Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Vami, a rozmawiasz z pasażerami o wolnym rynku? :keke:

Ba, nawet jednemu dalem ksiazke Ayn Rand.

 

Boże, od emisariuszy "Watchtower" dzieli Cię naprawdę już niewiele ;)

 

W Poznaniu owi emisariusze zachowuja sie zupelnie inaczej niz w Bialymstoku. NA wschodzie chodza po domach, tu stoja na przystnakach z wystawionymi gazetkami w kiku jezykach.

 

Natomiast bardzo dobra kawe i ciasta daja zielonoswiatkowcy w Sweet Surrender i mozna sobie o biblii pogadac :-)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Vami, a rozmawiasz z pasażerami o wolnym rynku? :keke:

Ba, nawet jednemu dalem ksiazke Ayn Rand.

 

Boże, od emisariuszy "Watchtower" dzieli Cię naprawdę już niewiele ;)

 

W Poznaniu owi emisariusze zachowuja sie zupelnie inaczej niz w Bialymstoku. NA wschodzie chodza po domach, tu stoja na przystnakach z wystawionymi gazetkami w kiku jezykach.

 

Natomiast bardzo dobra kawe i ciasta daja zielonoswiatkowcy w Sweet Surrender i mozna sobie o biblii pogadac :-)

 

Zielonoświątkowcy z mojego osobistego doświadczenia są jakimiś nadludźmi moralnymi. Poznałem kilku, od jednej rodziny kupiłem swój obecny dom (nawiasem mówiąc, pod koniec transakcji dowiedziałem się, że ten człowiek to ogólnopolski duszpasterz seniorów, prezbiter (trochę jak biskup) :) ) i nie potrafię znaleźć jakiegoś złego na nich słowa :) Oni mi się trochę jawią jak wyidealizowani chrześcijanie pierwszych wieków :)
Odnośnik do komentarza

EVERTON KURWA

To właśnie cechuje ludzi z Goodison: umiejętne stawianie znaków przestankowych ;)

BTW: wczytałem poprzedni sejw, miesiąc w plecy... Ale coś mnie tknęło i z poziomu już wczytanej gry jeszcze raz wczytałem ten feralny, kraszdampowy... na razie działa :D

Odnośnik do komentarza

Ładny mecz się trafił, może trochę zbyt jednostronny, ale! Bramka z wolnego Messiego :respekt: i fajnie na żywo było przeżyć/wykrzyczeć ole przy podaniach.

 

Małe spostrzeżenie, na Barcelonie głownie młodzi ludzie, w sobotę na Espanyolu była naprawdę bardzo duża liczba starszych osób :-k. Na mojej trybunie trochę rasistów, bo jak czarni z espanyolu byli przy piłce, to udawali odgłosy małp ;).

 

Jednak mimo wszystko, jakoś na Espanyolu mi się bardziej podobało, jeśli chodzi o atmosferę, przywiązanie do gry i jej przeżywanie ze strony trybun. Tam to czuć taką "true" piłkę, tutaj to trochę jak w teatrze/kinie. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...