Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kuuuurwa, jak mi wczoraj neta wyjebało. A tyle rzeczy ominęło. Dobrze, że zdążyłem zakupić parę rzeczy na Black Friday :D

 

Co do Keitha, to podobnie jak Mitnick - albo bym się przesiadł, ale mnie ogólnie ludzie wkurwiają, albo po dostaniu w japę sam bym oddał. Aczkolwiek ryzyko, że cwel by miał jakiś sprzęt też jest, a ze mnie żaden kozak maślak wojownik :-k

Wy Rocket League kupowaliście na Steamie? Bo widzę za 13 euro. Spóźniłem się :( ?

Leciałeś przez Katowice?

 

 

He?

Odnośnik do komentarza

Kuuuurwa, jak mi wczoraj neta wyjebało. A tyle rzeczy ominęło. Dobrze, że zdążyłem zakupić parę rzeczy na Black Friday :D

 

Co do Keitha, to podobnie jak Mitnick - albo bym się przesiadł, ale mnie ogólnie ludzie wkurwiają, albo po dostaniu w japę sam bym oddał. Aczkolwiek ryzyko, że cwel by miał jakiś sprzęt też jest, a ze mnie żaden kozak maślak wojownik :-k

Wy Rocket League kupowaliście na Steamie? Bo widzę za 13 euro. Spóźniłem się :( ?

Nagle wszyscy chetni xD Ja kupiłem na sztimie za 13, jo.

Odnośnik do komentarza

Ta i5 rozumiem, że na lapku? A jak wrażenia z użytkowania i3 4170?

 

Tak, na firmowym. Co do i3, to na razie nie mam zdania. Na pewno w użytkowaniu takim codziennym jest bardzo spoko. Przede wszystkim się nie grzeje, jest mega cichutki i na razie wydajny. Zobaczymy, jak przyjdzie mi grzebać przy rzeczach, gdzie będzie potrzebna sroga moc obliczeniowa, ale to się będę wtedy martwił ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...