Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Miliard w rozumie! I Wielka Gra!

 

Wielka Gra to kiepski jednak typ - faworyzowani byli ludzie, którzy mieli fantastyczną pamięć, a nie wiedzę, jako że wystarczało opanować dany przez producentów materiał i z niego odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

 

Miliard w rozumie! I Wielka Gra!

 

Wielka Gra to kiepski jednak typ - faworyzowani byli ludzie, którzy mieli fantastyczną pamięć, a nie wiedzę, jako że wystarczało opanować dany przez producentów materiał i z niego odpowiedzieć.

 

A w Vabanque ci, którzy umieli zadawać pytania ;)

Odnośnik do komentarza

Miliard w Rozumie, piękne czasy, mój pierwszy teleturniej (edycja młodzieżowa, co leciała na feriach). Weiss, to był zajebisty prowadzący. W sumie to wszyscy z którymi miałem styczność byli zajebiści - Sznuk, Ibisz, Urbański.

Odnośnik do komentarza

 

 

Miliard w rozumie! I Wielka Gra!

 

Wielka Gra to kiepski jednak typ - faworyzowani byli ludzie, którzy mieli fantastyczną pamięć, a nie wiedzę, jako że wystarczało opanować dany przez producentów materiał i z niego odpowiedzieć.

 

A w Vabanque ci, którzy umieli zadawać pytania ;)

 

Na roku mamy takiego typa, ma na imię Jurek i jest z Olsztyna. Lekki jełop z niego, nikt go nie lubi. Co byś kurwa nie zrobił, to on zada milion pytań, co? jak? dlaczego? Dłuższe przebywanie z nim jest udręką. Nadawałby się?

Odnośnik do komentarza

Ibisz? Serio? Nic nie psuł, ale żeby zajebisty?

No przecież Ibisz jest świetny w swojej robocie.

O co chodzi z tym spaleniem Lindrosa? Już któryś raz w ostatnim czasie mu coś wytykacie i nie mam pojęcia o co chodzi :(.

Łyknęli jak pelikany bajeczkę, że wrzucę zdjęcie cycków koleżanki z pracy :]

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Miliard w rozumie! I Wielka Gra!

 

Wielka Gra to kiepski jednak typ - faworyzowani byli ludzie, którzy mieli fantastyczną pamięć, a nie wiedzę, jako że wystarczało opanować dany przez producentów materiał i z niego odpowiedzieć.

 

A w Vabanque ci, którzy umieli zadawać pytania ;)

 

Na roku mamy takiego typa, ma na imię Jurek i jest z Olsztyna. Lekki jełop z niego, nikt go nie lubi. Co byś kurwa nie zrobił, to on zada milion pytań, co? jak? dlaczego? Dłuższe przebywanie z nim jest udręką. Nadawałby się?

 

A propos tego Jurka. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.
Odnośnik do komentarza

 

 

Miliard w rozumie! I Wielka Gra!

 

Wielka Gra to kiepski jednak typ - faworyzowani byli ludzie, którzy mieli fantastyczną pamięć, a nie wiedzę, jako że wystarczało opanować dany przez producentów materiał i z niego odpowiedzieć.

 

A w Vabanque ci, którzy umieli zadawać pytania ;)

 

jasonx by wygrał każdy odcinek

Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja mówię o zachowaniu nie tylko przed kamerą, ale też poza nią czego w telewizorni nie widać. Henkel i Vami potwierdzą. Nasz wypad do "Awantury o Kasę" wypadł fatalnie, ale Ibisz jako prowadzący był świetny.

Krzychu spoko. Kazia Szczuka poza kamerą też do rany przyłóż.

Odnośnik do komentarza

Czas na FM-a i pisanie magisterki
Jebany FM nie wiedział jak mnie złamać, to zrobił mi szpital, jakiego by się Van Gaal nie powstydził http://prntscr.com/ab1t5l
Da-Oh to superstrzelec 20 goli w 22 meczach
Yawohasan to jego partner, niewiele gorszy (19m/14g)
Boumsong był napastnikiem nr 3, ale to dobry gracz (10m/3g)
Ponadto jakbym nie miał dośc problemów w ataku to:
Karamoko - podstawowy prawy skrzydłowy
Butedee - jedyny bramkarz
Salae - zdolny środkowy pomocnik wykorzystywany w roatacji/ Reszta to ogóry, ale coś czuje, że przejebie te baraże :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...