Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

schizmm, musisz codziennie niczym jakiś kataloński Rocky wbiegać na szczyt Tibidabo ;)

Btw, w Barcelonie bardzo mi smakowało miejscowe Estrella Damm, zwłaszcza jak podawali w zmrożonych kufelkach. Bardzo orzeźwiające piwo napój piwny :)

niekraftowe gunwo

Odnośnik do komentarza

schizmm, musisz codziennie niczym jakiś kataloński Rocky wbiegać na szczyt Tibidabo ;)

Btw, w Barcelonie bardzo mi smakowało miejscowe Estrella Damm, zwłaszcza jak podawali w zmrożonych kufelkach. Bardzo orzeźwiające piwo napój piwny :)

Ja mocną zadyszkę łapie już po wejścu na 4 piętro schodami ;), wbiegając na Tibidabo, 5 razy bym umarł po 1/4 drogi :P. No estrella w lato to klasa, ale rzeczywiście jako napój piwny i tylko w lokalach ze zmrożonej szklaneczki. Ze sklepu już nie smakuje ;)

Odnośnik do komentarza

 

Jakoś przegapiłem ten moment w historii polskiej piłki gdy strzeliłeś 8 goli w 42 meczach :keke:

ja też, ale ustawiłem doswiadczenie na automatyczne :D

 

teraz już wiem, ze trzeba zaczynać jako amator :D

 

 

7x wygrałeś Ligę Norweską? A co z LM? Pochwal się tu wszystkim :P

Odnośnik do komentarza

Trochę będzie inaczej jednak szła moja kariera, bo po półtora sezonu w Hearts (2 miejsce w pierwszym sezonie, 2 miejsce w połowie drugiego) przechodzę do Middlesbrough :-k po 25 kolejkach mam podobno awansować bezpośrednio, ale wobec obecnego 11 miejsca, jest to kurwa niemożliwe. Dobrze, że jest styczeń, to transfery ogarnę :-k

Odnośnik do komentarza

Wrzucam myfootballmanager.pl do ulubionych stron. Bawi mnie sposób prowadzenia tego serwisu :D

Uwielbiam to samopałowanie się w stopce redakcyjnej i robienie wywiadów ze samym sobą :D To wszak niezwykle interesujące dowiedzieć się, skąd Nascimento1998 wziął pasję do futbolu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...