Skocz do zawartości

Wotum nieufności dla ModTeamu


Vami

Czy obecny ModTeam powinien podać się do dymisji?  

89 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z zaistniałą sytuacją, o której poniżej, wnoszę o obywatelskie/użytkownicze wotum nieufności wobec administrującego to forum ModTeamu.

 

Mam prawo przypuszczać, iż na forum nie panuje równouprawnienie użytkowników, a dyskryminacja ze względu na posiadane poglądy polityczne oraz religijne.

 

Po pełnych jadu, nienawiści i - co najważniejsze - fałszywych oskarżeń i pomówień - wobec Kościoła Katolickiego wpisach użytkownika Morpheus w temacie Polityka Wewnętrzna, zamieściłem posta z wyrazem tęsknoty za Iconem, który do tego typu wylewania pomyj nigdy by nie dopuścił. Gdy Morpheus nazwał Kościół Katolicki pedofilskim gangiem, postanowiłem napisać:

 

 

 

"Za jego [Icona - dop. mój] czasów skurwiele piszące o pedofilskim gangu zostaliby wypierdoleni w stronę słońca. Morpheusie - uważaj na siebie."

 

Za ten post otrzymałem ostrzeżenie od Gabe - który w Temacie Służbowym stwierdził, iż decyzję tę poparła większość ModTeamu. Oczywiście nie kwestionuję tego, iż użyłem wulgarnego języka i chamskiej riposty, natomiast była ona reakcją na karygodne pomówienia i kalumnie pisane w kierunku Kościoła przez Morpheusa. Logicznym jest więc, aby i Morpheus otrzymał ostrzeżenie za swoje pełne nienawiści wynurzenia i oskarżenia. Niestety, w tym przypadku ModTeam nie zdecydował się ukarać Morpheusa.

 

Stąd też wnoszę o wotum nieufności nie w stosunku do Gabe, ale całego ModTeamu. Otrzymaliśmy widoczny przykład dyskryminacji osób myślących inaczej niż władza oraz przyzwolenie ModTeamu na szkalowanie Kościoła Katolickiego (pedofilski gang).

 

Zapraszam do głosowania w ankiecie.

Odnośnik do komentarza

Bynajmniej moim zdaniem większość MT powinna zostać wywalona. Tydzień temu była jakaś akcja minusowania mnie i zapytałem czy można wiedzieć kto to robi. Gabe mówił że to jest zarezerwowane dla Przyjaciół, zaś klinsmann że komisja niby ma być powołana. Jeszcze post Hyde "czyim multikontem jest TypowyJanusz" nie wnoszący nic do tematu. Panowie, nie jestem niczyim multikontem, to raczej podejrzenia po poście Melera "Icon xD"

Odnośnik do komentarza

jeśli za grożenie konkretnej osobie na "otwartej" część forum nie maja być dawane ostrzeżenia to już nie wiem za co miałby być dawane

 

zresztą powtórzę kolejny raz opinię, że jak ktoś nie umie dyskutować na argumenty, tylko musi sięgać do tak żałosnych metod jak obrażanie drugiej strony (a co dopiero rzucanie groźbami) to szkoda tego nawet komentować...

Odnośnik do komentarza

Pomówienia i kałumnie? Może zbyt ostre sformułowanie, może też podpadajace pod warna (nie wiem, czy go dostał), natomiast jest faktem powszechnie znanym i udowodnionym, że kościół bronił pedofilów w swoich strukturach.

 

Obecny modteam działa moim zdaniem o niebo lepiej niż ten za czasów Icona i nie mam do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza

Pomówienia i kałumnie? Może zbyt ostre sformułowanie, może też podpadajace pod warna (nie wiem, czy go dostał), natomiast jest faktem powszechnie znanym i udowodnionym, że kościół bronił pedofilów w swoich strukturach.

 

Obecny modteam działa moim zdaniem o niebo lepiej niż ten za czasów Icona i nie mam do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Uważaj, bo znowu się rozpocznie obrona Częstochowy. Teraz to już w sumie Torunia.

 

Wybacz Vami, ale ja w Twoją stronę nie rzucałem epitetów, starałem się spierać na argumenty. Rzuciłem hasło w eter, próbowałem bronić swoich racji, ot co.

Odnośnik do komentarza

W "Polityce Wewnętrznej" był niejednokrotnie przywoływany film "Spotlight". Była w nim mowa, że czyny pedofilskie dotyczyły (bodajże) 6% księży. Morpheus odniósł się do całego kleru per pedofilski gang. To, że może on nie jest świadom, że się zapędził, to jedno, ale już nie róbcie kurwy z logiki twierdząc, że miał ku temu podstawy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...