Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś osoba, która gra lub grała druzyna z 5 lub nizszej ligi ang. która wprowadziła zespol do premiership lub chamionship ? Prosze o kontakt

 

Ja gram Blyth Spartans z 6 ligi ang :D co sezon awans az do premiership i mistrzostwo w 2 sezonie :D

 

Ciężko mi w to uwierzyć, skad masz kase ? Przecież te podatki to jest masakra, ja gram Darlingtonem, po awansie do Coca-Cola League 1 nie robie już turniejów, bo kluby tyle chca kasy za udział, ze sie nie opłaca organizacja i pieniążki sie skonczyly. Kibice tłumnie tez nie chodzą na mecze, wiec ciekawi mnie jaka Ty masz recepte na sukces

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Z góry przepraszam, jeśli ta kwestia była już tu poruszana, ale mam następujące pytanie: czy da się ustawić w profilu zawodnika tak, by domyślnie otwierała się zakładka "Atrybuty", a nie "Profil" ? Jestem przyzwyczajony do stylu z FM-a 2009, w którego grałem do czasu, gdy dostałem FM 2012 na gwiazdkę i byłoby fajnie, gdyby taki widok był domyślny, po kliknięciu na odnośnik do zawodnika.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś osoba, która gra lub grała druzyna z 5 lub nizszej ligi ang. która wprowadziła zespol do premiership lub chamionship ? Prosze o kontakt

 

Ja gram Blyth Spartans z 6 ligi ang :D co sezon awans az do premiership i mistrzostwo w 2 sezonie :D

 

Ciężko mi w to uwierzyć, skad masz kase ? Przecież te podatki to jest masakra, ja gram Darlingtonem, po awansie do Coca-Cola League 1 nie robie już turniejów, bo kluby tyle chca kasy za udział, ze sie nie opłaca organizacja i pieniążki sie skonczyly. Kibice tłumnie tez nie chodzą na mecze, wiec ciekawi mnie jaka Ty masz recepte na sukces

 

Szejku mi przejal klub jak awansowalem do premiership , dal 50 mln do kasy i sie rozkrecilo :D a do tego czasu bida z nedza byla :D

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś osoba, która gra lub grała druzyna z 5 lub nizszej ligi ang. która wprowadziła zespol do premiership lub chamionship ? Prosze o kontakt

 

Ja gram Blyth Spartans z 6 ligi ang :D co sezon awans az do premiership i mistrzostwo w 2 sezonie :D

 

Ciężko mi w to uwierzyć, skad masz kase ? Przecież te podatki to jest masakra, ja gram Darlingtonem, po awansie do Coca-Cola League 1 nie robie już turniejów, bo kluby tyle chca kasy za udział, ze sie nie opłaca organizacja i pieniążki sie skonczyly. Kibice tłumnie tez nie chodzą na mecze, wiec ciekawi mnie jaka Ty masz recepte na sukces

 

Szejku mi przejal klub jak awansowalem do premiership , dal 50 mln do kasy i sie rozkrecilo :D a do tego czasu bida z nedza byla :D

 

W takim razie rozpoczynam modły o szejka

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem mianowicie w atrybutach (taki wygląd jak jets pokazany na screenie rozwoju) widnieje mi tylko napis preferowana noga oraz przybliżona wartość (przy czym nie wyświetla się np "lewa" or "3,1 $") reszty nie widać.. Dodam jeszcze że gdy jestem na profilu gracza w atrybutach i wejdę do "USTAWIENIA" zmianie coś obojętnie co.. Pokazują się wszystko normalnie wystarczy jednak iż wyjdę i znowu wejdę na gracza i jest tak samo.. ;f zmiana rozdzielczości i skina nic nie dała. Miał może ktoś taki problem, zna ktoś receptę ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

 

mam malutki problem i nie wiem czym moze byc to spowodowane a mianowicie:

 

gram FMa i jak chce zobaczyć jakiś wynik klikam na niego i wyskakuje mi błąd ( ale gre mogę prowadzić dalej):

 

Logged to channel:

 

Ostrzeżenie: Did not find font resource: fonts/match

 

jesli ktoś wie jak to usunąc proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Zaczelismy z kumplem lige angielska on gra m city ja united , zdobylem wszystko cos sie dalo w 1 sezonie a mimo to nikt nie chce do mnie przechodzic z gornej polki natomiast kumplem nie zdobyl nic a wiekszosc chce do niego przejsc o co chodzi ? ( kupil a sanchez , robbena a do mnie nie chcieli przejsc mimo ze wygralem wszystko imo bzdura )

Odnośnik do komentarza

Jakieś nieporozumienie.

Znalazłem niezłego brazylijskiego defensywnego pomocnika wystawionego na listę transferową. Zgłosiłem się po niego, tak samo jak parę klubów brazylijskich, ja z propozycją transferu, oni z propozycją wypożyczenia. Nagle dostałem informację, że on dogadał się z klubem brazylijskim i idzie do niego na zasadzie wypożyczenia na 6 miesięcy, a natychmiast do mnie przyszedł news, że dołączy on do mnie na zasadzie transferu 1 stycznia...

Zaakceptował obie oferty, tyle że ja chciałem przeprowadzić transfer natychmiast (nie ma możliwości dogadania w sierpniu umowy transferowej na styczeń w FMie), a dostanę gracza dopiero za pół roku, jeszcze płacąc za niego.

Idiotyzm - o wiele lepiej to wyglądało w poprzednich częściach, w których gracz akceptował jedną ofertę i automatycznie odrzucał inne. Całe szczęście mam kim grać na DP, bo bym został bez środków i bez piłkarza na pół roku.

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

 

mam malutki problem i nie wiem czym moze byc to spowodowane a mianowicie:

 

gram FMa i jak chce zobaczyć jakiś wynik klikam na niego i wyskakuje mi błąd ( ale gre mogę prowadzić dalej):

 

Logged to channel:

 

Ostrzeżenie: Did not find font resource: fonts/match

 

jesli ktoś wie jak to usunąc proszę o pomoc

 

Prawdopodobnie masz niekompletnego skina. Przywróć skórkę na domyślną FM lub wgraj sobie pełny skin

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z FM 2012 na laptopie:

 

Otóż wpierw miałem zainstalowany manager w wersji 2011. Niestety po ustawieniach taktycznych i próbie przejścia do meczu wybijało grę do pulpitu i wyłączało ją. Po pewnym czasie zainstalowałem wersję 2012. Tym razem przechodzi mi w tryb meczu, jednakże najpierw wybija do pulpitu i po jakichś 15 sek. wraca do ekranu meczu. Niby wszystko ok, mogę przeczekać te 15 sek, ale po rozegraniu kilku meczy chcąc zagrać następny, laptop zawiesza się w momencie naciśnięcia przycisku "mecz" (nie reaguje na ruchy myszki, żadne skróty klawiszowe nie działają). Czasem, lecz nie zawsze w tym momencie, włączają się wentylatory i zaczynają tak głośno pracować, jakby karta miała się zaraz spalić. Nie wiem, co w takiej sytuacji zrobić, bo na kompie stacjonarnym gorszym sprzętowo FM 2011 i 2012 chodzą bez zarzutu i ekran meczowy pojawia się bez jakiejkolwiek przerwy.

 

Mój laptop:

ASUS X53S

Intel Core i7-2670QM, 2,2GHz

8GB RAM

Karta Graficzna - zintegrowana Intel, a dla aplikacji - NVIDIA GeForce GT540M 1GB

 

Żeby od razu rozwiać wątpliwości, to grę oczywiście uruchamiam z lepszym procesorem graficznym.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...