Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi mówić, ale patrząc na grę Lecha nie daję mu większych szans. Ukraińskie drużyny już wiele lat temu odskoczyły od nas poziomem sportowym, organizacyjnym i finansowym. Sparta jest o wiele słabsza od Dnipro, przynajmniej takie wrażenie odnoszę.

 

Oczywiście chciałbym się mylić... :roll:

A jednak można się cieszy z własnej pomyłki :) Lech zaimponował, oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza

Niesamowicie ważne zwycięstwo! :) Świetny mecz Arboledy, ale nie tylko Maniek dzisiaj dobrze grał. Lech rozegrał pierwszy raz w tym sezonie dobre spotkanie i pokonał rywala, który teoretycznie był znacznie mocniejszy. Gospodarze mogli nawet wygrać, ale w doliczonym czasie gry trafili w słupek i poprzeczkę, ale szczęście sprzyja lepszym ;) Jest duża szansa na awans, ale to dopiero pierwszy mecz, trzeba jeszcze dobrze zagrać w Poznaniu. Arboledzie tak ważna bramka się po prostu należała, bardzo podobał mi się dzisiaj Henriquez, Panam zagrał zdecydowanie lepiej niż Garnek w ostatnich spotkaniach, wreszcie chciało się Semirowi i Iwanowi, Czibamba walczył i utrudniał życie rywalom, obrońców męczył też Kiełb, a kilka ważnych odbiorów zanotowali Injac i Bandrowski, Burić kilka razy nas uratował, Kikut również rozegrał dobre zawody. Mimo braku tylu ważnych zawodników pokonaliśmy Dnipro, zawiódł Kriwiec, ale nie każdy może grać dobrze. Martwi mnie tylko końcówka :/ Nie chodzi tu o przewagę Ukraińców, bo przy takim rezultacie to normalne, ale o to jak padali ze zmęczenia Czibamba czy Kiełb.

Odnośnik do komentarza

 

Mam nadzieję, że Panama będzie dostawał wreszcie więcej szans.

 

Fajna była taka akcja gdy kogoś tam mieli zmienić, a on chyba spodziewał się że to on i gestykulował tak w stronę ławki żeby go nie ściągać z boiska, widać że chłopak ma serce do gry. Po raz kolejny na boisku najsłabszy był Kriwiec. Białorusin przegrywał pojedynki, podawał do najbliższego zawodnika, ewidentnie nie jest w formie. Dobry mecz w wykonaniu Tshibamby, który sprawił bardziej korzystne wrażenie niż Wichniarek.

Odnośnik do komentarza

Meczu nie widziałem...wynik to dla mnie szok roku. 3-0 brałem w ciemno...

Panama już na wiosne jak zagrał jakiś pojedynczy mecz pokazał, że umie się odnaleść, ale jakoś do dziś mimo słabych meczy Garnka nie miał okazji. Po tym co czytam zagrał dziś dobrze i może wreszcie wywalczy 1 skład, bo zawsze mi się w tych pojedynczych meczach podobał, ale nie chcieli go wystawiać, bo albo grał Ivan, albo później Garnek na DL.

Jakaś kontuzja dziś czy bez? Naszych ilu było?

Odnośnik do komentarza

Meczu nie widziałem...wynik to dla mnie szok roku. 3-0 brałem w ciemno...

Panama już na wiosne jak zagrał jakiś pojedynczy mecz pokazał, że umie się odnaleść, ale jakoś do dziś mimo słabych meczy Garnka nie miał okazji. Po tym co czytam zagrał dziś dobrze i może wreszcie wywalczy 1 skład, bo zawsze mi się w tych pojedynczych meczach podobał, ale nie chcieli go wystawiać, bo albo grał Ivan, albo później Garnek na DL.

Jakaś kontuzja dziś czy bez? Naszych ilu było?

Naszych podobno 300.

Odnośnik do komentarza

Henriqueza miałem okazję widzieć parę razy także chyba jeszcze nawet za Smudy i zawsze grał dobrze, nigdy jednak nie dostał szansy na dłuzej. Kikut też bardzo dobrze i ofiarnie, szkoda że sił brak. Podobał mi się Bandrowski poza strzałami w 8 piętro rzecz jasna ;) Szkoda że Tshibamba tracił praktycznie każdą piłkę, umiejętności może i ma ale nie gra z drużyną. I Krivets chyba jednak nie zagrał dobrego meczu w tym sezonie ;)zespół gryzł trawę i czasami to wystarczy. Niech Ci piłkarze Lecha którzy mówili po ostatnich meczach że zaangażowania nie można im odmówić porównają sobie z zaangażowaniem z wczoraj ;)

Odnośnik do komentarza

po co? Szans na grę by nie miał, baaa do 18 by się nie załapał. Zobaczymy czy da sobie tam radę, choć wątpię, mimo wszytko to nie będzie drugi Lewandowski i nie widzę dla niego miejsca w składzie na przyszłość. Swoje szanse miał. Wbił kilka goli, ale mimo wszystko to Mikołajczak dla mnie to taki gracz dla zespołu środka 1 ligi, no chyba, że się mega rozwinie ;)

Odnośnik do komentarza

Nie jarajmy się zbytnio, bo już w tym sezonie po całkiem niezłych meczach w Baku i Pradze w rewanżach było gorzej. Przyjmijmy to na spokojnie. Na pewno zdecydowanie lepiej grał Stilic, nie tracił piłek, mądrze rozgrywał, nie to przeciwko dajmy na to Widzewowi, gdzie grał jak mucha w smole. Tshibamba według mnie nie nadaje się do Lecha. Nie umię odegrać prostej piłki tyłem do bramki mając rywala na plecach. Nawet nie wie kiedy się przewrócić w odpowiednim momencie, żeby sędzia odgwizdał faul, tylko później "rzuca" się do sędziego. Słaby mecz Krivets'a, zero zagrań "1 na 1", chyba lepiej przeciwko Craxie posłać Wilka od pierwszych minut. No i nie wiem po co była zmiana Zapotoki? Dreptał po tym boisku, zero walki, agresji. Tylko jeden w miarę udany drybling miał. Oby w rewanżu był chociaż remis ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...