Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ani tutoring ani rozmowa nic nie da. Atrybut important matches rośnie jeśli zawodnik dobrze spisuje się w ważnych meczach. Jeśli twoja drużyna zagra dobry mecz to zawodnik ten i tak dostanie dobrą notę. Jeśli zdarzy się to parę razy to wartość atrybutu wzrośnie. Bardzo mało jest w FM meczów "important". To są mecze międzynarodowe, finały i mecze z rywalami. Więc jeśli nie grasz reprezentacją to w sezonie zagrasz takich meczów 2 czy w porywach 4. Nie przejmował bym się zbytnio tym atrybutem. Dużo ważniejszy jest consistency. Inna sprawą są też te jego atrybuty, które robią z niego gwiazdę ligi. Jeśli bazuje na atrybutach technicznych w ważnych meczach straci najwięcej, jeśli to typ 'fizola' nie straci nic.

Odnośnik do komentarza

W moim świecie Dragowski od dwóch sezonów kisi się w rezerwach Barcy. W mojej Swansea tymczasem rośnie polska kolonia, poza Fabiańskim są Grabara, Glik, Kapustka, Zieliński. A podstawowa jedenastka to:Fabiański - Sokratis, Glik, Williams, Taylor-Zivkovic, Romero, Sigurdsson, Zieliński, Naismith - Cullen

Pierwszy sezon to 7 miejsce i awans do Ligi Europy. Teraz jest po 12 kolejkach BPL i 15 pkt na koncie, co daje miejsce w środkowych rejonach tabeli. Lepiej idzie w LE gdzie zapewnilismy sobie już wyjście z grupy. Z ciekawostek w ManUtd grają Krychowiak i Milik

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

W moim świecie Dragowski od dwóch sezonów kisi się w rezerwach Barcy. W mojej Swansea tymczasem rośnie polska kolonia, poza Fabiańskim są Grabara, Glik, Kapustka, Zieliński. A podstawowa jedenastka to:Fabiański - Sokratis, Glik, Williams, Taylor-Zivkovic, Romero, Sigurdsson, Zieliński, Naismith - Cullen

Pierwszy sezon to 7 miejsce i awans do Ligi Europy. Teraz jest po 12 kolejkach BPL i 15 pkt na koncie, co daje miejsce w środkowych rejonach tabeli. Lepiej idzie w LE gdzie zapewnilismy sobie już wyjście z grupy. Z ciekawostek w ManUtd grają Krychowiak i Milik

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

A jak tam nasza reprezentacja radzi sobie po kilku sezonach ? :)

Odnośnik do komentarza

jak gra dobrze i zdobywa trofea to wraz z reputacją rośnie zainteresowanie. Oczywiście w granicach rozsądku, świetny turniej napastnika Izolatora Boguchwała o CA 30 nie wzbudzi zainteresowania Realu Madryt. Co innego dobre ME jakiegoś Milana Barosa o CA 120. Wtedy już ktoś sensowny może się zgłosić .

Odnośnik do komentarza
Dwa sezony przygody początkującego w świecie futbolu za mną, więc postanowiłem się pochwalić moimi dotychczasowymi poczynaniami jak wielu poprzedników w tym temacie, w podobnym kontekście :P Początek oczywiście bez licencji, z najmniejszym możliwym doświadczeniem. Pracę dostałem dopiero na początku 2016 roku, pod koniec Stycznia. Wtedy Apollon chwiał się przed strefą spadkową. Oczywiście moim, jak i celem zarządu było utrzymanie. Rzutem na taśmę udało się tego dokonać, a z racji braku ofert i jakichkolwiek perspektyw postanowiłem zostać w Grecji.

O dziwo drugi poziom rozgrywkowy w Grecji został zreformowany - z 16 drużyn liga została powiększona do 18. Mieliście podobny przypadek? Zadaniem było miejsce w górnej części tabeli. Początek był w kratkę, a w 2017 poczułem, że znalazłem sposób na ten zespół. Graliśmy świetny futbol, ale brakowało skuteczności i przez to często remisowaliśmy 0-0, bądź przegrywaliśmy jednym golem. Koniec końców częściej wygrywaliśmy, ale zabrakło tego czegoś i nie udało się awansować do Superligi. Chętnie zostałbym w Grecji, ale jest coś, co skutecznie spławia mnie z tego kraju. Po pierwsze - juniorzy na kontraktach juniorskich nie mogą grać w lidze, po drugie nie można składać ofert kontraktu na więcej niż jeden rok. To kompletnie burzy moje koncepcje i postanowiłem nie przedłużać kontraktu, mimo wielu prób zarządu.



Aktualny bilans w karierze: 16 wins/25 draws/13 loses

Zarobione pieniądze: 51 450 £


Bardzo chciałbym, żeby kolejnym przystankiem w karierze była Anglia - Sky Bet 2, bądź Sky Bet 1. Jeśli się nie uda, to z chęcią wróciłbym do ojczyzny.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...