Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tylko ciekawi, czemu we wcześniejszych zatrzymaniach nikt nie wspominał o domniemaniu niewinności, tylko każdy kto kupował był wyzywany od najgorszych, a gdy tylko trafiło na Lecha - klub posiadający chyba najwięcej kibiców na CMF - od razu broni się Reissa za wszelką cenę.

Odnośnik do komentarza

Tylko na Remesie kilka chwil w połowie stycznia. Później niestety nie miałem okazji. Ale trudno cokolwiek na ich temat powiedzieć. Handzić sądzę, że będzie miał okazje się pokazać ze względu na to, że mamy tylko Lewego i Hernana. Trudniej będzie Golikowi, o Burić'u już nie mówiąc, bo on na pewno jest 3cim bramkarzem.

Odnośnik do komentarza
U mnie za korupcję wyleciałby nawet sam Ronaldinho. Piotra Reissa zaś nie żałuję – mówi w rozmowie z dziennikiem "Polska" trener Lecha Poznań Franciszek Smuda.

 

Jak wpłynęło na zespół zawieszenie Piotra Reissa w związku z zarzutami o korupcję?

 

Żeby to miało jakiś negatywny wpływ, ja tego w żaden sposób u chłopaków nie zauważyłem. Jakoś tak w ogóle o tym nie gadamy.

 

To jest temat tabu? Nie. Zwyczajnie nie rozmawiamy na ten temat. Stało się. Człowiek popełnił błędy i musi za to odcierpieć. Można go tylko żałować, że akurat teraz wyszło to wszystko i on, zamiast w glorii karierę zakończyć, zakończył ją skandalem. I tylko pod tym względem szkoda mi tego chłopaka. Ale skoro się brał za to... Takich ludzi nie żałuję!

 

Czyli nie wierzy Pan w zapewnienia Reissa, że nie sprzedawał meczów Lecha?

 

Ja nie jestem prokuratorem. Ale skoro prokuratura powiedziała, że przyznał się do zarzutów, to jak on teraz może mówić "ja tego nie zrobiłem"!

 

Ma Pan w drużynie jeszcze paru zawodników, którzy w czasie, gdy Lech nie grał uczciwie, byli w tamtym zespole. Nie boi się Pan kolejnych zatrzymań i osłabień drużyny?

 

Ja mam jasne stanowisko w tej sprawie - jeżeli popełnili błędy, to takich ludzi w piłce być nie może! W piłce trzeba być uczciwym i trzeba uczciwością wygrywać, bo inaczej oszukujemy wszystkich ludzi. W Polsce oszukujemy 40 mln rodaków. Ja jestem przeciwko, zawsze będę walczył z tą korupcją! Inny już nie będę! I jeżeli w moim zespole pojawi się kolejny taki piłkarz, to trudno - jego wina, musi cierpieć i musi odejść!

 

Choćby nie wiem jak był przydatny dla drużyny?

 

A chociażby to był sam Ronaldinho!

 

Więcej w dzienniku Polska

wp.pl

Odnośnik do komentarza
Czyli nie wierzy Pan w zapewnienia Reissa, że nie sprzedawał meczów Lecha?

 

Ja nie jestem prokuratorem. Ale skoro prokuratura powiedziała, że przyznał się do zarzutów, to jak on teraz może mówić "ja tego nie zrobiłem"!

Wygląda na to, że nie tylko forumowi antylechici mają wątpliwości, co do oświadczenia Reissa.

Odnośnik do komentarza

Najpierw to by trzeba sprawdzić, czy Smuda tego wywiadu udzielił, nie byłby to pierwszy raz "Dziennika".

 

Jakub Wilk który we wczorajszym sparingu z Wisłą Płock doznał lekkiego urazu i zszedł z boiska już w 30 minucie dziś normalnie trenował z zespołem. – Kuba czuje się dobrze, uraz nie jest groźny i wszystko wskazuje na to, że w czwartek będzie do dyspozycji trenera – mówi lekarz Lecha, dr Andrzej Pyda.

 

http://www.lechpoznan.pl/art,11320,uraz_wilka_niegrozny.htm

Odnośnik do komentarza
Najpierw to by trzeba sprawdzić, czy Smuda tego wywiadu udzielił, nie byłby to pierwszy raz "Dziennika".

weszlo.com zdawało się nie wzbudzać Twoich wątpliwości, co do rzetelności dziennikarskiej, a to nagle wzbudza. Dziwne, bo nawet "Dziennik" uchodzi powszechnie za źródło rzetelniejsze od pismackiej twórczości, z rzadka podpisywanej nazwiskiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...