Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Po prostu postęp technologiczny wytworzył potrzeby konsumentów inne niż trwałość

 

I dlatego jednym z bardziej popularnych telefonów jest nieśmiaertelna Nokia e52, którego nawet rowerem kiedyś przejechałem i nic mu się nie stało (już nie mam tego telefonu niestety :/ )

 

Przeczytalem "rowem" i mysle sobie WTF?!

Nie podcierałeś się nigdy telefonem? :D

 

ja nie wiem jakie tam macie rozrywki w twoim mieście, ale u nas telefon służy głównie do dzwonienia i kilku innych poboczych czynności, ale na pewno nie do podcierania sie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Po prostu postęp technologiczny wytworzył potrzeby konsumentów inne niż trwałość

 

I dlatego jednym z bardziej popularnych telefonów jest nieśmiaertelna Nokia e52, którego nawet rowerem kiedyś przejechałem i nic mu się nie stało (już nie mam tego telefonu niestety :/ )

 

Przeczytalem "rowem" i mysle sobie WTF?!

Nie podcierałeś się nigdy telefonem? :D

 

ja nie wiem jakie tam macie rozrywki w twoim mieście, ale u nas telefon służy głównie do dzwonienia i kilku innych poboczych czynności, ale na pewno nie do podcierania sie.

 

a rozwój?! nowe technologie?! LEWAKU

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Po prostu postęp technologiczny wytworzył potrzeby konsumentów inne niż trwałość

 

I dlatego jednym z bardziej popularnych telefonów jest nieśmiaertelna Nokia e52, którego nawet rowerem kiedyś przejechałem i nic mu się nie stało (już nie mam tego telefonu niestety :/ )

 

Przeczytalem "rowem" i mysle sobie WTF?!

Nie podcierałeś się nigdy telefonem? :D

 

ja nie wiem jakie tam macie rozrywki w twoim mieście, ale u nas telefon służy głównie do dzwonienia i kilku innych poboczych czynności, ale na pewno nie do podcierania sie.

 

Widocznie macie "za cienkie" telefony, PDK!

Odnośnik do komentarza

 

 

Racja, Wrocław i tak lata z Berlina :lol: Kif, skończ pierdolić :lol: GOP, Poznań i Warszawa :lol:

akurat Poznań to słabe lotnisko ze słabą lokalizacją, ludzie latają stąd z Berlina

 

 

Według Kifa najlepsze :lol:

 

bo tu winna jest chujowa lokalizacja lotniska (choc wg Vamiego dobra), które praktycznie nie ma możliwości rozwoju, bo z każdej strony jest zabudowane. Za to potencjał do rozwoju lotnictwa jest jak najbardziej, wystarczy tylko "przeteleportować" je gdzieś w okolicę Tarnowa, Suchego Lasu, Gądek, czy Mosiny (aczkolwiek tu jest problem Wielkopolskiego PN)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...