Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

5000 / 4000 / 1152.00 / No

 

Potrzebuje z takiego ciągu znaków wyciągnąć 4000 i 1152.0, w dwóch osobnych funkcjach. Na razie zacząłem dłubać i mam wycięte do pierwszego wystąpienia ( =LEWY(B5;ZNAJDŹ("/";B5)-1) ), ale może zanim rozkminię do końca, to ktoś to szybciej zrobi :D

Odnośnik do komentarza

Wyślij mi xls na maila i wrzuć gdzieś obok wynik z jakimś komentarzem, jak jutro sie oderweod fifi, skylines i battlefronta oraz donut stare to ogarnę.

 

 

W sumie fakt. Jak Karol da rade to możemy jutro albo w niedziele zacząć od nowa.

 

W niedziele, o której ?

Trudno powiedziec, bo w niedziele duzo dobrych meczuf :)

[

19?
Odnośnik do komentarza

5000 / 4000 / 1152.00 / No

 

Potrzebuje z takiego ciągu znaków wyciągnąć 4000 i 1152.0, w dwóch osobnych funkcjach. Na razie zacząłem dłubać i mam wycięte do pierwszego wystąpienia ( =LEWY(B5;ZNAJDŹ("/";B5)-1) ), ale może zanim rozkminię do końca, to ktoś to szybciej zrobi :D

 

Koronkowa robota :D

 

Nie mam w domu Excela, ale zaraz może zrobię w Google Docs, powinno być podobnie ;)

Odnośnik do komentarza

Ok, jako że w Google Sheets jest wygodna funkcja SPLIT, to zaimportuj (nawet tymczasowo) sobie tam i zrób tak:

 

 

=SPLIT(B5," / ")

 

I to załatwi sprawę. W Excelu tego chyba nie ma i się trzeba bawić na wycinanie z wycinków: https://support.office.com/en-us/article/Split-text-among-columns-by-using-functions-c2930414-9678-49d7-89bc-1bf66e219ea8

Odnośnik do komentarza

Ok, jako że w Google Sheets jest wygodna funkcja SPLIT, to zaimportuj (nawet tymczasowo) sobie tam i zrób tak:

=SPLIT(B5," / ")

I to załatwi sprawę. W Excelu tego chyba nie ma i się trzeba bawić na wycinanie z wycinków: https://support.office.com/en-us/article/Split-text-among-columns-by-using-functions-c2930414-9678-49d7-89bc-1bf66e219ea8

No właśnie tak czułem, że trzeba to z kawałków sklejać, ale wrzucę sobie do google. Dzięki

Odnośnik do komentarza

 

W sumie fakt. Jak Karol da rade to możemy jutro albo w niedziele zacząć od nowa.

W niedziele, o której ?

A gdzie pracujesz i przy okazji co robisz na nocce jeśli można spytać?

 

Wburdlu finansowym ;) czemu o FUT nie chcesz na publiki pisać?(PC) jakis nielegal,Hmm?

Nie, w sumie to bez różnicy. Na PC rynek z tego co kojarze jest mocno rozjebany. Ale możesz spróbować:

-Szukasz świecących silverów z dobrymi statystykami(najlepiej pace i shooty, ew. Deff dla obrońców itp.). Ceny mocno się zmieniają, ale mało kto otwiera srebrne paczki, więc zapotrzebowanie na srebrnych piłkarzy będzie zawsze.

-DeAndre Yedlin to taki spoko gracz na przykład. Dobra liga(BPL), świetny pace na prawą obronę i ludzie go kupują. To nie polega na tym że cały dzień siedzisz i czekasz aż ktoś "przez pomyłkę wystawi go za 500 monet mniej" tylko licytujesz karty. Wiadomo - nie zawsze wygrasz. Ale na dłuższą mete to spoko inwestycja, tylko musisz obrać sobie kilku zawodników, nawet zapisać sobie gdzieś na kartce i wchodzić co jakiś czas na Web Appa(aplikacja fut na pc, komorki itp) i wystawiac ich na liste transferowa. Nie spodziewaj sie ze odrazu bedzieszz milionerem, bo nie bedziesz. Beda tez dni kiedy bedziesz na tym tracil, ale chyba zdajesz sobie z tego sprawe. Ja na takim handelku kiedy wchodzilem 3x dziennie na web appa na 5min zarobilem prawie 500-600k na czysto. Aha, zapomnialbym. Swietny biznes jest tez ze zlotych kontraktow nie swiecacych. Licytujesz je za 150-200 i wystawiasz za 300-350. Okej, jest pelno kontraktow na kup teraz za 200, ale sa tacy ludzie ktorzy wchodza i kupuja pierwsze lepsze nie patrzac na cene. To tez sie oplaca, a przynajmniej na konsolach, nie wiem jak to z pctami ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...