Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor
Podsumowano pierwszy etap sprzedaży karnetów na rundę jesienną sezonu 2007/2008.

 

Osiągnięto rekordowy wynik. Sprzedano ponad 5 tysięcy karnetów. Przed minioną rundą w sprzedaży zamkniętej karnety nabyło blisko 2,5 tysiąca kibiców.

 

Nawet biorąc pod uwagę instytucje, wynik jest niezły.

Odnośnik do komentarza
W kolejnym sparingu Lech przegrał 0:3 z Motherwell, choć według obserwatorów był zespołem lepszym. Ciekawostka - jednego gola dla Motherwell strzelił Czerkas.

 

Ooo, to tak jak w lidze w zeszłym sezonie. Dziękuję bardzo :)

Wolę brzydki remis niż przecudną porażką :-k

 

PS - gdzie nowi obrońcy :|

Odnośnik do komentarza
Testowani w Lechu Poznań obrońcy Gaminidas Paulauskas i Mirko Plantić nie zostaną w zespole "Kolejorza".

Rozdajemy aparaty cyfrowe i pendrive'y !

 

 

- Niestety obaj nie spełniają oczekiwań sztabu szkoleniowego, po prostu nie posiadają odpowiednich umiejętności, żeby zostać w Lechu. Transfery tych zawodników nie byłyby żadnymi wzmocnieniami. Wciąż jeszcze szukamy piłkarzy na pozycje lewego i środkowego obrońcy. - mówi dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.

.

 

Hmm.. najlepszy obronca ligi litewskiej nie spełnia wymagań... Może lepiej byłoby się wybrać jakiś czas temu na tą ligę Bałtycką i zobaczyć jak gra w zgranej drużynie. Ciemno widze nadchodzący sezon.. Kasę która otrzymaliśmy za Zakiego i Wasyla nie zrobilismy zadnych porzadnych wzmocnien..

Odnośnik do komentarza
Testowani w Lechu Poznań obrońcy Gaminidas Paulauskas i Mirko Plantić nie zostaną w zespole "Kolejorza".

Rozdajemy aparaty cyfrowe i pendrive'y !

 

 

- Niestety obaj nie spełniają oczekiwań sztabu szkoleniowego, po prostu nie posiadają odpowiednich umiejętności, żeby zostać w Lechu. Transfery tych zawodników nie byłyby żadnymi wzmocnieniami. Wciąż jeszcze szukamy piłkarzy na pozycje lewego i środkowego obrońcy. - mówi dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.

.

 

Hmm.. najlepszy obronca ligi litewskiej nie spełnia wymagań... Może lepiej byłoby się wybrać jakiś czas temu na tą ligę Bałtycką i zobaczyć jak gra w zgranej drużynie. Ciemno widze nadchodzący sezon.. Kasę która otrzymaliśmy za Zakiego i Wasyla nie zrobilismy zadnych porzadnych wzmocnien..

 

Ja poproszę :keke:

 

Hmm, z tego filmiku, który zamieszczał Prof wynikało, że gościu jest solidnym zawodnikiem :P

Ale widać Pogorzelczyk zna się lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
A Dymek i ten Litwin to napastnicy :>

 

Tia, Dymkowski przyszedł za Drzymonta, a Litwin nie został. Po poprzednim sezonie obrońcy powinni zostac rozgonienie na cztery wiatry, a wymieniono jedno ogniwo. No chyba, że myślą, że Dolha będzie wymiatał w bramce i obrona niepotrzebna :roll:

Odnośnik do komentarza

Dobra karnecik kupiony (dzieki Vader :* ) . sektor V, rzad 22 miejsce 19 :D Czyli nad enchim, proffem i charlim :D juz mi charlee pisal eske ze farta mialem, bo inne lata w tej okolicy nic wolnego nie bylo :) Tak czy siak mam nadzieje, ze za rok bedzie juz mozliwe kupno przez neta, bo kurcze bedac na wakacjach mialem zonka i musialem prosic Vadera by mi podjechal :/

Kurcze patrzac na nasza obrone...wogole na sklad...przeciez nic sie nie zmienilo...Dolha ligi nie wygra...czasu coraz mniej na jakies transfery...a potrzeba by tak wylozyc z 3-4mln kurcze...co oni se mysla ze bez inwestowania sie lige wygra? :/

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Dokładnie tak. Z moich źródeł wynika, że SA uważa, iż spłacenie długów WKP to wystarczająca inwestycja w klub, a na rywalizacji o najwyższe cele nieszczególnie im zależy. Śpieszę zaznaczyć, że to głównie pogłoski, ale polityka transferowa ostatnich 1.5 roku niestety zdają się je potwierdzać.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Info świadka z obozu z Kaprun:

 

No to na gorąco, bo właśnie wróciłem. Jest strasznie. Jest straszliwie. Jestem przerażony. Żadnego pomysłu na grę, na trening. W czasie treningów trener stoi z boku i się nie odzywa. Przygotowanie siłowe? Tam nie ma nawet sztangi. Co ja gadam, tam nie ma gryfa. Chore koncepcje gry. Nowy peruwiańczyk jest wielkim chłopem i w lidze peruwiańskiej mógł masą działać wśród technicznie grających innych peruwiańczyków. Ale w konfrontacji z rumunami, lub szkotami, jego masa jakoś nie miała znaczenia. Podejrzewam, że rzucony w polskie składy drewna i magazyny z sankami, po paru faulach zacznie się bać o swoje nogi i odpuszczać. Kariery mu nie wróżę. Ale mogę się mylić.

 

Zawodnikiem, który zrobił na mnie wrażenie jest Szeryf. Walka, walka, walka. Dzielił i rządził. Decyzję trenera jednak znamy. Nie lubi go, więc nie myślę, żeby Maciej sobie pograł. Na bramce Dolha. Dziwny koleś, przy 36 stopniach w słońcu wychodzi na trening w dresie i w ortalionie. 3 bramki, które załadowali mu szkoci niespecjalnie go obciążają. Dobijane, krótkie piłki. Raczej bez szans.

 

Kwinto przygaszony. Reiss załamany. Kotor jak zwykle przesympatyczny, zapowiada walkę o 1 skład. Wszyscy jakoś bez wyrazu. Pamiętam innego Lecha, śmiechy i żarty na treningu, zabawunia, atmosfera. Jakiś dobry duch. Teraz tego nie widzę.

 

Według plotek Bosacki jest na wylocie.

Odnośnik do komentarza
W meczu sparingowym rozegrany w miejscowości Uttendorf, Lech Poznań pokonał rumuński zespół FC Vaslui 2:1/

 

Lech Poznań - FC Vaslui 2:1

 

Bramki: 2'Rengifo, 73.Micanski (Lech) - 37.Tenwanjero (Vaslui)

 

Lech: Kotorowski - Kikut, Dymkowski (46.Kucharski), Tanevski, Wilk - Zając, Scherfchen, Pitry - Reiss, Quinteros, Rengifo

 

Hmm.. Ciekawe ustawienie, zagraliśmy trójką z przodu, co ważne strzeliliśmy 2 bramki.. ale szkoda, że nie zagraliśmy na zero z tylu.

Odnośnik do komentarza
Od nas oczywiście, jak to skąd. Fragment postu z forum Lecha.

Miałem na myśli to, czy jest to jakiś kibic z organizacji, strony internetowej, itp. Bo raz, że niecodziennie wpuszczają kibica na obóz drużyny tak dużej, jak Lech, by sobie pooglądał, jak grają jego ulubieńcy, a dwa, że raczej ci kibice nie piszą później takich sprawozdań. ;)

Odnośnik do komentarza

Na obóz do Karpun wybrała się bodajże grupka czterech kibiców, najwyraźniej któryś z nich to napisał.

 

Początkowo rywalem Kolejorza w dzisiejszym sparingu miał być zespół UTA Arad, jednak ostatecznie lechici zmierzyli się z FC Vasluli, również występującym w lidze rumuńskiej.

To już któraś sytuacja wymyślona na "szybko".. zero profesjonalizmu..

Odnośnik do komentarza
Ech, w obecnej sytuacji kadrowej moja prognoza na ten sezon to 9-10 miejsce w tabeli.

Zarząd mówi o pucharach.. z góry chyba mają założone, że jedyną drogą jest Puchar Polski, więc po co nie potrzebnie pompować kasę licząc na wysokie miejsca, jak puchary można mieć stosunkowo niewielkim nakładalem oraz odrobinie farta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...