Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Hello

 

co Ty o tej godzinie robiłeś?

 

hmm, zmywałem po śniadaniu ;)

 

 

wyjeżdzam sobie dzisiaj kulturalnie w żeromskiego,zaraz w słowackiego i jakiś cep z żolbiorza zajechał mi drogę, musiałem dać po heblach i obtrąbić sukinsyna, generalnie pewnie bym odpuścił ale widziałem, że skurwiel coś gestykulował. więc postoczeniu się ze ślimaka potem dał w gaz, więc zaraz już na trasie S8 przetrzymałem chuja na pasie do włączenia się do ruchu w ramach rewanzu i zjechałem na lewy, powoli wyprzedzając sznur ciężarówek. gość siedział mi na zderzaku. wyprzedzam ostatnia patrze w prawo lusterko a tu juz Janusz z żoliborza mknie prawym pasem, zjezdza przedemie i po heblach i do zera. jestem bardzo ciekaw co chciał osiągnąć takim zachowaniem ?

 

Ja im starszy tym bardziej udaje mi się nauczyć samego siebie, że zawsze trzeba odpuszczać w takich sytuacjach, bo idiotów nie brakuje.

Odnośnik do komentarza

 

 

Hello

 

co Ty o tej godzinie robiłeś?

 

hmm, zmywałem po śniadaniu ;)

 

 

wyjeżdzam sobie dzisiaj kulturalnie w żeromskiego,zaraz w słowackiego i jakiś cep z żolbiorza zajechał mi drogę, musiałem dać po heblach i obtrąbić sukinsyna, generalnie pewnie bym odpuścił ale widziałem, że skurwiel coś gestykulował. więc postoczeniu się ze ślimaka potem dał w gaz, więc zaraz już na trasie S8 przetrzymałem chuja na pasie do włączenia się do ruchu w ramach rewanzu i zjechałem na lewy, powoli wyprzedzając sznur ciężarówek. gość siedział mi na zderzaku. wyprzedzam ostatnia patrze w prawo lusterko a tu juz Janusz z żoliborza mknie prawym pasem, zjezdza przedemie i po heblach i do zera. jestem bardzo ciekaw co chciał osiągnąć takim zachowaniem ?

 

a ty co chciałeś osiągnąć w ramach tego rewanżu? ja pierdolę, skąd u nas taka kultura na drogach...

Odnośnik do komentarza

 

 

a ty co chciałeś osiągnąć w ramach tego rewanżu? ja pierdolę, skąd u nas taka kultura na drogach...

generalnie nie toleruje buractwa, jedyna metoda walki z nim to odpłacenie się tym samym. zresztą jak się potem w niego potem prawie tir wpierdolił to może w końcu go otrzeźwiło.

 

 

 

Ja im starszy tym bardziej udaje mi się nauczyć samego siebie, że zawsze trzeba odpuszczać w takich sytuacjach, bo idiotów nie brakuje.

generalnie też zlewam, ale dzisiaj jakaś nerwówka od samego rana.

Odnośnik do komentarza

 

 

Hello

 

co Ty o tej godzinie robiłeś?

 

hmm, zmywałem po śniadaniu ;)

 

 

wyjeżdzam sobie dzisiaj kulturalnie w żeromskiego,zaraz w słowackiego i jakiś cep z żolbiorza zajechał mi drogę, musiałem dać po heblach i obtrąbić sukinsyna, generalnie pewnie bym odpuścił ale widziałem, że skurwiel coś gestykulował. więc postoczeniu się ze ślimaka potem dał w gaz, więc zaraz już na trasie S8 przetrzymałem chuja na pasie do włączenia się do ruchu w ramach rewanzu i zjechałem na lewy, powoli wyprzedzając sznur ciężarówek. gość siedział mi na zderzaku. wyprzedzam ostatnia patrze w prawo lusterko a tu juz Janusz z żoliborza mknie prawym pasem, zjezdza przedemie i po heblach i do zera. jestem bardzo ciekaw co chciał osiągnąć takim zachowaniem ?

 

Pewnie to samo, co Ty wcześniej przetrzymując go na pasie do włączania :D

 

Ja zainstalowałem kamerkę w samochodzie na wypadek takiego zajeżdżania :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Hello

 

co Ty o tej godzinie robiłeś?

 

hmm, zmywałem po śniadaniu ;)

 

 

wyjeżdzam sobie dzisiaj kulturalnie w żeromskiego,zaraz w słowackiego i jakiś cep z żolbiorza zajechał mi drogę, musiałem dać po heblach i obtrąbić sukinsyna, generalnie pewnie bym odpuścił ale widziałem, że skurwiel coś gestykulował. więc postoczeniu się ze ślimaka potem dał w gaz, więc zaraz już na trasie S8 przetrzymałem chuja na pasie do włączenia się do ruchu w ramach rewanzu i zjechałem na lewy, powoli wyprzedzając sznur ciężarówek. gość siedział mi na zderzaku. wyprzedzam ostatnia patrze w prawo lusterko a tu juz Janusz z żoliborza mknie prawym pasem, zjezdza przedemie i po heblach i do zera. jestem bardzo ciekaw co chciał osiągnąć takim zachowaniem ?

 

a ty co chciałeś osiągnąć w ramach tego rewanżu? ja pierdolę, skąd u nas taka kultura na drogach...

 

I tak w ostatnich latach naprawdę się poprawiło. Oczywiście są wyjątki, ale widzę np. trzymanie się prawego pasa, jak jeszcze jakiś czas temu normą było myślenie "jadę najwyższą dozwoloną prędkością, nikt nie ma mnie prawa wyprzedzać, więc mogę na lewym". Teraz to czasem się czuję jak uprzywilejowanym, bo jak się zbliżam na autostradzie do kogoś jadącego lewym, to zaraz zjeżdża.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja zainstalowałem kamerkę w samochodzie na wypadek takiego zajeżdżania

chyba rozważę, jakiego sprzętu używasz ?

 

Pewnie to samo, co Ty wcześniej przetrzymując go na pasie do włączania

no dobra tylko sam wykonał manewr na drodze z ruchem 50-60, w rewanzu dostał to samo, a kompletne zatrzymanie dokonał w miejscu gdzie predkosc przelotowa to 100 i ruch kilka razy wiekszy, gosc kompletnie bez wyobraźni, potem widziałem jak ktoś go mijał to coś wyrzucił z okna w jego auto i ten idiota za nim popędził, szkoda, że tylko mógł powąchać dymek...

Odnośnik do komentarza

Jeśli nagrywasz legalnie, to jak najbardziej może to być dowodem. Jeśli nagranie uzyskujesz w sposób nielegalny, podobnie jak każdy dowód (wykradzione listy ze skrzynki pocztowej), to się nazywa owoc zatrutego drzewa i nie jest obecnie dopuszczalne jako dowód w polskim prawie, aczkolwiek są głosy, że PiS chce to zmienić (o zgrozo).

Odnośnik do komentarza

Widzę, że taksówkarze ładny PR sobie robią. Przecież ta akcja będzie miała kompletnie odwroty skutek, tylko więcej osób usłyszy o uberze, a ich za prostactwo oleje :-k.

 

Swoją drogą w Barcelonie zakazano ubera, tylko miejskie taryfy jeżdżą. Gorzej, że teraz na tapetę poszedł blablacar i też może dostać zakaz :/

Odnośnik do komentarza

Mio Mivue, ale numeru to nie pamiętam :D

mniej wiecej ile siopy wyłożyłeś na zakup ?

 

 

Swoją drogą w Barcelonie zakazano ubera, tylko miejskie taryfy jeżdżą. Gorzej, że teraz na tapetę poszedł blablacar i też może dostać zakaz

 

zakazali gdyż ? podatki ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...