Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu, że jak na sport lansowany na prawdziwe twardzielstwo, to trochę żal.pl :) Pamiętam wspaniałe zwycięstwo nad Cobh Pirates w czasie sztormu walącego od zatoki Myrtleville. Grad, wichura i maul. Kwintesencja europejskiego rugby w lutym :)

Odnośnik do komentarza

Ekhm. Ale to nie chodzi o stan pogody, tylko o zagrożenie porażenia piorunem, które na Wyspach jest zdecydowanie mniejsze z racji klimatu.

 

Sam deszcz/wichura ok, jak tylko pojawiają się grzmoty, w USA przerywa się jakiekolwiek imprezy sportowe, bo prawdopodobieństwo porażenia przez piorun jest o wiele większe.

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że jak na sport lansowany na prawdziwe twardzielstwo, to trochę żal.pl :) Pamiętam wspaniałe zwycięstwo nad Cobh Pirates w czasie sztormu walącego od zatoki Myrtleville. Grad, wichura i maul. Kwintesencja europejskiego rugby w lutym :)

Podobno też grałeś ze złamaną nogą i w przyciasnym kasku. To musiało załamać Wujka

Odnośnik do komentarza

Ekhm. Ale to nie chodzi o stan pogody, tylko o zagrożenie porażenia piorunem, które na Wyspach jest zdecydowanie mniejsze z racji klimatu.

 

Sam deszcz/wichura ok, jak tylko pojawiają się grzmoty, w USA przerywa się jakiekolwiek imprezy sportowe, bo prawdopodobieństwo porażenia przez piorun jest o wiele większe.

 

My wczoraj musielismy przerwac mecz ligi gminnej z tego samego powodu, a szkoda, bo pierwszego gola w rozgrywkach zdobyliśmy, a mecz najprawdopodobniej będzie powtórzony :/

Czy mi się wydaje, czy ta grzywka ma lekko desperacko ukrywać coraz wyższe czoło? :>

nie wydaje ci się :P sam to już muszę robić niestety.

Odnośnik do komentarza

 

Ujrzałem naszego rocznego kundelka gwalcacego na srodku podwórka pluszowego miśka ;(

co żałujesz, że nie byłeś pierwszy?

Bo ja wiem? Taki klimat:

 

http://geology.com/articles/lightning-map/lightning-strikes-map.jpg

 

czerwony = większa częstotliwość wyładowań, niebieski = mniejsza.

nie rabotajet my friend

A u mnie działa :P

 

Weź w Google lightning frequency map wpisz, Irlandia i Szkocja mają 0,1 rocznie na km2

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...