny egoizm, byłem zakompleksionym chłopaczkiem, który chodził zdołowany, zresztą pamiętacie na forum nieraz moje płaczliwe teksty. Byłem pizdą i stulejarzem. Dlaczego? Bo miałem przez tzw. społeczeństwo, ale także rodzinę i kościół wpojone to o czym piszecie - pokorę, wieczne poczucie winy, patrzenie na innych bardziej niż na siebie. Byłem frajerem. Jednak potrafiłem z tego wyjść. Potrafiłem wyciąć tego raka toczącego moje JA i dziś mogę być w końcu szczęśliwy. Cieszę się każdą chwilą, wyciskam życie jak cytrynkę. Troszczę się o siebie i o tych, którzy na to zasłużyli. O tych, którzy dają mi szczęście. Jestem nareszcie kurewsko zadowolony z mojego życia :)

 

Nie chcę mieć dzieci,

Ostatnie obcięte przeze mnie zdanie rekapituluje całość ;)
Odnośnik do komentarza

Ja cudzych też, ale uważam, iz posiadanie dziecka jest jakoby dopełnieniem męskości.

I Vami, obym nie przechodził takiego etapu jak ty w życiu, bo jakby sie okazało, że za parę lat będę tak bezdusznym dupkiem (chociaż i tak cię lubię), to jakbym wiedział, to już bym w łeb sobie strzelił.

Odnośnik do komentarza

 

Uznałbym za swoją klęskę wychowanie dziecka, które zgadza się strzelać do kogoś kto kradnie jabłka, so no thanks ;)

Ja bym uznał za swoją porażkę wychowanie dziecka, które ma wykształcone poczucie winy z powodu tego, że ma więcej niż inni.

Nawet jeśli miało by więcej dzieki rodzicom "chapiącym państwową knagę"? :)

Odnośnik do komentarza

Ale pomaganie innym nie jest zaprzeczeniem egoizmu. Zaprzeczeniem egoizmu jest uważanie, że innym należy się bardziej niż Tobie, bo np. mieli mniej szczęścia.


 

 

Uznałbym za swoją klęskę wychowanie dziecka, które zgadza się strzelać do kogoś kto kradnie jabłka, so no thanks ;)

Ja bym uznał za swoją porażkę wychowanie dziecka, które ma wykształcone poczucie winy z powodu tego, że ma więcej niż inni.

Nawet jeśli miało by więcej dzieki rodzicom "chapiącym państwową knagę"? :)

 

Remember the NAP, bitch.

Odnośnik do komentarza

Dzieci akurat nie kłócą się z racjonalnym egoizmem, mogą być jego spełnieniem. Ja po prostu nie lubię dzieci :P

Przez chwilę chciałem to skomentować, ale byłaby to rozmowa ślepca z głuchym, więc nam tego oszczędzę :)
Odnośnik do komentarza

 

 

Michu odwiedzony, Hoks i NBA pograne. Scorpio pizda :keke:

Jak odpalilem plejacza to juz was nie bylo a chcialem zagrac z Kamtkiem szpila :P

Chyba kpisz, że goście poszli o 23 (bo wtedy pisałeś do Micha). I tylko dla tych 3h gości z nami nie pojechałeś? Mujborze jaki pantofel :keke:

Nie, napisałem jeszcze później. Michu juz nie odpisał wiec pewnie was też już nie było.

Odnośnik do komentarza

 

 

duet BBC :lol:

 

no z duetu BBC też lolowałem. :P

 

potem odpaliłem FUTa w FIFA16 i pytam się po chuj ludzie w to grajo? Wkurwia mnie ta gra niemiłosiernie, jakieś strzały z pizdy, jakieś idiotyczne podania, jakieś skrypty. Nie gram więcej w FUTa, mogę se rekreacyjnie kariere menagera pykaćhttp://espn.go.com/n...TW&sf27198000=1

 

 

Jakie te murzyny bywaja gupie. Miej kontrakt w NBA, wyjebuj drzwi w losowych apartamentach...

FUT online czy sezony offline ?
FUT offline jest dobre żeby sobie podbić coinsów na lepszych zawodników.

Online do 5 ligi doszedłem i ciężko będzie awansować :-)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Michu odwiedzony, Hoks i NBA pograne. Scorpio pizda :keke:

Jak odpalilem plejacza to juz was nie bylo a chcialem zagrac z Kamtkiem szpila :P

Chyba kpisz, że goście poszli o 23 (bo wtedy pisałeś do Micha). I tylko dla tych 3h gości z nami nie pojechałeś? Mujborze jaki pantofel :keke:

Nie, napisałem jeszcze później. Michu juz nie odpisał wiec pewnie was też już nie było.

 

 

Michu nam na żywo czytał :keke: Wyjechaliśmy od niego koło 1 w nocy ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

duet BBC :lol:

no z duetu BBC też lolowałem. :P

 

potem odpaliłem FUTa w FIFA16 i pytam się po chuj ludzie w to grajo? Wkurwia mnie ta gra niemiłosiernie, jakieś strzały z pizdy, jakieś idiotyczne podania, jakieś skrypty. Nie gram więcej w FUTa, mogę se rekreacyjnie kariere menagera pykaćhttp://espn.go.com/n...TW&sf27198000=1

 

 

Jakie te murzyny bywaja gupie. Miej kontrakt w NBA, wyjebuj drzwi w losowych apartamentach...

FUT online czy sezony offline ?
FUT offline jest dobre żeby sobie podbić coinsów na lepszych zawodników.

Online do 5 ligi doszedłem i ciężko będzie awansować :-)

A który scenariusz offline jest Twoim zdaniem najbardziej dochodowy ?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...