Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ogólnie GTAIV nie ma tej magii poprzedników, przy których siadałem w każdej możliwej wolnej chwili i z przyjemnością. W GTA IV gram godzinę - dwie na tydzień :-k

IV jeszcze spoko, pamietam ze zagrywalem sie co niemiara. kupilem V z nastawieniem na online i w sumie z singla przeszedlem moze 10 misji, w online raz czy dwa zagralem z jmk tylko, gra z mega potencjalem, ale czegos jej brakuje, sam nie wiem czego :-k

Odnośnik do komentarza

 

ja może jestem heretykiem (albo heterykiem) ale na razie The Lost and Damned bardziej mi się podobało od zachwalanego tu The Ballad of Gay Tony

Naprawdę? Jak dla mnie strasznie nudny był, a i sama historia taka sobie.

 

Jak dla mnie miał klimat po prostu (to coś). Przed grą w TLaD nie znosiłem chopperów, teraz sam bym sobie takiego kupił. ;)
Odnośnik do komentarza

Ilu nagle przeciwników Przecinaka się znalazło :-k

Rewolucja pożera własne dzieci. Przecinak był niemal ojcem Maryni, by później stać się jedną z jej ofiar. Trochę chichot historii, że człowiek, który zdarł skalp z Przecinaka również później został wyautowany, tylko bardziej. W dodatku przez Wicherka :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...