Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Bosy jeden raz się przeliczył w swojej zabawie, ale za chwilę błąd naprawił.

Gwoli ścisłości to był Arboleda :) (Bosacki też chyba raz stracił, być może myślimy o innej sytuacji).

 

Mówimy o innych sytuacjach :]

 

Odnośnie atmosfery, to mecze na Bułgarskiej nie powinny być rozgrywane przed godziną minimum 19.00. Zawsze jak słońce razi w ryj, robi się piknikowo. Po prostu nie cierpię spotkań przy naturalnym świetle.

 

Fajnie się ogląda jak już nie ma słońca, a jest jeszcze jasno na dworze, a kończy się przy sztucznym świetle :] Te mecze są najlepsze ;) A pogoda chyba za bardzo rozpieściła, bo było mi gorąco w długich spodniach :D

Odnośnik do komentarza

dokladnie mecze nie powinni latem rozgrywac przed 20.00. Grzalo w glace i do tego pod slonce sie ogladalo. Piknik w 1 polowe jakiego dawno nie bylo.

Co do meczu, to Lech chcial znowu najmniejszym kosztem sil wygrac. Przy 1-0 zaczeli grac pilki do tylu zamiast dobic od razu miernych przeciwnikow. Dobrze, ze nie wpadlo nic na 1-1 bo by moglo sie skonczyc jak z Belchatowem.

Generalnie mecz na plus...3 pod rzad z zerem z tylu to cieszy, ale w sumie bez historii.

Odnośnik do komentarza

hmmm pewnie ze jechal...i to z kobieta ;) Gdzie mnie widziales i sie nie odezwales pauko? :P Piciu tez sie nie odezwal na meczu :/

Zeby nie bylo calkiem OT...Nasi w licznie ponad 1000 jada do Szw i tam ostra mobilizacja na barbarzyncow ze wschodu :D Naszych moze byc wiecej na stadionie...oj bedzie miazga :) Miasto bedzie bialo-niebieskie i (za forum LP): Z GC raczej nie będziemy mieli styczności. Mają podczepione wagony do rejsowego, następnie zostaną zapakowani w autobusy i przewiezieni bezpośrednio na stadion. Po meczu to samo tylko w drugą stronę. Gramy u siebie? ;)

Powinni sie ladnie zaprezentowac w Europie, w odroznieniu od ostatnich popisów kibicow ze Stolycy ;) A nastepna runda Milan ;)

Odnośnik do komentarza
Piciu tez sie nie odezwal na meczu :/

:keke:

Nie było możliwości. No chyba, że przyszedłbym na mecz na golasa pomalowany na niebiesko-biało, ale aż takich kontrowersji wzbudzać nie chciałem :P

Mam nadzieje, że w Szwajcarii nie odpuszczą i potwierdzą, iż 6:0 to nie przypadek. Jednak bardziej zależałoby mi na pokonaniu Arki Gdynia.

Odnośnik do komentarza
Sztilić jest zresztą bardzo zadowolony z gry w Lechu. Bośniackiej prasie mówi: "Jestem bardzo usatysfakcjonowany warunkami finansowymi. W zasadzie obecnie mógłbym podpisać kontrakt dożywotni z Lechem. Nie chcę mówić o konkretnych kwotach, ale zarabiam jak piłkarz dobrego klubu Bundesligi".

 

http://ekstraklasa.wp.pl/wid,10287389,kat,...,wiadomosc.html

 

Ciekawe... :-k

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Amica szkoli młodzież i z tego co czytam to ląduje ona w Lechu. Nie mogę znaleźć informacji czy Amica jest klubem tylko współpracującym z Lechem czy jest własnością Lecha? Podobnie z kompleksem treningowym we Wronkach, chyba należy do Lecha bo raczej Wronek nie było by stać na jego utrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Przypominam, że za zwycięstwo jest 140 tysięcy złotych do podziału :)

 

No zgoda, o tym też między innymi mówię. Do tego, za bramkę, asystę, za rozpoczęcie meczu w jedenastce, można sporo wyciągnąć. Na pewno nie będzie to kwota 10 tysięcy jak za zwycięstwo, ale biorąc pod uwagę ile spotkań jest rozgrywanych w miesiącu..

Odnośnik do komentarza

Lech to teraz klub porównywalny do przyzwoitej drużyny z Bundesligi. Mam na myśli pensje dla zawodników. Poco wyjeżdżać za granicę i grzać ławę, skoro można zagrać dla Kolejorza (mowa tu o wartościowych piłkarzach, a nie uzupełnieniach).

 

Nie i nie
Ku gwoli ścisłości, może wytłumacz koledze :> Żeby nie było później pytań dlaczego nie... :)
Odnośnik do komentarza
Nie i nie
Ku gwoli ścisłości, może wytłumacz koledze :> Żeby nie było później pytań dlaczego nie... :)

 

Jes ser.

 

(1) czy Amica jest klubem tylko współpracującym z Lechem czy jest własnością Lecha?

 

KKS Lech Poznań jest własnością Amica S.A., podobnie jak sekcje młodzieżowe dawnej Amica S.S.A., czyli obecny KS Amica Wronki. Kluby nie współpracują ze sobą.

 

(2) Podobnie z kompleksem treningowym we Wronkach, chyba należy do Lecha bo raczej Wronek nie było by stać na jego utrzymanie.

 

Ośrodek treningowy we Wronkach jest własnością Amica S.A.

Odnośnik do komentarza

http://sport.onet.pl/0,1248694,1813388,wiadomosc.html

 

Selekcjoner reprezentacji Polski, Leo Beenhakker, dostrzegł i docenił świetną grę Lecha Poznań. Zaowocowało to powołaniem pięciu zawodników "Kolejorza" na mecze eliminacji mistrzostw świata, które za dwa lata odbędą się w RPA. Co więcej, o pozwolenie "zabrania" niemal połowy składu zapytał się trenera Franciszka Smudę.

Telefon, który selekcjoner wykonał do Franciszka Smudy z gratulacjami za styl gry to z pewnością pewnego rodzaju przełom. Do tej pory Beenhakker był raczej niechętny "polskiej myśli" szkoleniowej. Podczas rozmowy selekcjoner reprezentacji zapytał się, czy nie zburzy przygotowań Smudy, kiedy zabierze mu kilku zawodników. "Franz" zgodził się, więc Beenhakker powołał pięciu. Jego wybór padł na robiącego furorę Roberta Lewandowskiego, pomocników Rafała Murawskiego i Tomasz Bandrowskiego oraz obrońców Bartosza Bosackiego i Grzegorza Wojtkowiaka. Selekcjoner wytypował jeszcze jednego zawodnika, Sławomira Peszko, na listę zawodników rezerwowych.

 

- Leo prawił komplementy mojemu Lechowi. Był zaskoczony tym, co zrobiliśmy z Grasshopperem - relacjonował rozmowę z Beenhakkerem Smuda. - Szczerze mówiąc, aż takich pochwał od Beenhakkera się nie spodziewałem.

to chyba sa wszyscy polacy z 1 skladu oprocz Kotora? ;) Chociaz jak Boruca wywalil to może i Kotowa powola ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...