Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Stęskniłeś się za innymi Warszawiakami, że jedziesz na Mazury? ;)

A kto tam jest? :D Chyba że chodzi Ci ogólnie o majówkę ;) ale ja mykam na swoją działeczkę, więc relaksik u siebie :) i sauenka :keke:

Reap, kierunek Zawady?

Jasne :)

A tak jakbyście się nie domyślili - jeszcze nie wyjechałem... ale chociaż Real oglądam ;) Chociaż jak uda mi się obejrzeć cały, to już będzie trochę przesada ;)

To też nadal zabawne :kekeke:https://www.pointerpointer.com/

Odnośnik do komentarza

Ja bym na miejscu miha nie cofnął ani o centymetr (już miałem taką sytuację, cofnąłem do światła, pokazałem że mam zielone i stałem - 10 ludzi spierdalało na pobocze i cześć) :D

Jeden pas, drugi nie istnieje, bo droga kładziona od nowa, więc jest jakieś kilkanaście cm różnicy, z drugiej strony małe pobocze i rów - nic bym nie zyskał, bo ciężko byłoby komukolwiek uciec, a już na pewno temu dużemu.

Odnośnik do komentarza

Na ESPN komentator żyje własnym życiem. Śledzi pojedynek strzelecki między CR a Messim. I dzisiejszy mecz ma zajawkę "Messi stars but cannot cut Ronaldo's league goal lead". Chciałem mu podpowiedzieć, że fascynuje się walką za plecami lidera, bo prowadzi Suarez z 35 golami, ale trzeba mieć konto na fejsie, żeby napisać komentarz.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...