Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie zdanie na temat tatuaży? Ktoś z was jakiś ma? :>

O ile są dobrze wykonane, to spoko. Jak ktoś pozwala się dziarać koledze, to niestety, część ciała do amputacji. I ogólnie to jebać tribale, sentencje, chińskie znaczki i wszystko bez pomysłu.

 

https://www.facebook.com/JanuszeTatuazu/?fref=tsi żeby to sie tak nie skończyło, polecam ten fanpage

Odnośnik do komentarza

Wg mnie tatuaż powinien coś oznaczać. Są chyba dwa typy ludzi. Dla jednych tatuaż ma coś oznaczać, a drugim ma się podobać(np. zajebisty smok, i super). Ale mi takie coś by nie przypadło. Ja ogólnie mam taki strach, że koniec końców będę tej decyzji żałował, chociaż najwcześniej się wydziaram po 21. Działa to na takiej zasadzie, że na innych osobach tatuaże są zajebiste, a jak wyobrażam go na sobie, to średnio.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio siedziałem na wykładzie za laską, która miała małe jaskółki na łopatce. Wyglądały jakby ktoś rozpisywał jej długopis na plecach. Plecy do amputacji. Znaczenie znaczeniem, ale niech to do chuja jakoś wygląda, bo trochę kurwa wstyd. Z kolei inny gościu ode mnie z roku ma na przedramieniu coś z kolorem, tylko genialny tatuażysta nie trafił tuszem w kontur i mu się trochę wylało na całą rękę. Więc jak ktoś chce tatuaż, to niech na niego nie skąpi.

Odnośnik do komentarza

No bo tak to generalnie wygląda. Drugi rok trochę trudniejszy, ale to przez a) popierdolonego gościa na praso (zero nieobecności :DDD) b) WSM gdzie są pytania o system medialny w Japonii ;). Tak to idzie całkiem przyjemnie, ja na pewno będę musiał się pouczyć na logikę, bo z tego po prostu jestem słaby :P.

 

Za to polecam bardzo wykłady u prof. Sobczaka na ósmą rano w poniedziałki, są świetne. Z ćwiczeń to socjotechnika jest zajebista i WSP. No i w drugim semestrze mam środy i piątki wolne :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

Wzrost już ma jakieś znaczenie w efemie, czy dalej liczy się tylko jumping?

 

Tak jak napisał Vami, są ze sobą powiązane. Już od 2 czy 3 lat widełki tego atrybutu dla zawodnika są uzależnione od jego wzrostu.

 

No to jest oczywiste, ale chodzi mi o to, czy gracz mający 190cm i jumping 15 będzie taki sam jak jego kolega mierzący 180cm i też mający jumping 15.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wzrost już ma jakieś znaczenie w efemie, czy dalej liczy się tylko jumping?

 

Tak jak napisał Vami, są ze sobą powiązane. Już od 2 czy 3 lat widełki tego atrybutu dla zawodnika są uzależnione od jego wzrostu.

 

No to jest oczywiste, ale chodzi mi o to, czy gracz mający 190cm i jumping 15 będzie taki sam jak jego kolega mierzący 180cm i też mający jumping 15.

 

Nie. Na Rev kiedyś robili test i gracze mający 150cm wygrywali główki z kimś o wiele wyższym mając taki sam atrybut.

Odnośnik do komentarza

 

Tak to idzie całkiem przyjemnie, ja na pewno będę musiał się pouczyć na logikę, bo z tego po prostu jestem słaby :P.

 

Za to polecam bardzo wykłady u prof. Sobczaka na ósmą rano w poniedziałki, są świetne.

 

Nie rozumiem.

 

Czego dokładnie nie rozumiesz? :P Z logiką to średnio mi zadania wychodzą, a co do wykładów to są chyba jedyne, na które chodzą, ale bardzo mi się podobają. W następnym semestrze znów będę, ponownie o ósmej rano w poniedziałki i planuję na nie chodzić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...