Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

siema POMÓŻCIE !! mam oryginalnego fm 12 wszystko zawsze było ok dopiero od nowego patcha 12.1.1 dokładnie w dniu z 5/6 grudnia 2011 roku zawsze wywala mnie z gry i wyskakuje komunikat od misrosoft windows, że PROGRAM FOOTBALL MANAGER 2012 PRZESTAŁ DZIAŁAĆ. Dodam, że instalowałem directx, net framework, aktualizacje karty graficznej z funkcję DEP też wyłączyłem.

Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem. Po 3 latach zrezygnowałem sobie z Zagłebia. Złożyłem propozycje do Chin,Hondurasu i Ekwadoru. W Ekwadorze mnie wyśmiali natomiast Chiny i Honduras złożyły mi propozycje kontraktu ale od razu samo z siebie pojawiło się ze "Oferta została odrzucona" -.- Ktoś wiec dlaczego? Z tego co kojarze ligi jakie mam wlaczone nie maja zwiazku z reprezentacjami.

Odnośnik do komentarza

Panowie pilne bo mam okienko transferowe!

 

Szukam zawodników i chcę użyć filtru "Ulubione zagrania". Zaznaczam np. gra tyłem do bramki i... nie wyświetla się żaden zawodnik. A to jedyny filtr, którym się w tej sytuacji posługuję. Wiadomo - niemożliwe, żeby nie było w grze zawodnika z danym ulubionym zagraniem. Ja robię coś źle czy znowu jakieś bugi...

Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem. Po 3 latach zrezygnowałem sobie z Zagłebia. Złożyłem propozycje do Chin,Hondurasu i Ekwadoru. W Ekwadorze mnie wyśmiali natomiast Chiny i Honduras złożyły mi propozycje kontraktu ale od razu samo z siebie pojawiło się ze "Oferta została odrzucona" -.- Ktoś wiec dlaczego? Z tego co kojarze ligi jakie mam wlaczone nie maja zwiazku z reprezentacjami.

 

Ponawiam ponieważ przez to nie mogę grać :(

Odnośnik do komentarza

Nie, to nie o to chodzi. Nawet gdy dostosuję widok w wyszukiwarce piłkarzy i dam, żeby pokazywało też ulubione zagrania to każdy zawodnik ma: brak. Jakieś jaja, błąd, bug, może skórka świruje ( choć na innych jest to samo ). Pomoooocy!

 

Z tego co wiem, żeby poznać specjalne, unikalne umiejętności czy też typy zachowań gracza na boisku potrzebny jest szczegółowy raport scouta.

Odnośnik do komentarza

Nie, to nie o to chodzi. Nawet gdy dostosuję widok w wyszukiwarce piłkarzy i dam, żeby pokazywało też ulubione zagrania to każdy zawodnik ma: brak. Jakieś jaja, błąd, bug, może skórka świruje ( choć na innych jest to samo ). Pomoooocy!

 

Z tego co wiem, żeby poznać specjalne, unikalne umiejętności czy też typy zachowań gracza na boisku potrzebny jest szczegółowy raport scouta.

 

Nie, to na pewno nie to. Próbowałem w ten sposób filtrować raporty scoutów - nadal nic się nie wyświetla. Poza tym oglądając danego zawodnika i wchodząc w "Ustawienie" mamy pięknie wszystko ukazane - ulubione zagrania: gra tyłem do bramki itd. Nie działa tylko filtrowanie! Sprawdźcie proszę czy macie ten sam problem.

Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem czy ktokolwiek kiedykolwiek zglosil sie z tak dziwnym pytaniem. Moze bede pierwszy, mianowicie co pare lat kupuje nowego FM, najpierw byl 05, potem 09, czas na 12. Ale ze mieszkam w Stanach to tam kupuje gierke, teraz jestem na urlopie w Polsce i chce kupic wspomniana 12. Tylko czy wg was warto i lepiej juz czekac na 13 i w koncu czy ta 12 kupiona w EMPIKu bedzie miala angielska wersje jezykowa? Z gory dzieki za pomoc i prosze sie ze mnie nie smiac :)

Odnośnik do komentarza

Czy w którymś patchu można liczyć na uporządkowanie terminarzy Ligi Mistrzów i Ligi Europy? Mecze są rozgrywane w jednym i drugim przypadku w środę :/ I drugie pytanko: gra reprą miała być poprawiona tymczasem mimo postępu nadal mam pół roku do Euro 2012 a w lutym nie mogę ustawić sobie meczu towarzyskiego mimo iż gra cały świat :/ Jakieś pomysły by to obejść?

Odnośnik do komentarza

siema POMÓŻCIE !! mam oryginalnego fm 12 wszystko zawsze było ok dopiero od nowego patcha 12.1.1 dokładnie w dniu z 5/6 grudnia 2011 roku zawsze wywala mnie z gry i wyskakuje komunikat od misrosoft windows, że PROGRAM FOOTBALL MANAGER 2012 PRZESTAŁ DZIAŁAĆ. Dodam, że instalowałem directx, net framework, aktualizacje karty graficznej z funkcję DEP też wyłączyłem. CZEKAM NA ODPOWIEDZ !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

siema POMÓŻCIE !! mam oryginalnego fm 12 wszystko zawsze było ok dopiero od nowego patcha 12.1.1 dokładnie w dniu z 5/6 grudnia 2011 roku zawsze wywala mnie z gry i wyskakuje komunikat od misrosoft windows, że PROGRAM FOOTBALL MANAGER 2012 PRZESTAŁ DZIAŁAĆ. Dodam, że instalowałem directx, net framework, aktualizacje karty graficznej z funkcję DEP też wyłączyłem. CZEKAM NA ODPOWIEDZ !!!!!!!!!!!!

 

antek, jeżeli nikt Ci nie odpowiada, to nie dlatego, że ma Cię w dupie, tylko po prostu nie wie... odinstalowałeś i zainstalowałeś jeszcze raz grę?

Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem czy ktokolwiek kiedykolwiek zglosil sie z tak dziwnym pytaniem. Moze bede pierwszy, mianowicie co pare lat kupuje nowego FM, najpierw byl 05, potem 09, czas na 12. Ale ze mieszkam w Stanach to tam kupuje gierke, teraz jestem na urlopie w Polsce i chce kupic wspomniana 12. Tylko czy wg was warto i lepiej juz czekac na 13 i w koncu czy ta 12 kupiona w EMPIKu bedzie miala angielska wersje jezykowa? Z gory dzieki za pomoc i prosze sie ze mnie nie smiac :)

 

Gra jest warta kupna, i będzie dostępna w języku angielskim.

Odnośnik do komentarza

U mnie LM i LE gra tak jak powinno, tzn. wtorek-środa, czwartek oraz środa-czwartek

 

A jaką ma kolega wersję? Może jakieś dodatki mi to "zepsuły"? Aha no i ponawiam prośbę, czy ma ktoś jakiś sposób żeby obejść niemożność rozegrania meczu towarzyskiego (reprą) w lutym mimo iż gra wtedy cały świat? Próbowałem nowym menedżerem wziąć reprezentację i zaproponować sobie (Polsce) wtedy mecz, ale pokazuje się że Polska nie może go rozegrać :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...