Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

lol, wygrywam finał LM po karnych z Juve, drugi sezon, beka :D

 

Zobacz moj ostatni post w.karierach; )

 

z edytorem? phi...

 

 

Taka czeka nas przyszłość ;) Dodałem tylko Azoty :D.

 

Wiecie, że proponowali teraz Grosikowi 300 tysięcy złotych miesięcznie? Nie przyszedł, bo klub chciał za dużo hajsu za transfer i nie chciał wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam dwa tygodnie wolnego, można by zacząć jakąś fajną karierę w FMa, ale jakoś nie mam zajawki na grę :/

kozak plan na wolne xD

 

Hehe, beczunia xD. Tak jakby granie w FMa było jedyną rzeczą, którą zamierzam robić przez te dwa tygodnie...

 

Już się tak nie tłumacz, lepiej wybieraj ligi! Wiadomo z resztą, że dwa tygodnie to i tak mało jak na porządną karierę.

Odnośnik do komentarza

Nie ma, ukradli

dowcipniś :keke:

słuchaj, kiedys sciagałem te ligi co mi link wysłałeś, ale tylko xml-e mi chcą działać w FM. Chcę otworzyć to w edytorze, robę zapisz jako, a i tak mi zapisuje w formacie .fmf, mimo, że mam odznaczone kompresowanie danych edytora. da się coś zrobić z tym, czy jest tylko wybór miedzy skompresowanym .fmf. a nieskompresowanym .fmf

Rozgrywki testowałe

Odnośnik do komentarza

Od któregoś fma format plików przeszedł na fmf, xml już nie używają

no dobra, to w takim razie mam 2 pliczki .xml od claasena (Oceanian u-20 i cośtam jeszcze) i całą masę fmf-ów, czemu mi nie widzi tych drugich :-k Może mieć znaczenie, że nie mam tego w domyślnej lokalizacji, tylko zmieniałem lokalizację mojego folderu?

 

EDYTA http://prntscr.com/a6kpg0jest, pomogło wciepnięcie bezpośrednio do editor data, a nie w podfolderach chowanie.

Odnośnik do komentarza

haha, fenomenalny artykuł ;-). A co do przyczyn, to na cgm we wspomnieniu o Grudniu dziennikarz napisał, że "Piotr odszedł nagle, zanim przybyła pomoc, kiedy pierwszy raz pojawiły się duszności". Serce? Zator?

 

Szkoda młodego chłopa. Nie bedzie szansy na obiecane w lipcu zeszłego roku kolejne spotkanie. :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...