Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Załóżmy, ze ktos by oskarzyl Twoja matke o kradzież rzodkiewek ze sklepu. Wszyscy by ja nazywali złodziejką...a ona w żywe oczy Tobie i rodzinie zapewnia, ze nie ukradła. Komu wierzysz? Jej?

Ale przeciez matka siedzi z tylu!

 

Qczu, porownanie nieadekwatne. Zaden najemny pracownik firmy, chocby najwierniejszy, nigdy nie bedzie kims takim, jak matka. No i kupczenie meczami ma znacznie wyzsza wartosc, anizeli kradziez rzodkiewek.

Odnośnik do komentarza

odpowiem Ci slowami me_wha z maryni: "A w Poznaniu z Reissem jest tak jak z przyjacielem, którego ktoś oskarża o coś. Jesteś wkurwiony, ze mógł zrobić coś takiego, ale przychodzi i przyrzeka ci, ze tego nie zrobił, to mu wierzysz, bo to twój przyjaciel. I jak jego słowa się potwierdzą, to ulga podwójne, a jak nie to i nienawiść będzie podwójna, bo nie dość, że był winny to jeszcze cie okłamał"

dla mnie EOT

Odnośnik do komentarza

Pilkarz-matka, pilkarz-przyjaciel? Emocje ewidentnie biora gore nad rozumem w tym przypadku. Na dobra sprawe znacie czlowieka z gry w pilke, z wywiadow, z mediow - na zdrowy rozum to dosc malo, by zapewnic mu status matki czy przyjaciela.

Odnośnik do komentarza
Jako ze Reiss mi emocjonalnie zwisa, probuje dyskutowac rozumowo. Nigdzie nie nazwalem nikogo idiotami.

Nie, Ty nie dyskutujesz, bo wiesz doskonale wszystko od pierwszego posta, na moje to doszukujesz się dziury w całym, by na koniec zepchnąć kogoś do koziego rogu i z tryumfem rzec "A tu Cię mam".

W piłce nożnej jako takiej nie ma rozumowania, bo nie da się racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego tłumy ludzi kochają niewykształconych kolesi, często prymitywnych egoistów, tylko dlatego, ze Bóg dał im dar kopania piłki. Rozumem to sobie możesz badać, nie wiem, efekt Dopplera, a nie uczucia jakimi targani sa kibice.

Odnośnik do komentarza

Sprawa zamknieta, bo Reiss powiedział, ze nie sprzedał. No i szlus, powiedział, a że to nasz Reiss, z naszego Lecha to mu wierzę. Jakby to powiedział Staszek Konewka z Izolatora Boguchwała to może i bym parsknął śmiechem, ale że to Ktoś Wyjątkowy dla klubu Lech Poznań, to daję mu spokój i wierzę na słowo, bez rozumowania, "na serducho".

Czas rozliczeń przyjdzie po wyroku.

Odnośnik do komentarza

Ciezka sprawa, wszystko wyjdzie w praniu :) a moze to moze Reiss nie sprzedal jak mowi tylko cos kupil ;)

 

jak wyglada sprawa z napastnikami ? Ilu jest ich teraz w kadrze zdolnych do gry na poziomie naszej cudnej ekstraklasy? Ewentualne kontuzje itp i moze byc nieciekawie z przodu :>

Odnośnik do komentarza
Dwóch, Rengifo i Lewandowski, Handzić na razie prezentuje się słabo.

 

Wygraliśmy 1:0 sparing z MTZ Ripo Mińsk po golu Rengifo i beznadziejnej grze z obu stron.

 

Dodać do tego wczorajszy obraz Murawskiego oraz Lewandowskiego to nie wróży w wyniku nic dobrego.

Odnośnik do komentarza
ale ta sama nacja,czas pokaże jego miłośc do pierwszej oferty z zagranicy...

myśle że Ivan jest w takim wieku , że jakas mega rewelacyjna oferta nie przyjdzie.Natomiast w to , że zamierza "zapuścić korzenie" w Poznaniu wydaje mi się całkiem realne.Kończy mu się coprawda kontrakt ale z tego co piszą obie strony chcą podpisać kolejny.Ivan akurat jako jeden z niewielu myślę chce zostać tutaj na dłużej.Przebąkuje nawet iż może zostać tu do końca kariery (co prawda będzie ona trwać prawdopodobnie ze 2 , 3 lata jeszcze ) , ale słowa te pojawiają się dosyć często więc coś w tym jest .Także ma tutaj dziewczyne (Poznanianke) z , którą planuje przyszłość ( tutaj źródłem jest odcinek "babskim okiem" z Lech Poznań TV) I ogólnie jest szanowany za ambicje i walke a także umiejętności , no i " kumatość kibicowską"

Odnośnik do komentarza
W meczy sparingowym Lech Poznań pokonał Wisłę Płock 4:0. Bramki dla Kolejorza zdobyli Hernan Rengifo (dwie), Robert Lewandowski i Sławomir Peszko.

 

Lech (I połowa): Ivan Turina - Grzegorz Wojtkowiak, Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda, Ivan Đjurdjević - Robert Lewandowski, Rafał Murawski, Dimitrije Injac, Semir Štilić, Jakub Wilk (31. Tomasz Bandrowski) - Hernán Rengifo

 

Lech (II połowa): Krzysztof Kotorowski - Marcin Kikut, Zlatko Tanevski, Dawid Kucharski, Luis Henríquez- Sławomir Peszko, Łukasz Białożyt, Gordan Golik, Tomasz Bandrowski, Anderson Cueto - Haris Handzić.

 

W końcu trochę goli padło :] Pierwsza połowa wygląda na wyjściową z Udine. I uraz Wilka..

Odnośnik do komentarza

No i wczoraj:

 

Pogoń Szczecin - Lech Poznań ME 1:3 (1:1)

 

Bramki: 2. Piotr Petasz - 8. Dawid Łoziński, 47. Maciej Woźniak, 60.Sebastian Głaz

 

Lech: Witan – Jasiński, Pater, Woźniak, Przybylski – Wicberger, Czechanowski, Kowalski, Wrzeszcz – Łoziński, Więckiewicz.

 

Niestety "ciśnienia" meczu sparingowego nie wytrzymali kibice Portowców. Zamiast zająć się oglądaniem pojedynku skupili się oni na obrzucaniu zawodników Kolejorza śnieżkami. Po tym jak kapitan młodego Lecha - Paweł Przybylski został z metra uderzony w głowę lodową kulką sędzia poprosił zawodników Pogoni o uspokojenie swoich sympatyków.

 

http://www.lechpoznan.pl/art,11307,sparing...ozna_me_1_3.htm

 

Nie lubię takiego buractwa. Niestety u nas też się zdarza :(.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...