Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem przy rejestrowaniu skladu do LM. Mianowicie, dlaczego kopaczy wyszkolonych w klubie nie zalicza mi jako wychowankow?

http://i41.tinypic.com/14mvxmo.jpg

Jakies sugestie? :)

 

Wydaje mi się że oni nie byli przez 3 lata między 15 a 21 rokiem życia szkoleni w tym samym klubie albo państwie, mogła nie być zachowana ciągłośc. Zresztą mozesz zobaczyć statut wychowanka. Chyba nie bez przyczyny w nawiasach masz napisane 0-21 albo 15-21. Moge się jednak mylić

Odnośnik do komentarza

Witam, podczas ładowania kariery wyskakuje mi błąd "Microsoft visual C++ Runtime library". Nie mam pojecia skad sie on wzial, co zrobic zeby nie stracic save'a i grac dalej. Blad pojawil sie nagle, wczesniej nigdy mi sie takie cos nie zdazylo. Ostatni raz, kiedy zapisywalem gre wszystko bylo ok, dzis podczas proby wczytania wystapil ten blad.

W wczytywanej grze mam juz rok 2014, dodam ze jesli chce wczytac gre ktora jest "świeża" (rok 2011) to nie ma problemu i gra sie wczytuje.

Żeby nie było jakichs niejasnosci, posiadam oryginał fm'a.

Bardzo prosze o pomoc:(((

Odnośnik do komentarza

Nie ma co karmić trolla, pierwszy wpis w tematach FMowych tak samo spamerski jak w politycznych ...

 

Mam problem przy rejestrowaniu skladu do LM. Mianowicie, dlaczego kopaczy wyszkolonych w klubie nie zalicza mi jako wychowankow?

Jakies sugestie? :)

 

W profilu zespołu możesz wybrać pole "Status wychowanka", gdzie zobaczysz wyraźnie kiedy ich status się zmieni.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem, mianowicie kiedy chcę zaoferować graczom kontrakt wszystko świeci mi się na szaro, tak jakbym nie miał żadnej kontroli... Co się dzieje ?

pytanie- jaki budżet na pensje masz :> ja w Stranraer nie mam prawie w ogóle i też przy niektórych graczach tak jest.

spróbuj poklikać nową ofertę, aktualną przy kontrakcie- czasem się załącza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...