Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko jedno ostrzeżenie na koncie, od Szczurka. Jak juz wylapywalem, to bana. Na kilku kontach xD

 

Ostatniego na koncie Icona niestety Ci się nie udało ;)

Choć nawet jakby się teraz okazało, że to nie Icon manipulował przy ankietach, tylko ktoś go wkręcił, to i tak bym nie żałował chyba. :P

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

20expFc.png

Jeszcze wrzucę swoją kronikę kryminalną ;)

Uderzyłem w księdza, w Polsce dobrej zmiany nie ma już dla mnie przyszłości :/...i za cholerę nie wiem już, o co chodziło z tym adrianizowaniem :)
Ta, ja pamiętam. Ze Szczurkiem cały dzień męczyliśmy wszystkich w Maryni, że urodziny ma adrian i _adrian. I chyba obaj dostaliśmy za to warny ;)
No chyba nie tylko w Maryni :)Przykro mi, ale siejesz wiatr. Akcja, reakcja, te sprawy. Proszę, byś adrianizowanie zamknął w ramach Maryni. Aż tyle, tylko tyle.
No właśnie tylko w Maryni. Ja wtedy dostałem od Fenomena ostrzeżenie o mniej więcej takiej treści: "żart powtórzony raz już nie śmieszy, żart powtarzany w nieskończoność jest denerwujący"
No nie. Ten adrianowy warn który przytaczasz jest z 9 I 2008, identyczny jest u kapelana. Z kolei mój jest z 10 grudnia tego roku, w dodatku w uzasadnieniu jest wyraźnie mowa o tym, że ten adrianizm był poza marynią poczyniony.
Odnośnik do komentarza

A to jeszcze piątek był, gdzieś po 23/koło połnocy. To nie na moje nerwy :kekeke: ;)

prawilnie powinieneś dostać wpierdol, zaraz napiszę do naczelnika żeby zaprosił Cię na makowiec

 

schizzm, zawsze możesz na zlot przyjechać, o ile jeszcze będzie ;)

nie kracz, nie kracz

 

 

A pamiętacie jak Mitnik z jasonem (chyba) napierdalali non-stop tym językiem Kenny'ego? :D

akcja dekady

 

 

Gdzie jest temat Pereza, w którym pytał czy Icona pojebało?

Nie można się do niego dostać w żaden sposób? Nie pamiętam w ogóle o co wtedy chodziło :D

w archeo jest więcej krzaczków :D

 

Przerzucają się ostrzeżeniami na forum. Pochwalcie się lepiej, ile zarzutów/wyroków macie w realu :kekeke: ;)

zawiasy się liczą ? ;) no trochę tych warnów było, do lada mi daleko

 

5x Icon, 2x Prof, Feanor i Gabe, tylko 9...

Odnośnik do komentarza

 

A to jeszcze piątek był, gdzieś po 23/koło połnocy. To nie na moje nerwy :kekeke: ;)

prawilnie powinieneś dostać wpierdol, zaraz napiszę do naczelnika żeby zaprosił Cię na makowiec

schizzm, zawsze możesz na zlot przyjechać, o ile jeszcze będzie ;)

nie kracz, nie kracz

A pamiętacie jak Mitnik z jasonem (chyba) napierdalali non-stop tym językiem Kenny'ego? :D

akcja dekady

Gdzie jest temat Pereza, w którym pytał czy Icona pojebało?

Nie można się do niego dostać w żaden sposób? Nie pamiętam w ogóle o co wtedy chodziło :D

w archeo jest więcej krzaczków :D

Przerzucają się ostrzeżeniami na forum. Pochwalcie się lepiej, ile zarzutów/wyroków macie w realu :kekeke: ;)

zawiasy się liczą ? ;) no trochę tych warnów było, do lada mi daleko5x Icon, 2x Prof, Feanor i Gabe, tylko 9...
Fenomen, nie Feanor ;)

 

Wydaje mi się, że największą aferą banową na forum była jednak sprawa IDiO. Już nawet nie wiem, za co to było, w MT nie byłem, ale pamiętam dokładnie wojnę bodajże Grega i Icona z kolejnymi wcieleniami białoruskiego rewolucjonisty (ostatecznie IDiO zdebanowano).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...