Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

liga z w miarę mocnego kraju, może być druga albo trzecia. grająca systemem jesień - wiosna.

 

klub kiedyś utytułowany, trochę zapomniany, teraz kandydat do awansu. kiepski sztab szkoleniowy.

 

aha, i nie chodzi o Legię :)

Hansa Rostock - ze względu na obiekty i takie tam :>

Odnośnik do komentarza

Udało się prawdziwym Manchesterem awansować w pierwszym sezonie o szczebel wyżej, a humor dopisywał moim współpracownikom przez całe rozgrywki =) O dziwo gdy swoją taktykę dałem do Wisły Kraków, gdzie na starcie są podobne problemy kadrowe - głównie brak wysokiego i silnego napastnika, to przygotowywałem się całe lato i dwa pierwsze spotkania to: 2-5 we Wrocławiu i domowe 0-2 z Ruchem, więc dałem se spokój i wróciłem do Anglii =). Przez baraże (komplet zwycięstw) przeprowadził nas już Lenell John Lewis, który przyszedł na wiosnę z wolnego transferu i minęło trochę czasu nim doszedł fizycznie do siebie. Trafił się też kartofliskowy mistrz rzutów wolnych, Liam Brownhill, który ze stojącej piłki pokonał pięciokrotnie bramkarzy rywali w lidze, dodając dwa trafienia w pucharach. Niestety szczebel wyżej jest już trudniej, gramy zazwyczaj seriami zawierającymi zwycięstwo i kilka porażek :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...