Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałem się kiedyś na prawo jazdy kat. A, ale w międzyczasie przemyślałem sprawę i zrezygnowałem. Cytując klasyka:

 

A ty w deszcz na Piaggio motorze
Ej ty jednośladu amatorze
W swoim kasku wyglądasz najgorzej
To do zgryzienia kurwa twardy orzech
Pierdolniesz raz i nic ci nie pomoże
Ja dalej, ciągle, ciągle kurwa jadę
Mam do załatwienia bardzo ważną sprawę
Wrzucam trójkę, mhm przyspieszam
DJ Buhh Hałas II, dzieciak

Odnośnik do komentarza

Zapisałem się kiedyś na prawo jazdy kat. A, ale w międzyczasie przemyślałem sprawę i zrezygnowałem. Cytując klasyka:

 

A ty w deszcz na Piaggio motorze

Ej ty jednośladu amatorze

W swoim kasku wyglądasz najgorzej

To do zgryzienia kurwa twardy orzech

Pierdolniesz raz i nic ci nie pomoże

Ja dalej, ciągle, ciągle kurwa jadę

Mam do załatwienia bardzo ważną sprawę

Wrzucam trójkę, mhm przyspieszam

DJ Buhh Hałas II, dzieciak

Mickiewicz wymięka :D Nawet pomiędzy niektórymi wersami jest jakieś powiązanie :D
Odnośnik do komentarza

 

No jeden z moich celów to motocykl przed 30stką, zobaczymy jak się uda ;) mnie się osobiście najbardziej widzą nakedy albo caffe racery :wub:

 

obczaj sobie tego, choc to jeszcze koncept, to dla mnie totalnie wypasiony wyglad.

 

a sam mam w pl lekkie enduro do smigania po gorkach :)

 

 

No dojebańczy, ale (okiem laika) zdecydowanie bardziej w teren niż mi potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza

Odnośnie dziwnych telefonów to mojemu ziomkowi kiedyś ukradli rower. On ileś kilometrów w roku wyrabia, więc pewnie nie był najtańszy. Ten, nie wierząc w działania policji, ogarnął ogłoszenie, czy ktoś takiego roweru nie widział, albo ma info o złodzieju, że jakaś nagroda itd. Pewnego ranka zadzwonił do niego... ten złodziej z pytaniem Czy da jakiś namiar na sklep, w którym można kupić oponę do tego roweru, albo czy ma zapasową gdzieś w piwnicy to on by ją chętnie odkupił :D

 

Może też ktoś po prostu kręcił sobie bekę.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie dziwnych telefonów to mojemu ziomkowi kiedyś ukradli rower. On ileś kilometrów w roku wyrabia, więc pewnie nie był najtańszy. Ten, nie wierząc w działania policji, ogarnął ogłoszenie, czy ktoś takiego roweru nie widział, albo ma info o złodzieju, że jakaś nagroda itd. Pewnego ranka zadzwonił do niego... ten złodziej z pytaniem Czy da jakiś namiar na sklep, w którym można kupić oponę do tego roweru, albo czy ma zapasową gdzieś w piwnicy to on by ją chętnie odkupił :D

 

Może też ktoś po prostu kręcił sobie bekę.

 

Cool story bro!

Odnośnik do komentarza

Kocham użytkowników z Ameryki Płd.

 

Kończą nam się certyfikaty w aplikacjach dla użytkowników więc posłaliśmy maila na grupowy adres dla wszystkich o treści:

Dzień dobry,

W załączniku hasło do nowego certyfikatu.

Odpowiedź od jednego typa z Brazylii mnie rozjebała:

Dzień dobry,

 

Czy to znaczy, że moje hasło jest w załączniku?

:D

Mam ochotę mu odpisać Nie, to oznacza, że jest ZAŁĄCZONY.

Chuj, niech się głowi :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

15 euro stoi ta gierka...aż tak dobra :> ?

Dobra, prosta, niewybaczająca. Ale poczekaj na przecenę. można dostać koło 3 euro :)

 

Warszawiaki, jakaś dobra knajpa z regionalnymi browarami, w miarę w centrum? :)

Pif Paf jest całkiem spoko, ale ogólnie jest tego od pyty. Wybierasz się do Wawy? :>
Pif Paf sie bardzo popsul w ostatnim czasie, przez b. duza ilosc kranow czesto trafia sie nieswieze piwo. Ja zdecydowanie polecam Kufle i Kapsle i Jaberwocky na Nowogrodzkiej, najlepsze puby z craftem w Wawie.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

system rang to straszna spierdolina wedle mojego wyobrażenia :-k

 

Właśnie ta zmiana rang to była dobra decyzja. Teraz rozłożenie graczy jest znacznie sensowniejsze niż było dotychczas, gdzie połowa graczy okupowała rangi mg2-le, silverów pierwszych był elitarny jeden procent a globala miało kilka procent graczy (obecnie ~0,7%). https://csgosquad.com/rankstu sobie można porównać jak to wygląda teraz a jak wyglądało parę miesięcy temu.

http://i.imgur.com/ITZKDOe.pngto był listopadhttp://i.imgur.com/VZN1qkb.pnga to ostatnie 30 dni

Za czasów 1.6 nie było i było git.

taa, tylko żeby zagrać mecz 5v5 musiałeś się natrudzić sporo, teraz robisz to jednym kliknięciem myszki i masz ludzi mniej więcej na swoim poziomie, oczywiście z różnymi odchyłami ;)

O młody chyba o mIRCu nigdy nie słyszał :keke:
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...