Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No i jednak polskie zespoły potrafią grać w piłkę.

Po katastrofie w wykonaniu Wisełki i po białoruskich męczarniach Legii, Lech pokazał, że ma naprawdę ciekawą, młodą i solidną ekipę. Zagrali szybko, z pomysłem, trochę kombinacyjnie, z dużym ciągiem na bramkę i przede wszystkim skutecznie.

Jeśli Leszek utrzyma formę a Smuda nie zacznie kombinować to Poznań mistrza ma w kieszeni.

Powodzenia w losowaniu.

Odnośnik do komentarza

Panie, co Pan piszesz - pierwsza połowa była słabiutka, w drugiej Azerowie grali w dziesięciu, a i tak nas chwilami cisnęli. Zagraliśmy przeciętnie i całe szczęście, że na Chelsea Kaukazu to wystarczyło. Nic dziwnego, że Smuda się wściekał.

 

I kupić mi jak najszybciej tego Turinę, bo Kotorowski już wrócił do formy z czasów, kiedy nie miał rywala do gry w pierwszym zespole.

Odnośnik do komentarza

Kotorowski na przedpolu to nieporozumienie jest :] Gra Lecha przyzwoita. Momentami bardzo dobra, momentami kiepska. Martwi mnie sytuacja w obronie Poznania. Czy gracz taki jak np. Wojtkowiak to gracz o klasie międzynarodowej? Szczerze wątpię... :]

Oglądałem pierwszą połowę i to na jej podstawie wysuwam następujące wnioski.

Odnośnik do komentarza
Panie, co Pan piszesz - pierwsza połowa była słabiutka, w drugiej Azerowie grali w dziesięciu, a i tak nas chwilami cisnęli. Zagraliśmy przeciętnie i całe szczęście, że na Chelsea Kaukazu to wystarczyło. Nic dziwnego, że Smuda się wściekał.

 

I kupić mi jak najszybciej tego Turinę, bo Kotorowski już wrócił do formy z czasów, kiedy nie miał rywala do gry w pierwszym zespole.

Kotorowski to od dawna jeden z najsłabszych punktów Lecha (mylę się?). Co do formy to oglądałem wczoraj Wisłę, dzisiaj Legię i tylko mecz Lecha przywrócił mi ochotę do oglądania polskiej piłki. Ba, myślę nad zakupem dzieła szatana (Cyfra+) coby marsz na mistrza ujrzeć. To co cieszy to rozsądna polityka transferowa klubu. Lech kupuje młodych zdolnych, podczas gdy reszta polskiej futbolowej elity kupuje bardziej znanych, starych i z nieświeżą datą ważności (bądź nie kupują wcale - vide Wisła). I jeszcze jedno - lechitom chciało się grać.

 

Edyta pisze, że Kramarenko do Lecha :D Wygląda wiekowo, ale dzisiaj solidnie ratował zadek kolegom z pola.

Odnośnik do komentarza
Panie, co Pan piszesz - pierwsza połowa była słabiutka, w drugiej Azerowie grali w dziesięciu, a i tak nas chwilami cisnęli. Zagraliśmy przeciętnie i całe szczęście, że na Chelsea Kaukazu to wystarczyło. Nic dziwnego, że Smuda się wściekał.

 

I kupić mi jak najszybciej tego Turinę, bo Kotorowski już wrócił do formy z czasów, kiedy nie miał rywala do gry w pierwszym zespole.

Kotorowski to od dawna jeden z najsłabszych punktów Lecha (mylę się?). Co do formy to oglądałem wczoraj Wisłę, dzisiaj Legię i tylko mecz Lecha przywrócił mi ochotę do oglądania polskiej piłki. Ba, myślę nad zakupem dzieła szatana (Cyfra+) coby marsz na mistrza ujrzeć. To co cieszy to rozsądna polityka transferowa klubu. Lech kupuje młodych zdolnych, podczas gdy reszta polskiej futbolowej elity kupuje bardziej znanych, starych i z nieświeżą datą ważności (bądź nie kupują wcale - vide Wisła). I jeszcze jedno - lechitom chciało się grać.

 

Edyta pisze, że Kramarenko do Lecha :D Wygląda wiekowo, ale dzisiaj solidnie ratował zadek kolegom z pola.

 

Wisła nie musi kupować młodych zdolnych, bo ma Cebanu, Diaza, Mączyńskiego, Szabata, Małęckiego, Boguskiego, szansę więc dostaną oni... ;)

 

a żeby nie było OT to uważam, że Lech ładnie się wzmocnił i liczę na fazę grupową w UEFA i godną ale przegraną ( ;) ) walkę o majstra :P

Odnośnik do komentarza

Kramarenko w pierwszym meczu też cuda wyczyniał. Politykę transferową prowadzimy świetną i moim zdaniem mamy najlepszy skład w Polsce na dzień dzisiejszy. Jasne, dało się to oglądać, ale graliśmy z ogórasami, więc powinno być 4:0 do przerwy i pozamiatane. A Kotorowski zeszły sezon miał bardzo dobry, bez poważniejszych wpadek w swoim stylu - ja twierdzę, że dzięki temu, że musiał rywalizować z Dolhą. Jego postawa dzisiaj może budzić lekki niepokój.

Odnośnik do komentarza
Wisła nie musi kupować młodych zdolnych, bo ma Cebanu, Diaza, Mączyńskiego, Szabata, Małęckiego, Boguskiego, szansę więc dostaną oni... ;)

Tyle, że oni szansę dostaną jak Wisła przerżnie już wszystko. :-k W Polsce na młodziez się nie stawia (niech biegają Cantory i Sobolewskie) a mam wrażenie, że i Smuda by tego nie zrobił bez odpowiedniej presji z góry.

 

 

Strzal Juninho ladnie wylapal :>

Tyle, że mnie wydawało się, że chłopak do końca nie wiedział czy wybijać czy łapać :>

Odnośnik do komentarza
Kramarenko w pierwszym meczu też cuda wyczyniał. Politykę transferową prowadzimy świetną i moim zdaniem mamy najlepszy skład w Polsce na dzień dzisiejszy.

Też tak uważam. Jeżeli Wisła nie kupi środkowego obrońcy i jakiegoś napastnika, to Lech będzie mistrzem. Praktycznie na każdej pozycji jest dwóch wartościowych zawodników. (no oprócz bramki oczywiście ;])

Odnośnik do komentarza
Też tak uważam. Jeżeli Wisła nie kupi środkowego obrońcy i jakiegoś napastnika, to Lech będzie mistrzem. Praktycznie na każdej pozycji jest dwóch wartościowych zawodników. (no oprócz bramki oczywiście ;])

[napinka] Obyś miał rację. Bo napastnik już na 99% jest, a obrońcę też załatwimy ;) Ale przyznaję, macie niezły, równy, szeroki skład i będziecie groźnym rywalem Legii w walce o drugie miejsce ;) [/napinka]

 

Budżet nie gra co pokazały wczoraj ogórki z Jerozolimy a dzisiaj te z Lenkoranu czy skądś tam chytry.gif

No, tutaj to nie bardzo Ci wyszło. Beitar ma ponoć budżet na poziomie 30 mln $, a Wisła pewnie coś koło 20 mln

Odnośnik do komentarza
Kramarenko w pierwszym meczu też cuda wyczyniał. Politykę transferową prowadzimy świetną i moim zdaniem mamy najlepszy skład w Polsce na dzień dzisiejszy. Jasne, dało się to oglądać, ale graliśmy z ogórasami, więc powinno być 4:0 do przerwy i pozamiatane. A Kotorowski zeszły sezon miał bardzo dobry, bez poważniejszych wpadek w swoim stylu - ja twierdzę, że dzięki temu, że musiał rywalizować z Dolhą. Jego postawa dzisiaj może budzić lekki niepokój.

Też uważam, że Lech ma najlepszy skład. Co do meczu to bardzo dobra gra Lecha w porównaniu do Wisły i Legii. Profesjonalne podejście do gry bez głupoty ala Zieńczuk, Cantoro itp. Transfery w większości bardzo dobre choć pozbycie się rok temu Wołąkiewicza to był duży błąd.

Odnośnik do komentarza
Budżet nie gra co pokazały wczoraj ogórki z Jerozolimy a dzisiaj te z Lenkoranu czy skądś tam chytry.gif

No, tutaj to nie bardzo Ci wyszło. Beitar ma ponoć budżet na poziomie 30 mln $, a Wisła pewnie coś koło 20 mln

OT: Żarty, Panie, żarty :D

Wisła 9.3 mln euro | Beitar 20 mln euro

 

ŹRÓDŁO :TO

Odnośnik do komentarza

A kto to jest ten cały Nei czy Ney? Jakaś megagwiazda futbolu światowego? Legia też sprowadzała superbrazylijczyków z Ukrainy, że o portugalsko-brazylijskich supertalentach Zagłębia nie wspomnę. Chociaż trzeba przyznać, że statystyki ma przyzwoite, ale co z niego będzie, czas pokaże. Na pewno nie można powiedzieć, że na 100% rozwiąże problemy Wisły w ataku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...