Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No kiedys bylo Munster i Leinster, potem Ulster, potem najebani kolesie pod pubem i potem Connacht. Nawet chyba pare lat temu byla dyskusja czy nie rozwizac pro teamu z tej prowincji. A teraz Munster SSIE KULE PO SAME WORY, Leinster sie usrednil, Ulster dobry no i Connacht robiace ogromne postepy z sezonu na sezon.

Odnośnik do komentarza

Connacht AFAIR był tak słaby, że był wykluczony z zasad zatrudniania obcokrajowców obowiązujących pozostałe prowincje (czyli np jeśli w Ulsterze grał Pienaar na 9, to pozostałe nie mogły zatrudnić scrumhalfa obcokrajowca). Spodziewałem się, że eksperyment się skończy jak w Montpellier we Francji (gdzie Jake White sobie nasprowadzał kontener graczy z południowej półkuli), a tu proszę, przewaga Irlandczyków w składzie i tak ładnie sobie poczynają :> :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

duet BBC :lol:

no z duetu BBC też lolowałem. :P

 

potem odpaliłem FUTa w FIFA16 i pytam się po chuj ludzie w to grajo? Wkurwia mnie ta gra niemiłosiernie, jakieś strzały z pizdy, jakieś idiotyczne podania, jakieś skrypty. Nie gram więcej w FUTa, mogę se rekreacyjnie kariere menagera pykaćhttp://espn.go.com/n...TW&sf27198000=1

 

 

Jakie te murzyny bywaja gupie. Miej kontrakt w NBA, wyjebuj drzwi w losowych apartamentach...

FUT online czy sezony offline ?
FUT offline jest dobre żeby sobie podbić coinsów na lepszych zawodników.

Online do 5 ligi doszedłem i ciężko będzie awansować :-)

A który scenariusz offline jest Twoim zdaniem najbardziej dochodowy ?

 

Liga i kasa za same mecze w nich. Możesz jeszcze sobie kupić za punkty fifa (tam gdzie się kupuje różne koszulki, piłki itd.) zwiększenie monet (o 1000 , 500, 200 chyba) za każdy mecz.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...