Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku nie byłem przekonany co do Zielińskiego, fakt wywalczył mistrza, ale ten sezon pokazał, że to nie jest jednak odpowiedni trener dla Lecha. No a teraz ma być Bakero, kolejny odstrzelony przez Wojciechowskiego... Nie wiem co widzą w nim działacze Kolejorza, szczerze mówiąc wątpie aby w grze Lecha po tym zmieniło się coś na lepsze, no ale obym się mylił.

Odnośnik do komentarza

w Lechu to chyba dawno z trenerem nie przypasowali ;) Jak był Smuda, to od razu były "gdzie są cuda?", Zieliński tez nie wszystkim pasował, teraz wcale mnie nie dziwi, ze nie podoba się też Bakero. Wcześniej nie wybrzydzano, bo po wynalazkach jak ten Austriak w drugiej lidze, to każdy był lepszy :keke:

Oby Bask dostał szansę, bo mam nadzieję, ze karuzela trenerska ominie Bułgarską. Ja ten sezon spisałem na straty, może zarząd też, tak więc warto go poświęcić na zgranie się i przygotowanie do walki o mistrzostwo w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Skrajny debilizm. Dziękuję.

Zdecydowanie podbijam.

 

Te całe zwolnienie to dla mnie jakaś paranoja. Prawdą jest to, że gramy katastrofalnie w tym sezonie w Ekstraklasie, ale w takim razie Zieliński powinien polecieć wcześniej, po porażkach z Zagłębiem czy Górnikiem, a nie teraz. Swoje dwa ostatnie mecze w roli szkoleniowca Lecha wygrał i to były dwie wygrane po 4:1. W dodatku ta druga to niezwykle prestiżowa, bo u siebie z Wisłą. Sam chciałem, żeby Zieliński odszedł i w sumie to ciągle za tym jestem, bo nie wierzę w przemianę po tym meczu, ale powinien być zwolniony wcześniej, po porażkach, a nie po zwycięstwie. Ciekawe kiedy zostanie zatrudniony nowy szkoleniowiec, bo przecież w czwartek gramy z City. Brakuje mi też konsekwencji w zachowaniu zarządu, który najpierw opowiadał bajki, że Zielu ma pracować na Bułgarskiej przynajmniej do końca rundy, a nagle go zwalniają.

 

Jeśli chodzi o nowego trenera to mam nadzieję, że będzie nim Bakero, bo nie wyobrażam sobie Semira czy Peszki pracujących razem z Petrescu, zaczęłoby się to co było w Wiśle, gdy Rumun ich prowadził.

Odnośnik do komentarza

wesoł, ja nigdzie nie pisałem, że Rumun jest złym trenerem, ale niestety jest chyba "za dobry" na Polskę i ma zbyt duże oczekiwania w stosunku do piłkarzy. W innych krajach coś takiego jest normą, a u nas będą marudzić, że treningi są zbyt ciężkie. Niestety z takim podejściem to szybko w LM nie zagramy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...