Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde gramy u siebie i 1-1 mimo, że jest dobrym wynikiem nie powinno nas satysfakcjonować.

Zgodze się, bo zawsze trzeba grac o pełną pulę, ale czasem trzeba kalkulować ryzyko: 1-1 daje szansę, porażka 1-2 ją odbierała. A Depor czekało cierpliwie na swoją szansę i kto wie czy jakby Lech nie ruszył do hura-natarcia, to by nie dostał kontry. A wtedy byłoby po herbacie.

Odnośnik do komentarza
Swoją wyliczanką sugerujesz, że Deportivo odpuśiło mecz.

Nie, nic nie sugeruje, pisze tylko, ze zagrali naprawde dobre zawody i chcialbym aby wiecej polskich klubow tak gralo w pucharach rok w rok. Me_who Ci dobrze odpisal..tez nie mam pojecia do czego sie juz teraz dowalasz :/

Odnośnik do komentarza
Jeśli się myśli o nawiązaniu walki o stawkę z europejskim średniakiem to trzeba ciśnąc takie zespoły

A Ty masz pretensję w końcu nie wiem o co, bo najpierw miałeś do Smudy, później do Lecha, ze nie wygrał a styl się nie liczy a teraz to już nie wiem o co.

Me_who wszystko masz w moim pierwszym poście :P reszta to wypakowa pozostałych komentarzy. Zresztą pretensjami bym tego nie nazwał a raczej osobistą opinią po meczu.

Odnośnik do komentarza
w zeszlym sezonie miejsce bodaj tylko 5-6 (nie wiem nie sprawdzalem, ale zeby grac w uefa to chyba 5-6 musieli miec).

9-te :> Wchodzili z Intertoto.

 

Generalnie po raz kolejny w tym sezonie zaplacilismy frajerskie frycowe.. Rownie dobrze z ta sama gra, tylko ciut lepsza skutecznoscia moglismy juz miec 7 pkt w UEFA. Niezbedne zakupy - stoper (moze ten Wallace z Floty? :-k ).

Turinie dajcie przepracowac zime. I mam nadzieje, ze Kikut zlapie forme i wroci na DR.

Odnośnik do komentarza
Panie władzo, a widział Pan Wallace'a w akcji? Prezes Floty jesienią śpiewał coś o 200-300K za niego, a za tyle, to można mieć zawodnika z zagranicy o parę klas lepszego.

Albo i takiego Marcelo za darmo, jakby sie trafil :> Tak tylko luzno rzucam. Z jakiegos powodu Wallace uwazany jest za najlepszego stopera drugiej ligi. Rownie dobrze moznaby poszukac na bałkanach drugiego Krizanaca (tak wiem, ze przyszedl do Polski ze Sparty Praga), w Ameryce Łacińskiej Mańka-2, czy na Czarnym Lądzie jakigoś Choto..

Odnośnik do komentarza

Jak z czarnego lub bananowego lądu to powinien być już ograny w Europie i mówiąć po angielsku lub choćby w języku któregoś z graczy. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby sprawdzić polskie podwórko np. takiego Wallaca czy Szmatiuka ale ich to raczej nie do pierwszej 11.

Oj będziecie mieć ból głowy bo żeby wskoczył od razu do pierwszego składu to nie może być z łapanki tylko najlepiej ograny w europejskich pucharach a tacy tani nie są.

Odnośnik do komentarza

Lewandowski, Sztilić, Peszko, Bandrowski, Djurdjević, Rengifo... wszyscy bez ogrania w europejskich pucharach (ew. z wyjątkiem Peszka, jeśli grał w agonalnym sezonie Płocka w PU), wszyscy praktycznie z marszu weszli do pierwszej jedenastki. Kupowanie polskich zawodników zazwyczaj mija się z celem, bo na hasło "WisłaLegiaLech" ceny nagle rosną o 100%; z powyższej szóstki tylko Lewandowskiego dało się kupić za rozsądne pieniądze. A dobrego zawodnika za granicą znaleźć nie jest trudno, jak widać, tylko trzeba umieć. Jestem coraz bardziej przekonany, że scouting Lecha to umie.

Odnośnik do komentarza

Co do Tanevskiego to o dziwo w tym meczu mi się podobał. Owszem, popełniał błędy w swoim stylu, ale raczej starał się i przerywał te akcje. Nawet wybicia o ile miał trochę miejsca i czasu trafiały do zawodników Lecha. Pamiętam, że zagrał jedną taką piłkę do Peszki po której była groźna kontra, a założę się, że przy kilku takich wyprowadzeniach też było groźnie.

Odnośnik do komentarza

Wypowiedź z oficjałki Feyenoordu:

 

"The Uefa Cup elimination was a disappointment for the skipper, who feels that Feyenoord clearly did not deserve to advance to the next round. ‘Lech Poznan will now be a very strange game,’ said Van Bronckhorst about the final group fixture. Sunday in Arnhem on the other hand is an important match."

 

"Odpadnięcie z PU było rozczarowaniem dla kapitana, który uważa, że Feyenoord ewidentnie nie zasługiwał na awans do kolejnej rundy. "Mecz z Lechem Poznań będzie bardzo dziwnym spotkaniem", powiedział Van Bronckhorst o ostatnim meczu grupowym. Za to w niedzielę w Arnhem czeka nas ważne spotkanie."

 

Jest więc szansa, że Feyenoord nie zagra z Lechem na maksa.

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie powinniscie kupic jednego DC, ML i moze napastnika.

Nie wiem czemu, ale pomyslalem o Tyrale :-k W koncu Franz ma w Niemczech niezle uklady IMHO..

A juz tak wrozac z fusow, jest szansa, zeby np. Zurawski wrocil do Polski, ale nie do Wisly, lecz do Lecha?

 

W ogole ile tam prezes obiecal na transfery w zimie? :>

Odnośnik do komentarza
btw: jakis mamy wspolczynnik pucharowy teraz? ciut lepszy niz rok temu?

 

 

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/d.../crank2009.html

 

Jak uda się wygrać z Feye to przegonimy prawdopodobnie Chorwację :jupi:

 

Lech przed tym meczem miał 8.316 pkt. Za remis w UEFA dają 1.066, czyli mamy 9.386 jeżeli dobrze liczę ;) Ale mogę się mylić :] Specem od współczynników nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Gwiazdorzyl? Sam doskonale wie kto jest teraz gwiazdami w Lechu :>. IMO przydalby sie Wam taki Zurawski. Ofensywa poza Reniferem i Lewym u Was slaba. Peszko i Stilic to sa kolejno MR i MC i nikt ich nie przekwalifikuje na napastnikow. Poza tym wczoraj bylo widac, ze Stilic sprinterem nie jest :> Sorry ale nudzi mnie juz takie gadanie, ze ten taki a tamten jeszcze inny. Chcecie cos osiagnac to potrzeba wzmocnien zawodnikow z doswiadczeniem albo kapitalna forma. Wiadomo Lech wysoko teraz stoi wiec i zawodnicy przychodzacy beda miec wymagania. No chyba, ze macie 10 Stilicow za rekawem schowanych na zime to zwracam honor :P To, ze zawodnik nie ma formy jeszcze nic nie znaczy. Idzie zima, trzeba biegac, mozna sie odrodzic na nowo :>

Odnośnik do komentarza

Powtórzę się, co mi tam - Żurawski nie jest napastnikiem, jakiego Lech potrzebuje. Skuteczność zatracił z dwa sezony temu, o jego szybkości nic powiedzieć się nie da, ale młodszy się nie robi. Emerytów nam nie potrzeba, niech idzie do Wisły, jeśli chce. Lech nie potrzebuje wypalonego gwiazdora chcącego doczekać do emerytury, tylko głodnego sukcesów smarkacza pokroju Sztilicia czy Lewandowskiego, ewentualnie kogoś z uznanym nazwiskiem, w wieku 24-25 lat.

Odnośnik do komentarza

lechtravel.pl ciekawy pomysł.

Z tego co piszą na poznańskiej gazecie

Lech Travel to internetowy serwis turystyczny - pierwszy w Polsce, który prowadzi klub sportowy. - Takiego projektu nie mają kluby z Premiership. Owszem, kluby klasy Manchesteru United mają swoje biura podróży, ale nie są one tak rozbudowane - zachwala Matecki. KKS Lech swój projekt stworzył przy współpracy z biurem podróży Blue Sky Travel.

 

Zamówienia można składać w internecie (www.lechtravel.pl), serwis posiada także dwa punkty konsultacyjne w Poznaniu - jeden w oficjalnym sklepie Lecha przy ul. Bułgarskiej, drugi przy ul. Roosevelta 3.

 

- Już zaczęliśmy działać. Razem z naszym biurem na mecz Lecha z Feyenoordem Rotterdam pojedzie do Holandii kilkudziesięciu kibiców. Nie ukrywam, że będziemy chcieli organizować wyjazdy na największe stadiony w Europie - mówił Matecki.

Także podczas wczorajszego meczu z Deportivo La Coruna kibice mogli wygrać atrakcyjne nagrody - choćby wakacje w wersji all inclusive na wyspie Rodos czy wyjazd na narty we włoskich Dolomitach.

Odnośnik do komentarza
Gwiazdorzyl? Sam doskonale wie kto jest teraz gwiazdami w Lechu :> . IMO przydalby sie Wam taki Zurawski. Ofensywa poza Reniferem i Lewym u Was slaba. Peszko i Stilic to sa kolejno MR i MC i nikt ich nie przekwalifikuje na napastnikow. Poza tym wczoraj bylo widac, ze Stilic sprinterem nie jest :> Sorry ale nudzi mnie juz takie gadanie, ze ten taki a tamten jeszcze inny. Chcecie cos osiagnac to potrzeba wzmocnien zawodnikow z doswiadczeniem albo kapitalna forma. Wiadomo Lech wysoko teraz stoi wiec i zawodnicy przychodzacy beda miec wymagania. No chyba, ze macie 10 Stilicow za rekawem schowanych na zime to zwracam honor :P To, ze zawodnik nie ma formy jeszcze nic nie znaczy. Idzie zima, trzeba biegac, mozna sie odrodzic na nowo :>

 

I może weźmy Hajto w końcu jest za darmo :lol: Czytasz czasem co piszesz :> Potrzeba zawodników z jajami a Żurawski na zachodzie udowodnił, że takowych nie posiada :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...