Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniając temat na mniej drażliwy:

 

Bramkarz Jasmin Burić i pomocnik Fenan Salcinović z NK Celik Zenica oraz napastnik Haris Handzić z FK Sarajewo są blisko angażu w Lechu Poznań. - Z naszych informacji wynika, że Burić i Handzić przejdą zimą do polskiego klubu, natomiast Salcinović ma przejść w Lechu testy. Tak naprawdę drzwi do polskiej ligi dobrymi występami w Lechu otworzył im Semir Stilić - mówi dziennikarz sportowy gazety "Dnevzi Avez" z Sarajewa Oleg Lokmić.

 

Skauci poznańskiego klubu monitorują mocno bałkański rynek, a piłkarze z Bośni i Hercegowiny są tańni niż Chorwaci czy Serbowie. Przykład Stiicia pokazuję, że można wyłowić w tamtejszej lidze wielki talent/ Bramkarz Burić był już zresztą latem na testach w poznańskim klubie. Trener bramkarzy Józef Młynarczyk wypowiedział się o nim pochlebnie. - To talent, ale na razie dopiero materiał na dobrego bramkarza - mówił szkoleniowiec.

 

Z Lechem Burić ma podpisać kontrakt na 4,5 roku. - Informację potwierdził nam prezes Celiku Zenica Muhamed Husremović - dodaje Lokmić.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem zadnym fanatykiem, ultrasem czy innym zajebiscie zaangazowanym, ale swoje do Lecha czuje. O ile z reguly nie rusza mnie pseudo belkot redaktorow sportowych w Polsce, tak teraz to juz jest jakas gruba, k***a, przesada:

 

http://www.sport.pl/pilka/1,70993,6058626,...ofreniczny.html

 

Gazeta = tabloid.

 

A kwintesencja jest przytoczony rzekomo wysoko postawiony dzialacz, ktory oczywiscie chcial pozostac anonimowy. I to jest na glownej. :doh!: Bez komentarza

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak się czują ci z poznańskiej redakcji, zazwyczaj dość ciepło piszący o Lechu. Debile z centrali robią im krecią robotę :-k

Rozumiem rwetes o bilety, choć styl był fatalny, a robienie z tego afery nr 1 w sporcie było przegięciem, ale to co napisali teraz to już przechodzi ludzkie pojęcie. Szczególnie końcówka

 

a kiedy przy Bułgarskiej powstanie nowoczesny stadion, kiedy wymuszona zostanie zmiana kultury kibicowania, albo wy sami zaczniecie się w końcu cywilizować, albo na trybunach w Poznaniu zastąpią was kibice, którzy zapłacą za bilet, by popatrzeć na futbol. A nie po to, by rozciągnąć największą na świecie flagę, pobluzgać, spoić się piwem, rozebrać do pasa i pół meczu przetrwać tyłem do boiska, a na koniec obić komuś twarz.

 

To jest po prostu oszczerstwo nadające się do zaskarżenia. Choć jakby klub zareagował, to w poniedziałek będzie art, że władze Lecha chcąc tuszować poczynania bandytów z własnego stadionu robią zamach na demokrację i wolność słowa :roll:

I widac jakim ten człowiek jest oderwanym od realiów parobasem. Byłem na ~20 meczach w Norymberdze - mieście porównywalnym wielkością do Poznania. Stadion był na MŚ, więc wymuskany i ładniutki i co? Otóż mają tam miejsca stojące, na których ultrasi robią co chcą - oprócz pirotechniki bardzo surowo zabronionej. Chleją piwo na potęgę (sprzedawane na stadionie! ZGROZA!), bluźnią jak szewcy, obrażają rywali, rozkładają flagi, transparenty, plakaty, choreo, Bóg wie co - NICZYM się nie różnią od polskiego kibica, może są bardziej karni, ale w końcu to Niemcy ;) I założę się, że ten debil wyjedzie z tym, ze w Niemczech, Anglii i Hiszpanii jest inna kultura kibicowania i powinniśmy do tego dążyć i blablabla. Bo widział w telewizji albo raz był na meczu Wigan i widział, że było spokojnie.

Odnośnik do komentarza
No ba. Powiem jeszcze tyle. Jeżeli jest ktoś spoza Poznania, kto kibicuje Lechowi - a na pewno są tacy -, to szczytem jego marzeń jest przyjechać na Bułgarską i obejrzeć Kolejorza na jego świętym stadionie, a nie załapać się na najbardziej atrakcyjny wyjazd od dziesięciu lat.

 

Ja nie wiem co za problem z tymi biletami :-k Kumpel z Krakowa pytał czy jestem zainteresowany wyjazdem... nie byłem bo mnie kasa przytrzymała, ale 5 kumpli jedzie i maja juz bilety. Załatwiał im je właśnie jakiś kolo z Poznania. Takze problemu z nabyciem biletu nie widze i nie wiem po co była ta dyskusja... Jak ktoś chce to dostanie :)

Odnośnik do komentarza

Nie od dziś wiadomo, że dziennikarze z "Wybiórczej", na czele z panem Szarzało toczą własną wojnę przeciwko "kibolom", czyli tym którzy nie odpowiadają ich wyobrażeniom kibica, tj. siedzący jak w teatrze, zachwycający się widowiskiem na murawie, oraz rodziny z dziećmi, które przyszły sobie na piknik. Nie mówię, że dla tego typu kibica nie ma miejsca na stadionach, bo jest. Ale jeśli atmosfera na polskich stadionach ma wyglądać tak jak na Zachodzie, to ja dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Ale jeśli atmosfera na polskich stadionach ma wyglądać tak jak na Zachodzie, to ja dziękuję...

Oj chciałbyś, żeby było jak w Niemczech. Dla mnie to jest wzór do którego powinniśmy dążyć. Stadiony pękają w szwach, liga ma najwyższą frekwencję w Europie, prężnie działają grupy ultras, fan cluby wyrastają jeden na drugim, a do tego na stadiony ciągną całe rodziny a kluby koszą grubą kasę na nich. I wszyscy zadowoleni. Lech imo jest blisko tego "ideału".

Odnośnik do komentarza
No ba. Powiem jeszcze tyle. Jeżeli jest ktoś spoza Poznania, kto kibicuje Lechowi - a na pewno są tacy -, to szczytem jego marzeń jest przyjechać na Bułgarską i obejrzeć Kolejorza na jego świętym stadionie, a nie załapać się na najbardziej atrakcyjny wyjazd od dziesięciu lat.

 

Ja nie wiem co za problem z tymi biletami :-k Kumpel z Krakowa pytał czy jestem zainteresowany wyjazdem... nie byłem bo mnie kasa przytrzymała, ale 5 kumpli jedzie i maja juz bilety. Załatwiał im je właśnie jakiś kolo z Poznania. Takze problemu z nabyciem biletu nie widze i nie wiem po co była ta dyskusja... Jak ktoś chce to dostanie :)

 

Albowiem z puli 3000 biletów 1500 poszło do otwartej sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Nie od dziś wiadomo, że dziennikarze z "Wybiórczej", na czele z panem Szarzało toczą własną wojnę przeciwko "kibolom", czyli tym którzy nie odpowiadają ich wyobrażeniom kibica, tj. siedzący jak w teatrze, zachwycający się widowiskiem na murawie, oraz rodziny z dziećmi, które przyszły sobie na piknik. Nie mówię, że dla tego typu kibica nie ma miejsca na stadionach, bo jest. Ale jeśli atmosfera na polskich stadionach ma wyglądać tak jak na Zachodzie, to ja dziękuję...

 

Mafia, chuligan, kibol i dinozaur na wymarciu.. :]

 

@Michu: Niemcy ok fajnie, duże stadiony, full frekwencja, gdyby jeszcze nie było pro z tym piro :D Najlepszym jeżeli chodzi o jakość doping, a nie posiedzenia meczowe wzorcem jest dla mnie ideałem Turcja. Chciałbym kiedyś zobaczyć w Polsce coś takiego.

 

@Prof/Pawoj: Co do biletów to też trochę inna sprawa jest jeżeli chodzi o zgody. Wiadomo, że są ludzie, którzy mają na swoich zgodach znajomych i też inaczej się załatwia. Ale to nie znaczy, że dla chcącego nic trudnego tylko tak jak mówiłem wczoraj. Wystarczy wykonać kilka telefon i gra.

Odnośnik do komentarza

Co do Niemców, to zgoda. Ja miałem na myśli raczej Anglię i tym podobne. Tam jaki ruch kibicowski już niemal nie istnieje, kibice przychodzą na mecz jak do teatru, dłubią w nosie, najwyżej po golu coś tam pośpiewają. Chyba byście czegoś takiego w Polsce nie chcieli?

Odnośnik do komentarza
No ba. Powiem jeszcze tyle. Jeżeli jest ktoś spoza Poznania, kto kibicuje Lechowi - a na pewno są tacy -, to szczytem jego marzeń jest przyjechać na Bułgarską i obejrzeć Kolejorza na jego świętym stadionie, a nie załapać się na najbardziej atrakcyjny wyjazd od dziesięciu lat.

 

Ja nie wiem co za problem z tymi biletami :-k Kumpel z Krakowa pytał czy jestem zainteresowany wyjazdem... nie byłem bo mnie kasa przytrzymała, ale 5 kumpli jedzie i maja juz bilety. Załatwiał im je właśnie jakiś kolo z Poznania. Takze problemu z nabyciem biletu nie widze i nie wiem po co była ta dyskusja... Jak ktoś chce to dostanie :)

 

Albowiem z puli 3000 biletów 1500 poszło do otwartej sprzedaży.

o w morde - to 50% puli poszlo do otwartej sprzedazy i nadal ktos robi dymy?

 

toc ja myslalem, ze cala ta dyskusja jest dlatego, ze 100% puli ma WL.

 

Co do Niemców, to zgoda. Ja miałem na myśli raczej Anglię i tym podobne. Tam jaki ruch kibicowski już niemal nie istnieje, kibice przychodzą na mecz jak do teatru, dłubią w nosie, najwyżej po golu coś tam pośpiewają. Chyba byście czegoś takiego w Polsce nie chcieli?

a mi sie to podoba - kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
W takim razie przepraszam WL za wszystko co wczoraj powiedziałem podpierając się bajdurzeniami GW. I nie dam się więcej nabrać gazetom lub czasopismom.

System sprzedaży 50/50 jest imo bardzo dobry.

ale od poczatku Ci to tlumaczylem :D Bilety dostala WL, polowe wzieli ziomki w zamknietej (wyjazdowicze, ultrasi itd). Reszta byla do kupienia w Tifo z...ta selekcja, ze nie dostawali ich janusze z kraju, zaklady pracy (podobno jakies z Opola dzwonili :D). Kazdy kibic Lecha ( z tych 15 tys co pisales) ktory by poszedl dostal. Naprawde sporadyncze przypadki byly odrzucane...

Tylko nie cofaj zaraz tych przeprosin ;)

 

A dzisiejszy artykuł az mi sie nie chce komentowac. Mam nadzieje, ze bedzie jakies oficjalne stanowisko w tym tamecie i zerwanie patronatu medialnego z tym GoWnem.

Odnośnik do komentarza
o w morde - to 50% puli poszlo do otwartej sprzedazy i nadal ktos robi dymy?

 

toc ja myslalem, ze cala ta dyskusja jest dlatego, ze 100% puli ma WL.

 

To ja tez przyznam, ze o tym nie widzialem :P Jak takie sa zasday to luz i EOT rowniez z mojej strony, bo na 50% dystrybucji WL na pewno zasluzyl :D

Odnośnik do komentarza
Szanowny Pan

Andrzej Olejniczak

Szef działu sportowego

„Gazeta Wyborcza”

 

 

Szanowny Panie,

 

 

Z należytą powagą, której jednocześnie towarzyszyło spore zdziwienie Zarząd KKS Lech Poznań zapoznał się z treścią artykułu pana Jacka Sarzało „Kibic Lecha, czyli legalista schizofreniczny", który 13 grudnia 2008 roku ukazał się na łamach „Gazety Wyborczej". Redaktor Sarzało powołuje się na enigmatyczną postać „wysoko postawionego działacza z Poznania", który rzekomo przekonywał, że Kibice nie są uwzględnieni w długofalowej polityce naszego klubu. Otóż pragniemy raz jeszcze poinformować wszystkich zainteresowanych przedstawicieli świata mediów oraz wszystkich sympatyków piłki nożnej w Polsce, że KKS Lech Poznań buduje i będzie budował siłę klubu z myślą o Kibicach i dla Kibiców, gdyż to właśnie Kibice zasiądą na nowoczesnym stadionie, którego budowa zakończy się już w 2010 roku. Zapewniamy również, że na obiekcie o pojemności 46-tysięcy krzesełek znajdzie się miejsce zarówno dla tych, którzy będą chcieli wywiesić niebiesko-białą flagę, jak i dla tych, którzy nie będą mieli takiej potrzeby.

 

Z poważaniem,

 

 

 

Zarząd KKS Lech Poznań

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...