Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie czaję tej gry. Gram Elaną toruń i w swoim trzecim sezonie gram już w ekstraklasie. Poczatki każdego z 3 sezonów świetne, serie 10-15 meczów bez porażki. Najmniej straconych bramek, najwięcej strzelonych, w każdym sezonie również w ekstraklasie. Oczywiście po tych kilkunastu meczach 1 miejsce. A później nie wiem co się dzieje, przychodzi jedna porażka, za chwile następna, gra wyraźnie się sypie. Na początku sezonu bez problemu radziłem sobie z lechem czy wisłą, zawsze miałem lepsze posiadanie,więcej setek, a w kolejce rewanżowej gra wygląda tragicznie. Porażki po 0:4, 0:5 w ekstraklasie. W niższych ligach drugie części sezonu też tragiczne, co drugi mecz porażka, ledwo awansowałem do wyższej ligi. Dlaczego tak się dzieje?Ja na 1 rzut oka widzę że początek sezonu zaczynam świetnie bo mam dobrą taktykę, a w ostatnich kolejkach grają tak jakby taktyka była gówniana i grają dużo gorzej przez gorsze od rywali umiejętności.

Odnośnik do komentarza

Endrju trening ? przygotowales ich silowo do 2 czesci sezonu ?

 

przygotowałem w takim sensie że cały czas dbam o morale i ogranie. Obecnie w ekstraklasie przestali grać na kilka kolejek przed końcem rundy jesiennej. W 19 meczach miałem tylko 2 porażki, a później w kolejnych 2 w rundzie jesiennej i 3 rundy wiosennej seria porażek ;/

Odnośnik do komentarza

Posiada ktoś tą wielką paczkę z 93 tysiącami zdjęć piłkarzy? Chodzi mi tu o źródło z sotirousti. Słaby angielski mam i z nimi dogadać się o torrent to jak z Czechem. A partami z 60kb/s transferem nie ma co ściągać. Pobrałem ostatnio jedynie jakiś 4,2gb plik, ale z tego 2gb to jakieś nie możliwe do odczytu foldery.

Odnośnik do komentarza

kur... mać, drugi raz to samo :( http://www.fotosik.p...8037c8e859.html jakies propozycje na rozwiązanie problemu?

Kupiłeś pudełkową wersję czy klucz z Allegro? Jeśli klucz to za ile? Grafika nie ma tu nic do rzeczy. Tylko podmieniając coś w głównym folderze gry i potem sprawdzając "spójność plików" Steam pobiera domyślne pliki ( piłki, siatki itd.). Niezłe jaja trzeba przyznać... Atakuj support SEGI, nie ma innej opcji chyba... I na bieżąco pisz jak się sprawa toczy, GL !

 

Posiada ktoś tą wielką paczkę z 93 tysiącami zdjęć piłkarzy? Chodzi mi tu o źródło z sotirousti. Słaby angielski mam i z nimi dogadać się o torrent to jak z Czechem. A partami z 60kb/s transferem nie ma co ściągać. Pobrałem ostatnio jedynie jakiś 4,2gb plik, ale z tego 2gb to jakieś nie możliwe do odczytu foldery.

Ja chyba ściągałem stąd---> http://torrenty.org/torrent/636991 i pobrało się bardzo szybko. Swoją drogą - nie ma jak torrenty ;)

Odnośnik do komentarza

A ja nie czaję tej gry. Gram Elaną toruń i w swoim trzecim sezonie gram już w ekstraklasie. Poczatki każdego z 3 sezonów świetne, serie 10-15 meczów bez porażki. Najmniej straconych bramek, najwięcej strzelonych, w każdym sezonie również w ekstraklasie. Oczywiście po tych kilkunastu meczach 1 miejsce. A później nie wiem co się dzieje, przychodzi jedna porażka, za chwile następna, gra wyraźnie się sypie. Na początku sezonu bez problemu radziłem sobie z lechem czy wisłą, zawsze miałem lepsze posiadanie,więcej setek, a w kolejce rewanżowej gra wygląda tragicznie. Porażki po 0:4, 0:5 w ekstraklasie. W niższych ligach drugie części sezonu też tragiczne, co drugi mecz porażka, ledwo awansowałem do wyższej ligi. Dlaczego tak się dzieje?Ja na 1 rzut oka widzę że początek sezonu zaczynam świetnie bo mam dobrą taktykę, a w ostatnich kolejkach grają tak jakby taktyka była gówniana i grają dużo gorzej przez gorsze od rywali umiejętności.

 

Jeśli taksa sprawdza się przez dłuższy czas a później coś zaczyna się psuć to antydotum to ROTACJA. Trzeba zmieniać zawodników co mecz 4-5, nawet tych najlepszych. To się opłaca bo wszyscy się ogrywają a ci, którzy grają najwięcej mają czas na regenerację co jest ważne. Nie radzę zmieniać dobrze funkcjonującej taksy lecz szukać lepszych zawodników na kluczowe pozycje.

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób można nakłonić zawodnika do przejścia do swojego klubu ? Bo rozmawiam o nim z mediami i nic :/

Nie jest czasem tak, że powinno się wysyłać scoutów z wysokim atrybutem "adaptacji", żeby obserwowali danego gracza? Wtedy jemu jest łatwiej go nakłonić go, żeby przyszedł do zespołu. Niektórzy się nie zgodzą choćbyś nie wiem co robił i ile płacił :)

A co do tej adaptacji, to może ktoś dokładniej wie jak z nią jest? Bo kiedyś czytałem coś, że właśnie ona pomaga przy sprowadzaniu zawodnika, czy może też/lub chodzi o to, że dany pracownik szybciej się zaaklimatyzuje w drużynie?

 

PS. W "wiadomościach" dotyczących przygotowań, z boku był profil asystenta i 3 atrybuty go wyróżniające, tak jakby główne: determinacja, motywacja i adaptacja właśnie. I tak się zastanawiam czy faktycznie one są głównym wyznacznikiem jakości asystenta? Co myślicie? Zawsze na nie właśnie zwracałem uwagę, żeby nie były za niskie i teraz się zastanawiam czy przy następnym wyborze nie kierować się głównie nimi...

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem coś niedobrego się dzieje z zawodnikami, z którymi nie przedłuża się kontraktu i oddaje na wolny transfer. Gram Arsenalem i zwolniłem z klubu Fabiańskiego (30 lat, nie znalazł klubu i skończył karierę), Van Persiego (32 lata, zniszczony przez kontuzje, ale nadal dobry piłkarz dla zespołu ze środka tabeli Premier League, mimo to nie może znaleźć pracodawcy). Sunderland oddał Arshavina, 34 lata, też jeszcze się "trzyma" piłkarsko - również bez klubu. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać...

Odnośnik do komentarza

(...)

A co do tej adaptacji, to może ktoś dokładniej wie jak z nią jest? Bo kiedyś czytałem coś, że właśnie ona pomaga przy sprowadzaniu zawodnika, czy może też/lub chodzi o to, że dany pracownik szybciej się zaaklimatyzuje w drużynie?

(...)

 

Adaptacja wskazuje, jak dany zawodnik/trener zaaklimatyzuje się w danym kraju/środowisku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...