Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Cwaniacwem i determinacja mozesz wygrac 30% spotkania. Teraz porownaj kadre z dzis i pokaz mi ktory z naszych zawodnikow ma takie jaja i nieustepliwosc jak Kaluza, Sobol, Bak, Krzynowek czy w tamtym meczu Bronowicki?

 

Dziś nie mamy fighterow, rzemieslnikow i rzeznikow, a tacy w pilce sa potrzebni. Jeżeli rywal boi się nas tylko slyszac nazwisko Kuby, Roberta czy Waldka to nie jest dla nas pozytyw. Nikt z selekcjonerow naszych rywali nie ppowiedzial ostatnimi miesiacami, ze mamy solidna obrone, prawda? Kazdy wie ze ekipe buduje się od obrony. Co z tego, ze mamy potencjal ze strzelimy 3 bramki jeśli obrona i dmc to solidne leszcze, tkroym ktos moze spokojnie wrzucic 5?

Odnośnik do komentarza

 

W sumie to ja też bym zostawił Fornalika, bo nie widzę perspektyw na trenera, który by gwarantował podniesienie jakości.

W polsce na pewno , ale czas na trenera z zagranicy , tylko on może coś zmienić bo jest z po za układu

 

Z zagranicy też ciężko znaleźć takiego. A jeżeli mamy zatrudniać asystenta Trappatoniego, to ja już wolę Fornalika.
Odnośnik do komentarza

I to podstawowy błąd że nie potrafił wyselekcjonować takich walczaków którzy pracowali by na nasze gwiazdy Lewandowskiego i Błaszczykowskiego. Co do obrony nie zgadzam się bo to kwestia taktyki btoni i atakuje cały zespół a nie tylko 4 obrońców wawrzyniak glik szkała piszczek nie powiesz mi że to są słabi obrońcy.


 

 

W sumie to ja też bym zostawił Fornalika, bo nie widzę perspektyw na trenera, który by gwarantował podniesienie jakości.

W polsce na pewno , ale czas na trenera z zagranicy , tylko on może coś zmienić bo jest z po za układu

 

Z zagranicy też ciężko znaleźć takiego. A jeżeli mamy zatrudniać asystenta Trappatoniego, to ja już wolę Fornalika.

 

Bo dobry trener kosztuje a jak proponuje się jakieś grosze dla trenera reprezentacji to żaden szanujący się w środowisku fachowiec się nie zdecyduje , to jest banał , ale za sukcesy trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza

Co do obrony nie zgadzam się bo to kwestia taktyki btoni i atakuje cały zespół a nie tylko 4 obrońców wawrzyniak glik szkała piszczek nie powiesz mi że to są słabi obrońcy.

Ja z całą odpowiedzialnością powiem, że Wawrzyniak to słaby obrońca. Ba! Od przygody z dopalaczami w Panathinaikosie jest beznadziejny. Szukała to też jest co najwyżej średniak, taka zapchajdziura, akurat mamy sytuację jaką mamy, więc gra z braku lepszego. A Piszczek to nie pamiętam kiedy ostatnio grał w kadrze, za to wczoraj mogliśmy podziwiać piękne podania Jędrzejczyka do Czarnogórców.
Odnośnik do komentarza

IMO może zagraniczny trener nas nie zbawi, ale na pewno podniesie jakość, pokaże autorytet i nie będzie się pierdzielił z nazwiskami. Tylko to musi być ktoś kto sukcesy odnosił 5 lat temu, a nie 10-20. Wynalazki jak Mattheus to można sobie darować...

Hehe, Fornalik bierze naprawdę odważnie, typu Klich czy Zieliński, "przeproszenie się" z Borucem, odsunięcie od kadry fatalnego w niej Obraniaka (który sam się potem odwołał) jakie to "magiczne" nazwiska wyczaruje zagraniczny trener? Chyba, że będzie taki super, że zgodnie z jojczeniem Mielcarskiego posadzi Lewandowskiego na ławce.

To będzie bohater nieprzywiązany do nazwisk, chwała mu!

 

I jacy to trenerzy, którzy odnosili sukcesy 5 lat temu będą walić drzwiami i oknami do PZPN by prowadzić kadrę kraju 40 milionów selekcjonerów, gdzie przy byle remisie w sparingu będzie wypamiętywany mu każdy cent wypłaty?

Odnośnik do komentarza

@Szkodi

 

Gwarancji nie da Ci nikt, ale dlaczego by nie spróbować? Co robić inaczej, wałkować polskich trenerów, którzy nie mają specjalnie żadnych sukcesów?

@ me_who

Nie stwierdzam, że Fornalik się przywiązał do nazwisk, albo nie podejmuje odważnych decyzji. Bardziej, że nie ma autorytetu, a poprzez podniesienie jakości mam na myśli podniesienie jakości taktycznie. I nie mówię, że to stworzy od razu superosomgenialną taksę, którą rozwalimy Hiszpanie, ale kiedy ostatnio nasza kadra miała jakiś plan B? IMO polski trener, który jest w dupie z taktyką tego nie gwarantuje, a zagraniczny prędzej.

 

Taki, któremu sie zapłaci, tak, pieniądze zrobią różnice. Szansa wyprowania takiej drużyny jak nasza przyniesie + do CV, a porażka wielkiej chwały nie odejmie. Mało to trenerów na świecie, którzy lubią wyzwania?

 

Nie będę rzucał na szybko nazwisk, ale rozejrzenie się po bezrobotnych trenerach w najmocniejszych ligach europy jest naprawdę takie nierealne?

Odnośnik do komentarza

Z tym, że trenerzy którzy pracowali tylko w klubach wcale nie są gwarantami nawet poprawy sytuacji (raczej status quo), a dobrych, wolnych reprezentacyjnych nie ma zbyt dużo. Żeby nie było, sam chętnie teraz zobaczył bym jakiegoś zagranicznego trenejro na stołku, ale argument "każdy lepszy od polskiego bo z poza układów!!!11" który juz sie tutaj pojawił jest żenujący.

Odnośnik do komentarza

Fajno, ale to co mówicie to jest takie gadki jak w polityce "gospodarka upada trzeba zmian!!!", "A jakich?" "No takich, żeby ludzie zarabiali więcej i było mniejsze bezrobocie". Ale jak to zrobić, to już nikt nie mówi. Ja się nie przywiązuję do Fornalika, ale nie chce kolejnego zwolnienia pod publiczkę, bo "trener Waldemar Fornalik nie awansował do mistrzostw świata". Nikt nie jest w stanie podać nazwiska, tylko ogólnie "kompetentny trener z zagranicy".

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...