Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Niby sprawdzałem, ale jeszcze raz spróbuję. W innych skórkach tła działają :)

W innych wiadomo, że tak. W defaultowej nigdy nie zmieniałem tła. No chyba, że zassałem ciemną wersję i tam już można było grzebać. Ale teraz ta w FM16 jest wporzo.

Odnośnik do komentarza

 

Niby sprawdzałem, ale jeszcze raz spróbuję. W innych skórkach tła działają :)

W innych wiadomo, że tak. W defaultowej nigdy nie zmieniałem tła. No chyba, że zassałem ciemną wersję i tam już można było grzebać. Ale teraz ta w FM16 jest wporzo.

 

 

Właśnie mam zassaną defaultową i w niej grzebię :) I to niej tło nie chce się zmienić, co mnie ciut dziwi :)

Odnośnik do komentarza

Istnieje gdzies jakas lista gdzie można sie dowiedzieć w jakich dniach miesiąca dochodzą newgeni w poszczególnych krajach ?? bo teraz trochu to inaczej wygląda niż w FM 14 np. (w 16 w PL jest 2 marca w poprzednich wersjach 8 marca)

http://www.footballmanagerstory.com/fm-2016-regen-dates-youth-intake/

https://unbelievablefm.wordpress.com/regen-dates/

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mam gorsze krycie na skrzydle a środek praktycznie zaryglowany przewagą liczebną zawodników, to lepiej grać wyższą linią obrony czy głębszą?

Nie ma na takie pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Graj tak jak to widzisz i sprawdź efekty :)

 

No i pamiętaj że przy wysokiej obronie wielką robote w defensywie musi robić pomoc i atak plus Twoi obrońcy powinni dobrze sobie radzić z piłka przy nodze - będą ją mieli dość często.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mam gorsze krycie na skrzydle a środek praktycznie zaryglowany przewagą liczebną zawodników, to lepiej grać wyższą linią obrony czy głębszą?

 

Używam ustawienia 4-2-3-1. Moi skrzydłowi bardzo słabo bronią, są głównie nastawieni na atak lub wsparcie. Środek pola mam zaryglowany, ale gram bez typowego defensywnego pomocnika. Jeden środkowy pełni rolę wysuniętego rozgrywającego z opcją wsparcia, a drugi cofniętego rozgrywającego z opcją obrony. Obronę ustawiam normalnie z wysuniętymi bocznymi, stoperem i tradycyjnym obrońcą. W zeszłym sezonie straciłem 12 bramek. Moja taktyka polega na dużej agresji, w związku z czym w obecnym sezonie po 12 meczach jestem drugi jeśli chodzi o żółte kartki (28) i drugi pod względem fauli (214). Do tego jedna czerwień i 73 proc. udanych odbiorów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...