Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak mówię, że jestem w pracy to mi odparł "ja też". Często zostawia u sąsiadów, no ale... nie tak to powinno wyglądać, dlatego jak najczęściej korzystam z paczkomatów.

dziewczyna też całe dnie pracuje ? ja nie mam problemu żeby powidzieć, że będę nie wcześniej niż 17, jak nie dziś to zapraszam kolejnego dnia po 17 albo przed 6. raz tylko gość powiedział, że nie dostarczy, telefon do centrali i nagle się okazało, że o 17 była paczka jeszcze tego samego dnia.

 

 

nareszcie w Polszy, nareszcie w Warszawie, nareszcie w mieszkaniu, nareszcie na CMF

 

cześć!

oho, słońce chyba mocno koledze przygrzało.

Odnośnik do komentarza

 

Spoko, 5 kilo, nawet 10 moge w paczkomacie. Ale dwie paczki po 29,99 (bo do 30 maja obowiazek nosic) nie.

 

Ale kurier, czy Poczta Polska?

 

Kurier. Z pocztą mam bardzo fajnego listonsoza i nie ma problemu. Codziennie mia jakas chinszczyzne z AliExpress przynosi

 

inb4 zanim przyjdzie Kinas i powie ze panstwowe > prywatne w zwiazku z tym, radze odsluchac Wazna Wiadomosc. UPS przynosi pod drzwi i jest w ciaglym kontakcie telefoniczno-smsowym. CO wiecej, kurier wie juz, kiedy pracuje i nawet nie dzwoni w innych godzinach. To sie nazywa obsluga klienta gold standard.

Odnośnik do komentarza

 

 

a ja wczoraj wypilem jedno piwo za duzo i dzis kapec w paszczy :|

ale byla fajna promocja - wszystkie duze piwka po dychu, a ze z fajnego browaru (Bazyliszek) to czestowalismy sie niewąsko ;]

 

no i pierwszy raz pilem piwo z ziemniakow :)

niby pracuje, ale mentalnosc wciaz studencka - zeby sie najebac w czwartek.

 

:D

 

Mamy taki niepisany zwyczaj w firmie, ze jak ktos przyjezdza do nas z francuskiego oddzialu na tygodniowa delegacje albo ktos od nas jedzie do nich, to w czwartek zwykle sie wychodzi na maly beer-tasting.

 

Dla mnie wyjście z Francuzami kończyło się na 3-4 piwach i niestety koledzy z Zachodu musieli z reguły zostać "odprowadzeni" (zaniesieni) do hotelu. Choć muszę przyznać, mieliśmy stałych bywalców z utrzymania ruchu, którzy przy 10-12 wizycie w Polsce łoili wódę z nami łeb w łeb przy Wielkanocnym spotkaniu firmowym. Praktyka czyni mistrza :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Własnie czekam na rower od kuriera. Mam nadzieję, że na nim nie przyjedzie ;)

Kands czy Lazaro? :D
Tego, którego Ty mi poleciłeś :) już przyszedł, teraz tylko skręcić, a oczywiście nie mam żadnego klucza do tego ;)

Jaki rozmiar wziąłeś?

21 cali :)

 

To taki jak ja, ile masz wzrostu? Pamiętam jak byłem przyłapany kiedyś jak mierzyłem sobie długość nogi od krocza by wybrać ramę, mina współlokatorki bezcenna. :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Własnie czekam na rower od kuriera. Mam nadzieję, że na nim nie przyjedzie ;)

Kands czy Lazaro? :D
Tego, którego Ty mi poleciłeś :) już przyszedł, teraz tylko skręcić, a oczywiście nie mam żadnego klucza do tego ;)

Jaki rozmiar wziąłeś?

21 cali :)

 

To taki jak ja, ile masz wzrostu? Pamiętam jak byłem przyłapany kiedyś jak mierzyłem sobie długość nogi od krocza by wybrać ramę, mina współlokatorki bezcenna. :D

 

Zwietrzyła interes :szczerba:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Własnie czekam na rower od kuriera. Mam nadzieję, że na nim nie przyjedzie ;)

Kands czy Lazaro? :D
Tego, którego Ty mi poleciłeś :) już przyszedł, teraz tylko skręcić, a oczywiście nie mam żadnego klucza do tego ;)

Jaki rozmiar wziąłeś?
21 cali :)

To taki jak ja, ile masz wzrostu? Pamiętam jak byłem przyłapany kiedyś jak mierzyłem sobie długość nogi od krocza by wybrać ramę, mina współlokatorki bezcenna. :D

186-188 ;)

Odnośnik do komentarza

Kurierzy obok taksówkarzy to największe kurwy. A może i większe. Kolejny raz mam problem z kutasem, który nie wywiązuje się ze swojego psiego obowiązku dostarczenia mi przesyłki, bo mu za daleko iść do klatki od bramki i za ciężko. Skurwieli rozciągałbym końmi. Obok GLS na listę hańby wpisuję DHL. Na szczęście UPS dostarcza pod drzwi bez problemu.

Poczta Polska pozdrawia :D

 

uwaga dla niekumatych: tak, to ironia

 

ale prawdę powiedziawszy PP nigdy nie mnie zawiadło, a kurier co najmniej raz (Siódemka) jak mi zajebał (sic!) paczkę

ale ja akurat nie mam problemu jak mam awizo, bo na pocztę mam bardzo blisko, zwykle jest mi bardziej na rękę niż umawianie się z kurierem

Odnośnik do komentarza

 

 

ktoś słuchał rege za dzieciaka 0-o? chyba normalne, że słuchaliśmy nagłego ataku spawacza, mezo, ascetoholix czy trzeciego wymiaru

z Liberem i Doniem to w piłkę sporo grałem, bo to moi sąsiedzi :D
No co Ty, i jakie były naprawdę legendy polskiego rapu?

 

dobre chłopaki były, zawsze kłaniali się staruszkom

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...