Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

W 16-tkę co prawda jeszcze nie miałem okazji zagrać, ale z tymi rzutami karnymi jest identyczna sytuacja w 15-tce. Trafienie karnego przez naszą drużynę to cud, dla rywali trafienie karnego to chleb powszedni. Niezależnie od tego kogo ustawiam jako wykonawcę, albo celuje do bramki, którą widzi tylko w swojej wyobraźni, albo akurat wtedy gdy bramkarz nie rzuca się w żadną ze stron on celuje w środek.

u mnie w 15 problemu nie było, ale to co w 16 się odpierdziela to zakrawa na żart. Po 4 sezonach widać, że bramkarze z ekstraklasy powinni grać w Anglii/Hiszpanii/Niemczech,bo przeciwko Tobie zawsze wyciągną. Jak dla mnie ewidentny błąd SI. Ale zamiast zmienić algorytm dotyczący fauli, SI zjebało same karne. Parodia i żal. Jak Miles w końcu przepchnie swój pomysł z kosmitą, to FM więcej nie kupię. Na dzień dzisiejszy 140 zł w plecy, bo 15 bardziej rzeczywista niż 16.

 

g**** prawda że tak powiem

 

OM: prośba o dodanie na przyszłość argumentu jeżeli tak uważasz, suche komentarze tego typu będę usuwane /smetek

Edytowane przez Smetek
Zbędny wulgaryzm
Odnośnik do komentarza

Wiecie może ile lig można ustawić na i5 4460 i gtx 960 aby wszystko płynnie działalo?

 

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Zależy też jaką bezę danych dasz oraz ile chcesz pograć na jednym sejwie. Daj mniej lig + dużą bazę. Ligi zawsze możesz dodać.

Odnośnik do komentarza

 

Wiecie może ile lig można ustawić na i5 4460 i gtx 960 aby wszystko płynnie działalo?

 

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Zależy też jaką bezę danych dasz oraz ile chcesz pograć na jednym sejwie. Daj mniej lig + dużą bazę. Ligi zawsze możesz dodać.
Przy dużej/ogromnej bazie danych ile to może być(8 gb ram)?

 

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

 

 

Witam, po dłuższym czasie uruchomiłem FM 2016,chce kontynuowac gre, wyskakuje crash i wychodzi gra do pulpitu, zrobilem spojnosc plikow nasteam i ciagle nic

Ponawiam:)

 

zaktualizuj sobie jave i to drugie... c++ ? ktoś kojarzy jak się to nazywa ?

 

Hmm załadowałem innego skina i działa, bez sensu chyba troche, ale sie nie znam

Odnośnik do komentarza

Czy komuś z Was udało się namówić piłkarza do transferu, kiedy klub daje zielone światło, a on ma przeprowadzkę w głębokim poważaniu?

2 razy miałem przypadek, że klub zgadzał się na negocjacje, a zawodnik nie. Jeden z nich po rozmowie zgodził się, 2gi już nie. Z tym że tym drugim był Lincoln, który jest chyba jednym z największych talentów i z powodzeniem mogłby już sobie radzić w najlepszych klubach ( mówił że jego ambicje sięgają wyżej niż Feyenoord). Ten pierwszy był nieco słabszym zawodnikiem od Lincolna i po rozmowie powiedział, że się zastanowi. Po rozmowie miałem przedstawione wymagania, które były kosmiczne ( 60 tyś na miesiąć gdy ja najwięcej mogłem dać ok. 30, sam zarabiał nei więcej niż 10k).

Odnośnik do komentarza

Zauważył ktoś, że grając Man City gra wybiera w bardzo dziwny sposób stroje? Mam na myśli, że grając przeciwko ekipie, która ma biały strój, gra mi losuje domowy strój (błękitny), który strasznie się zlewa z drużyną przeciwną, podczas gdy dużo lepszym wyborem byłby granatowy, natomiast grając przeciw takiemu Crystal Palace (czerwono-niebieski) dużo lepszy byłby właśnie ten błękitny, a gra wybiera mi ten wyjazdowy. Czy można to w jakiś sposób zmienić?

Odnośnik do komentarza

 

Czy komuś z Was udało się namówić piłkarza do transferu, kiedy klub daje zielone światło, a on ma przeprowadzkę w głębokim poważaniu?

2 razy miałem przypadek, że klub zgadzał się na negocjacje, a zawodnik nie. Jeden z nich po rozmowie zgodził się, 2gi już nie. Z tym że tym drugim był Lincoln, który jest chyba jednym z największych talentów i z powodzeniem mogłby już sobie radzić w najlepszych klubach ( mówił że jego ambicje sięgają wyżej niż Feyenoord). Ten pierwszy był nieco słabszym zawodnikiem od Lincolna i po rozmowie powiedział, że się zastanowi. Po rozmowie miałem przedstawione wymagania, które były kosmiczne ( 60 tyś na miesiąć gdy ja najwięcej mogłem dać ok. 30, sam zarabiał nei więcej niż 10k).

 

 

Andy Johnson na początku nie chciał grać w Basingstoke. Twierdził, że mamy za slaby skład. Sprowadzilem kilku grajków i ponowie usiedliśmy do rozmów. Koleś się zgodził od razu :)

Najgorzej wkurzają mnie niektórzy Polacy. "Nie zagram na kontrakcie półprofesjonalnym" - kochany dostaniesz 400 euro tygodniowo zamiast 90. Nie i koniec ;) Mają wymagania ;)

Na szczęście kilku udało mi się ściągnąć :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Nabyłem nowego FMa jako, że nie mogłem już wytrzymać grając w 15-tą odsłonę. Problem w tym, że nie mogę tak naprawdę grać w nowego FMa. Po przejściu do jakiegokolwiek meczu (oczywiście pierwszego), w jakimkolwiek klubie wyskakuje mi crash dump. Próbowałem na domyślnej skórce, na Vitrexie, próbowałem też kasować folder z zapisami gry - kompletnie nic nie pomogło. Ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Nabyłem nowego FMa jako, że nie mogłem już wytrzymać grając w 15-tą odsłonę. Problem w tym, że nie mogę tak naprawdę grać w nowego FMa. Po przejściu do jakiegokolwiek meczu (oczywiście pierwszego), w jakimkolwiek klubie wyskakuje mi crash dump. Próbowałem na domyślnej skórce, na Vitrexie, próbowałem też kasować folder z zapisami gry - kompletnie nic nie pomogło. Ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Wałkowane z 1000 razy. Nie ma jednego dobrego rozwiązania kreszów. Sporo jest możliwości przez co się pojawiają. Zacznij od reinstalki gry, sterowników. Często gęsto dopiero postawienie sytemu od nowa pomaga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...