Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gram Athtetic Bilbao 1 sezon i w lidze praktycznie ze wszystkimi wygrywam oprócz Realu I Barcy... Jak grać przeciwko nim. Obecnie gram z każdym zespołem taktyką 4 obrońców - 1 DP (obrona) - 1 ŚP (środkowy pomocnik, wsparcie) - 2 skrzydłowych (wysunięty rozgrywający) - 2 napastników (1 lis pola karnego i 1 środkowy napastnik). Nastawienie mam ofensywne.

 

Kolego proponuję zagrać tak jak Milan na San Siro i tak jak jutro zagra na Camp Nou. Widzę, że tylko ta drużyna potrafi się przeciwstawić ofensywie Barcelony. Proste ;-)

Odnośnik do komentarza

Kurde mam 2016 rok i pierwszy raz mi sie zdazylo, ze gra podczas meczu zaczeła wariowac. W pasku na dole mam jak byk ze strzeliłem trzy bramki i przy powtórkach jest ok, natomiast wynik końcowy jest 1:1, a nawet nie wiem kiedy przeciwnik strzelił brame. Mieliscie cos takiego?

Odnośnik do komentarza

Kurde mam 2016 rok i pierwszy raz mi sie zdazylo, ze gra podczas meczu zaczeła wariowac. W pasku na dole mam jak byk ze strzeliłem trzy bramki i przy powtórkach jest ok, natomiast wynik końcowy jest 1:1, a nawet nie wiem kiedy przeciwnik strzelił brame. Mieliscie cos takiego?

 

Miałem podobne sytuacje w starszych wersjach, z tego co pamiętam to w 08 i 11, nic na to nie poradzisz ale są to baaaardzo rzadko spotykane bugi.

Odnośnik do komentarza

Yarmolenko - zawodnik, który w moim Sunderlandzie, przez 3 sezony był zawodnikiem mordercą, był siłą napędową zespołu. Przez te 3 sezony strzelił łącznie 217 bramek (z czego 87 w ostatnim). To głównie dzięki niemu, udało mi się zdobyć potrójną koronę, nie oddając pozycji lidera PL już od 15 kolejki. To on był pierwszym zawodnikiem w zespole, którego reputacja wskoczyła na poziom "globalny". Przedzierał się przez obronę przeciwnika jak przez sito, często strzelając po 3 hat-tricki z rzędu, no po prostu bestia. Przyszedł 4 sezon, w klubie kolejnych dwóch zawodników wskoczyło ze swoją reputacją na poziom "globalny" - Sanogo, Lamela. Do klubu, przyszedł również Eden Hazard, również z reputacją globalną. I właśnie od tego momentu Yarmolenko, jakby się zablokował. Oddaje mnóstwo strzałów w meczu w tym spora ilość celnych, ale jakoś nie potrafi pokonać bramkarza. Wyręczają go w tym sezonie głównie skrzydłowi - Lamela, Hazard i Coates z rzutów rożnych. Coś w ataku pękło. Sanogo, który razem z Ukraińcem, zaczęli poprzedni sezon iście w morderczym stylu, teraz zawodzą na całej linii. Jakieś wskazówki? Sprawdzone rozwiązania w tej sytuacji? Dodam, że oboje są zadowoleni z obciążeń treningowych, oraz z faktu, że do klubu dołączył Eden Hazard.

Odnośnik do komentarza

Mam spory problem.

Gdy wczytuję save mam komunikat "Zapisana gra nie została wczytana". Trochę się zmartwiłem ale nie rozpaczałem. Właśnie po to zapisuję grę do 3 plików. Gdy wczytałem plik v02 moim oczom ukazał się znów ten złowrogi komunikat. Gdy wczytuję v03 FM wyrzuca do pulpitu. Co można jeszcze na to poradzić?

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem to już wcześniej ale nie byłem pewien czy to mi coś się nie zapomina. Mianowicie nie mam przerwy w ,meczu - tzn. zmiana stron jest ale nie ma ani rozmów motywacyjnych w przerwie ani nic, no po prostu atakuje na jedną bramke a nagle w drugiej akcji już na drugą.

Śmieszna sytuacja...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...