Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Smuda bez pieniędzy na transfery nic nie zdziała. Ale na kozła ofiarnego się nadaje idealnie.

Chodzi mi raczej o styl przygotowań, a nie brak składu. Z resztą dzisiaj w GW jest z nim krótki wywiad i nie narzeka na brak pieniędzy :-k

Stwierdził jedynie, ze nie chce brać do składu zapchajdziur po to, żeby byli i jak przyjdzie mu grac bez DL, to to zrobi :-k

 

 

 

PS - ja może jestem za surowy dla Smudy, ale po prosu mu nie ufam i tyle.

Odnośnik do komentarza

Smuda zawsze miał jeden minus co do zawodników z zagranicy. Zawsze brał zawodników nie wiadomo skąd na testy i jak się jakiś ładnie pokazał w sparingach od razu kontrakt, a jak przyszło grać z dobrymi zespołami to się spalali i tyle po nich. Nigdy nie obserwował, wyszukiwał grajków podpatrując ich mecze w lidze i tak smao jest z tym Litwinem. Najlepszy obrońca ligi, reprezentant kraju na pewno nie jest za słaby na Polskę. Po prostu 3-4 sparingi to za mało i to zdecydowanie, żeby się o tym przekonać. Smuda miał pojechać na 2-3 mecze na Litwę i z 10 obejrzeź na kasecie a potem brać go na testy, zresztą takich zawodników i bez testów bym brał, bo poziomu ligi nie obniżyłby na pewno.

Odnośnik do komentarza
Na to chyba nie liczysz? Mamy jeden ze słabszych składów od czasu powrotu do ekstraklasy :|

Nadzieja matką głupich :) Krew mnie zalewa jak słyszę, że na stoperze może występować Scherfchen... Zastanawia mnie postawa Smudy.. testując piłkarza obserwuje się jego grę w zgranej drużynie.. Wiadomo, że w nowym klubie od razu nie bedzię wymiatał.. A tutaj ten Litwin dwu krotny najlepszy obronca ligi Litewskiej okazał się do nas za słaby...

Dobrev był niby za stary.. a teraz na testy ma przyjechać jego rówieśnik z Tunezjii, gdzie tu logika? Poprzedni sezon już pokazał ze mimo zwycięstw graliśmy piach.. a ludzie się już nastawili na najwyższe laury..

Czesiu wróc ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Czesiu też gówno by zdziałał z takim składem. Gdy zdobywaliśmy PP, mieliśmy w miarę długą ławkę, a teraz mamy zaledwie trzech obrońców i nawet wyjściowego składu tej formacji nie jesteśmy w stanie zestawić.

Odnośnik do komentarza

No tak.. ale Michniewicz z rundy na rudne miał coraz słabszą kadrę (chodz i tak była silniejsza od obecnej). Brał zawodników których dostawał. Z tego co wyczytałem na forum Lecha to kadra to 15-16 osób. (Słowa któregoś z asystentów)

Czarnecki i Wozniak nie bedą właczenie do kadry pierwszego zespołu wracają do zespolu ME.

 

@Prof

Może Pogorzelczyk pograł sobie w FMa i go tam wypatrzył. (do Twojej wypowiedzi na forum Lecha)

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
W ostatnim podczas zgrupowania w Kaprun meczu sparingowym Lech Poznań zremisował z FK Teplice 1:1

 

W spotkaniu z ósmym zespołem czeskiej Gambrinus Ligi, to zawodnicy Kolejorza mieli zdecydowaną przewagę. Mimo kilku okazji niestety tylko raz udało im się umieścić piłkę w siatce. W 47 minucie spotkania w polu karnym faulowany był Przemysław Pitry, a "jedenastkę" na bramkę zamienił kapitan Kolejorza, Piotr Reiss.

 

Radość z prowadzenia trwała niestety niecały kwadrans, bowiem w 61 minucie po rzucie rożnym piłkę do siatki skierował Kaufman. Poznaniacy mieli jeszcze kilka dobrych okazji do wyjścia na prowadzenie. Najbliżej szczęścia był Dimitrije Injać, po którego uderzeniu piłka trafiła w słupek.

 

Dziś lechici wystąpili w ustawieniu z dwoma defensywnymi pomocnikami. W środku pola zagrali Rafał Murawski i prezentujący ostatnio wysoką formę Maciej Scherfchen. Przed nimi operował Henry Quinteros i najbardziej wysunięty Piotr Reiss.

 

Lech Poznań - FK Teplice 1:1

 

Bramki: 47.Reiss (k) - 61.Kaufman (Teplice)

 

Lech: Dolha - Kikut (83. Kucharski), Tanevski (90. Czarnecki), Dymkowski, Wilk - Zając (72. Florian), Scherfchen, Murawski (85. Woźniak), Pitry (78. Micanski) - Quinteros (64. Injać), Reiss (64. Rengifo)

 

W coraz bardziej ponurych barwach to widzę...

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Zaczynam mieć dosyć tej cholernej amatorszczyzny:

 

Drużyna rozegra 4 mecze sparingowe. Najbliższy – już jutro – ze Spartą Szamotuły. Najciekawej zapowiada się jednak sobotnia potyczka z pierwszym zespołem Lecha Poznań. Wszystkie mecze drużyna Korony rozegra na stadionie w Szamotułach. Właśnie ten obiekt przed rokiem gościł zespoły biorące udział w Mistrzostwach Europy U-19.

 

{link}

 

Jakby się ktoś pytał, w sobotę gramy sparing z młodzieżowym zespołem Korony Kielce. Nie zamierzam się wybierać.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Firma Sokołów SA została Sponsorem Głównym KKS Lech Poznań.

 

Na dzisiejszej konferencji prasowej o nowym sponsorze poinformował Wiceprezes KKS Lech, Arkadiusz Kasprzak. - Negocjowaliśmy dość długo, ale rozmowy zakończyliśmy sukcesem. To powoduje, że ta piramida sponsorska Kolejorza jest już właściwie wypełniona. Nie mogę oczywiście ujawnić kwoty na jaką opiewa umowa, ale zapewniam, że jest to znaczny zastrzyk finansowy dla klubu.

 

Spółka Sokołów skupia siedem zakładów, w tym poznański POZMEAT. - Logo naszej firmy znajdzie się na plechach koszulki meczowej zawodników Lecha. Oczywiście wierzymy, że zespół odnosił będzie sukcesy i liczymy na Mistrzostwo Polski. - mówi Wiceprezes ds. Handlu i Marketingu, Mieczysław Walkowiak. - Patrzymy na klub oczywiście również przez pryzmat kibiców. Bardzo cieszy nas, że tak licznie odwiedzają oni stadion przy Bułgarskiej i potrafią stworzyć niezapomnianą atmosferę. Nie ukrywamy, że liczymy również na wzrost sprzedaży naszych produktów w Wielkopolsce.

 

W związku z podpisaniem umowy sponsorskiej, od nowego sezonu w sprzedaży pojawi się Kiełbasa Kibica, której opakowanie opatrzone będzie herbem Lecha. Właśnie ten produkt w trakcie meczów kibice będą mieli okazję zakupić na stadionowych grillach.

 

Kiełbasa Kibica :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...