Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

W miejsce Wasilewskiego, selekcjoner powołał Piotra Polczaka z Cracovii.

 

- Obrońca Anderlechtu doznał rany szarpanej nogi w ostatnim meczu ligowym w Belgii. Noga jest spuchnięta, w dodatku rana jest blisko ścięgna Achillesa. W sobotę piłkarz, który przebywa w kraju, konsultował się z lekarzem Wisły Kraków. Ten orzekł, że treningi Wasilewski będzie mógł wznowić za tydzień. Wobec tego trener Beenhakker i lekarz reprezentacji, doktor Jacek Jaroszewski zdecydowali, że jego udział w zgrupowaniu mijałby się z celem. Miejsce "Wasyla" zajmie w kadrze Piotr Polczak, który znajdował się na liście rezerwowych - powiedziała Alf/onet.pl

 

To już w kraju nie ma lepszych obrońców? :picard:

Odnośnik do komentarza
W miejsce Wasilewskiego, selekcjoner powołał Piotra Polczaka z Cracovii.

 

- Obrońca Anderlechtu doznał rany szarpanej nogi w ostatnim meczu ligowym w Belgii. Noga jest spuchnięta, w dodatku rana jest blisko ścięgna Achillesa. W sobotę piłkarz, który przebywa w kraju, konsultował się z lekarzem Wisły Kraków. Ten orzekł, że treningi Wasilewski będzie mógł wznowić za tydzień. Wobec tego trener Beenhakker i lekarz reprezentacji, doktor Jacek Jaroszewski zdecydowali, że jego udział w zgrupowaniu mijałby się z celem. Miejsce "Wasyla" zajmie w kadrze Piotr Polczak, który znajdował się na liście rezerwowych - powiedziała Alf/onet.pl

 

To już w kraju nie ma lepszych obrońców? :picard:

niby kto ?

Odnośnik do komentarza

Polczak jest słaby i gra w zespole który właśnie spadł do I ligi. Glik, Jodłowiec, Banaś (też spadł ale nie ze swojej winy) to trzy nazwiska na szybko, a Polczak nie ma żadnych zalet które pozwalają mu teraz należeć do kadry Polski.

 

Edit: Kokoszka też, jak wyjdą mu baraże to będzie we wspaniałej Serie A ;)

Odnośnik do komentarza

Czekam aż na nowo powstanie reprezentacja Polski B. Chciałbym zobaczyć w tej kadrze zawodników, który na tą chwilę nie mają szansy na powołanie do głównej reprezentacji. Salomon, Kruczek, Janocha, Tyrała, Krychowiak powinni dostawać więcej szans na pokazanie się polskiej publiczności. Nadal u nas największym talentem jest Błaszczykowski, który ma 24 lata. Chcę więcej młodych piłkarzy w reprezentacji. Jak wywalą Leo zgłaszam się do konkursu :keke:

Odnośnik do komentarza
Czekam aż na nowo powstanie reprezentacja Polski B. Chciałbym zobaczyć w tej kadrze zawodników, który na tą chwilę nie mają szansy na powołanie do głównej reprezentacji. Salomon, Kruczek, Janocha, Tyrała, Krychowiak powinni dostawać więcej szans na pokazanie się polskiej publiczności. Nadal u nas największym talentem jest Błaszczykowski, który ma 24 lata. Chcę więcej młodych piłkarzy w reprezentacji. Jak wywalą Leo zgłaszam się do konkursu :keke:

 

Janota chyba.

 

Dla mnie reprezentacja B to pomysł nietrafiony. Z kim oni niby będą grać? I kto ich ma trenować? Ten nieudacznik Majewski?

Odnośnik do komentarza
Czekam aż na nowo powstanie reprezentacja Polski B. Chciałbym zobaczyć w tej kadrze zawodników, który na tą chwilę nie mają szansy na powołanie do głównej reprezentacji. Salomon, Kruczek, Janocha, Tyrała, Krychowiak powinni dostawać więcej szans na pokazanie się polskiej publiczności. Nadal u nas największym talentem jest Błaszczykowski, który ma 24 lata. Chcę więcej młodych piłkarzy w reprezentacji. Jak wywalą Leo zgłaszam się do konkursu :keke:

 

Janota chyba.

 

Dla mnie reprezentacja B to pomysł nietrafiony. Z kim oni niby będą grać? I kto ich ma trenować? Ten nieudacznik Majewski?

 

O curva :keke:

 

Janota, Janota. W poście wyżej właśnie wpisałem, aby moja dziewczyna grała w reprezentacji B. A co tam - niech się rozerwie z chłopakami ;).

 

To, że Majewski miałby prowadzić taką reprezentację to na tą chwilę tylko plotka z tego co mi wiadomo...

Odnośnik do komentarza

Po zmianach wywołanych przez kontuzje (Brożek, Jodłowiec, Nowak) kadra wygląda tak:

 

Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal FC), Łukasz Załuska (Dundee United FC), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa).

 

Obrońcy: Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Michał Żewłakow (Olympiakós SFP (Pireus)), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Jakub Wawrzyniak (Panathinaikós AÓ), Jacek Krzynówek (Hannoverscher SV von 1896), Jakub Rzeźniczak, Marcin Komorowski (obaj Legia Warszawa), Piotr Polczak (Cracovia).

 

Pomocnicy: Łukasz Trałka (Polonia Warszawa), Roger (Legia Warszawa), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Sławomir Peszko, Jakub Wilk, Rafał Murawski, Tomasz Bandrowski (wszyscy Lech Poznań).

 

Napastnicy: Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Dawid Janczyk (KSC Lokeren).

 

Zawodnicy rezerwowi: Adam Stachowiak (Odra Wodzisław), Piotr Brożek (Wisła Kraków), Łukasz Sosin (AS Anórthossis Ammochóstou).

 

,,tak'' czyli nie najlepiej. Beenhaker na miejscu dwóch straconych napastników powołał pomocnika Bandrowskiego i pewnie zagra jednym napastnikiem.

Odnośnik do komentarza

Co do młodych piłkarzy...

Czy jakiś piłkarz z ekstraklasy też pana tak zachwycił w tym sezonie?

 

- Byli tacy, którzy się rozwijali. Chodzi mi o Roberta Lewandowskiego, Rafała Boguskiego, Dawida Nowaka, Patryka Małeckiego, Kamila Glika, Macieja Rybusa, czekam na Szymona Pawłowskiego z Zagłębia Lubin. Kilku chciałem powołać na zgrupowanie w RPA, ale zrezygnowałem, bo dziewiątego czerwca młodzieżówka Andrzeja Zamilskiego rozgrywa mecz eliminacyjny z Liechtensteinem. Tam są bardziej potrzebni.

źródło: sport.pl

 

Argument z meczem reprezentacji młodzieżowej mnie przekonuje. Czasem warto poczekać niż od razu krytykować, że nie powołał takiego Małeckiego czy Glika. :>

Odnośnik do komentarza
Czasem warto poczekać niż od razu krytykować, że nie powołał takiego Małeckiego czy Glika. :>

 

Raczej narzekałem na to że powołał Polczaka :> Dobry argument ale ci zawodnicy musza zacząć odgrywać większe role w zespole, już w tych, prawdopodobnie przegranych eliminacjach. Obraniak cieszy.

Odnośnik do komentarza
nie powiedział, że sobie nie poradzi, ale że nie wie jak sobie poradzi. Żaden z nas nie wie.

 

Czytaj może dokładnie, co :roll:?

 

Meyde, gdybym powiedział o Jopie ,,to dobry zawodnik ale nie wiem czy jest wystarczająco zwrotny'' to nie sugerowałbym że nie jest? Można oczywiście znaleźć jakąś językową lukę ale to zdanie selekcjonera znaczy że nie jest do końca przekonany a nie że nie wie czy jest przekonany czy nie.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...