Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Japoński arbiter Yuichi Nishimura będzie sędzią meczu 3. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań, a Górnikiem Zabrze. Nishimura jest sędzią międzynarodowym FIFA od 2004 roku. Prowadził m.in. mecze Pucharu Azji (2007) i Pucharu Narodów Afryki (2008).

 

:keke:

 

Tak więc w Poznaniu będziemy mieli japońskiego arbitra rozmawiającego z Tomkiem H. nt. jego przewinień :D

Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5611498,...cha_Poznan.html

 

PRZEGLĄD PRASY. Jeden z najbogatszych Polaków Zbigniew Solorz chce zainwestować w klub Ekstraklasy. Listę właściciela Polsatu otwiera Lech Poznań, ale Solorz bierze tez pod uwagę inne kluby. - Nie upieram się przy Lechu. Może to być też Lechia Gdańsk, albo Śląsk Wrocław. Albo nikt- przyznaje w "Przeglądzie Sportowym".

 

Lech uchodzi za najlepiej rozwijający się klub piłkarski w Polsce z dobrym zapleczem i oddaną rzeszą kibiców. Idealnie spełnia więc wymagania Solorza, który chciałby uczynić z drużyny wizytówkę miasta, a może nawet całej polskiej piłki klubowej. Właściciel "Kolejorza" Jacek Rutkowski sceptycznie jednak podchodzi do pomysłu medialnego potentata. - Pan Solorz nie rozmawiał ze mną na ten temat, a ja jestem zainteresowany rozwojem Lecha, a nie jego sprzedażą - mówi.

 

Kolejne miejsca na liście Solorza zajmują Lechia Gdańsk i Śląsk Wrocław. Oba kluby grają w dużych miastach i niedługo będą mogły się pochwalić nowoczesnymi stadionami, na których odbędą się mecze Euro 2012. Inne zespoły go nie interesują.

 

Jeden z najbogatszych Polaków zapowiada, że bez względu na to w jaki klub zainwestuje nie będzie wyrzucał pieniędzy w błoto. - Jeżeli ktoś myśli, że przyniosę worek pieniędzy i powiem: bawcie się na mój koszt, to jest w grubym błędzie - mówi. - Ja chcę zrobić poważny biznes z poważnymi ludźmi - dodaje.

hmmm sam nie wiem. Choc watpie by Rutkowski sprzedal...choc wszystko pewnie zalezy od ceny....

Ciekawe czemu Legii nie chce kupic :-k

Odnośnik do komentarza

ciezko powiedziec jesli: (za oficjalna)

 

20-08-2008 Jasmin Burić na testach w Lechu

Dziś do Poznania przyleciał Bośniak Jasmin Buric. Bramkarz NK Celik Zenica w najbliższych dniach przebywał będzie na testach w Lechu. Urodzony w 1987 roku zawodnik regularnie gra w reprezentacji młodzieżowej swojego kraju. Ma za sobą również debiut w dorosłej drużynie narodowej. 1 czerwca tego roku wystąpił w towarzyskim meczu z Azerbejdżanem, zachowując czyste konto.

 

Dziś popołudniu Burić odbył pierwszy indywidualny trening z Józefem Młynarczykiem.

 

Jasmin Buric

Urodzony: 18.02.1987

Narodowość: Bośniak

Wzrost: 193 cm

Klub: NK Celik Zenica (1. Liga Bośni)

wczoraj dopiero przylecial i jeden trening byl. Ciekawy zawodnik, ale nasi chyba 1mln euro nie maja/nie dadza. Max 500k mysle...choc i tak mogloby byc ciezko :)

Odnośnik do komentarza
To czemu Oni w PL bramkarza nie szukaja? Kowalewski byl za free do wziecia chociazby. Moznaby tez sprobowac ktoregos z wysp sciagnac - Malkowski, Zaluska? :> W tak grajacym Lechu chetny by sie od razu znalazl :)

 

Małkowski to cienias, który tylko w CM4 jest dobrym bramkarzem. Załuska to podstawowy bramkarz United, więc za grosze go nie puszczą, poza tym kocha inny polski klub na (L) :>. Kowalewski zresztą też.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...