Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

 

Gikiewicz czy Szumski (gdzie ostatniej dwójki specjalnie nie cenię), a od biedy nawet Kaczmarek bądź Trela

Jeśli wyżej cenisz niegrającego w Piaście Szumskiego niż ich podstawowego bramkarza Trelę, to nie mam pytań. Wychowanek Legii grał w kilku meczach na początku sezonu z powodu kontuzji tego drugiego i głównie zawalał. Jak nie wierzysz, to sprawdź kto teraz broni. :)

 

Przecież napisałem, że Szumskiego specjalnie nie cenię? Uznaje go za porównywalnego do Treli, jest od niego lepszy technicznie, ale zupełnie nieopierzony stąd obecnie nie dziwię się Broszowi, że wystawia Darka (tak, widziałem co Szumski wpuszczał). Jednak obaj są lepsi od Kurty, a zapomniałem jeszcze wymienić Sandomierskiego.

 

Sagan strzelil bramke wiecej od Brozka. Jako kibic Legii postawilbym w kadrze i tak na Brozka, bo Marek to emeryt bez formy i mozna go spokojnie teraz porownac do kogos pokroju Gikiewicza. Lepszy od niego jest chocby Buzala.

 

Stawianie Szumskiego w gronie najlepszych kiperow to blazenada :D

 

 

 

A gdzie ja go niby postawiłem w gronie najlepszych kiperów? Czy bycie lepszym od Filipa Kurto to znaczy równocześnie być "w gronie najlepszych kiperów"?! Błagam, popraw czytanie ze zrozumieniem. Wymieniłem bramkarzy lepszych od Kurty którzy na szybko przyszli mi do głowy (pewnie jest ich sporo więcej), w życiu bym nie powoływał Szumskiego do kadry.

Odnośnik do komentarza

Szumiński i Skaba? Czy poza tym, że są z Legii mają jeszcze jakieś zalety? Po co ta gadka o 3im bramkarzu? Boruc, Szczęsny i Fabiański też są z Legii i są wielokrotnie lepsi! A najlepsza aktualnie trójka to Boruc, Szczęsny, Kuszczak.

 

Jak już ktoś tu wyżej wspomniał nie mówimy nic o kadrze w stosunku Szumskiego czy Skaby. Co jak co to nie powiesz mi, że Skaba jest słaby bo w kilku zespołach Ekstraklasy byłby numerem 1. Szumski to cienias i nie powinien się w ogóle pojawiać w jakichkolwiek dyskusjach o dobrych bramkarzach ;)

 

 

prawda jest taka ze Szczęsny i Boruc dzieli i rządzi a trzeci bramkarz nie ma znaczenia

Ma znaczenie, ale rzadko - patrzmy kontuzja Fabiańskiego i czerwień Szczęsnego na Euro.
Odnośnik do komentarza

 

Szumiński i Skaba? Czy poza tym, że są z Legii mają jeszcze jakieś zalety? Po co ta gadka o 3im bramkarzu? Boruc, Szczęsny i Fabiański też są z Legii i są wielokrotnie lepsi! A najlepsza aktualnie trójka to Boruc, Szczęsny, Kuszczak.

 

Jak już ktoś tu wyżej wspomniał nie mówimy nic o kadrze w stosunku Szumskiego czy Skaby. Co jak co to nie powiesz mi, że Skaba jest słaby bo w kilku zespołach Ekstraklasy byłby numerem 1. Szumski to cienias i nie powinien się w ogóle pojawiać w jakichkolwiek dyskusjach o dobrych bramkarzach ;)

 

 

prawda jest taka ze Szczęsny i Boruc dzieli i rządzi a trzeci bramkarz nie ma znaczenia

Ma znaczenie, ale rzadko - patrzmy kontuzja Fabiańskiego i czerwień Szczęsnego na Euro.

 

Tak ale sytuacje o których piszesz zdarzają się ekstremalnie żadko prawda jest taka że jeden gra a drugi siedzi na ławie.

Odnośnik do komentarza

Na napadziora brałbym Robaka, stylem gry przypominał mi właśnie Lewego (przynajmniej w pucharach) - tylko czy drugi zawodnik tego samego pokroju jest potrzebny? A co do Bilińskiego to miałbym pewność, że przez 90 minut gryzłby trawę jeśli dostałby szansę, a czasami tyle wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...