Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Na dobrą sprawę to zawsze masz roczne zarobki, bo kontrakt podpisujesz na rok-kilka lat, a nie na kilka tygodni. Po prostu możesz sobie ustawić inny tryb wyświetlania (tygodniowo, miesięcznie, rocznie), ale w ogólnym rozrachunku to nic nie zmienia.

Mając ustawione płace rocznie jakoś bardziej mogę sobie wyobrazić roczny budżet, a moje pytanie wynikało bardziej z wysokości sum premii jakich chcą piłkarze.

 

Myta przejrzyj ten temat, bo już wiele razy było to podawane. Z tego co pamiętam to kilka stron temu ktoś o to pytał

Odnośnik do komentarza

03.03(Mar) - Mexico

08.03(Mar) - Australia, Croatia, France, Germany, Greece, Hungary, Israel, N. Ireland, Russia, Scotland, Switzerland, Turkey, Ukraine, Wales

13.03(Mar) - Austria, England

17.03(Mar) - Slovakia

18.03(Mar) - Belgium, Czech Republic, Denmark, Indonesia, Italy, Poland, Portugal

19.03(Mar) - Bulgaria, Romania, Slovenia

25.03(Mar) - Holland

28.03(Mar) - Serbia, Spain

02.04(Apr) - Argentina, India, South Africa

19.04(Apr) - Hong Kong, Uruguay

19.08(Aug) - Sweden

02.09(Sep) - Malaysia

14.09(Sep) - South Korea

19.09(Sep) - Chile

20.09(Sep) - Brazil, Ireland

23.09(Sep) - Iceland

25.09(Sep) - Finland

28.09(Sep) - Colombia, Singapore

08.10(Oct) - China, Norway

16.10(Oct) - Peru

02.11(Nov) - Belarus

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Hmm da radę jakoś wymazać ten przepis że piłkarze U-18 grający w lidze brazylijskiej nie mających 18 lat żeby mogli opuszczać kraj szybciej? Bo teraz mogą tylko i wyłącznie po skończeniu 18 lat.

 

oficjalnie, legalnie się nie da. ale skoro mowa o "wymazywaniu" i nie przeszkadza ci używanie edytora to włącz sobie FMRTE, zmień wiek zawodnika na 18 lat, kup gościa a później zrób wsteczną korektę na np 17 lat :)

chociaż nie będzie to działanie godne FM-maniaka ;)

Odnośnik do komentarza

Grał już ktoś w lidze francuskiej (a dokładnie Ligue 1). Ja gram PSG. Niby łatwe zadanie, ale wcale nie idzie mi dobrze. Prezes skąpi na transfery - dostaje na okienko ok 12-15mln Euro. Pierwszy sezon skończyłem na 3miejscu plus zdobyty puchar

 

 

http://imageshack.us...koglnyfazy.png/

 

Jak na razie to tylko K.Gameiro nie zawodzi. Normalnie wymiata:

 

http://imageshack.us...idokoglnya.png/

 

Może ktoś z gry w lidze francuskiej pamięta jakiś dobrych grajków. Przede wszystkim na pozycje bocznych obrońców lub skrzydłowych...

 

 

Też nimi gram i tez w pierwszym sezonie 3 miejsce tyle, ze bez pucharu, na poczatku rundy rewanzowej mostwo kontuzji sie mi pojawiło, a ze postawiłem na jakosc a nie na ilość zawodnikow to nie mial kto grac. Kupiłem leightona bainesa, darijo srne, badelja, hamsika i teveza. Co do kasy na transfery to wystarczy, rozlozysz na 4 letnie raty i kasy dosc na zawodnikow :) Psg ma kasy jak lodu wiec mozna kupowac na sile, ale po pierwszym sezonioe gra juz mi nie sprawia za wielkiej przyjemnosci :)

Odnośnik do komentarza

pan1majonez

 

Ja gram PSG, dlatego że zawsze byłem ich kibicem. Pogram do momentu aż zdobędę mistrza, LM i Klubowe Mistrzostwa Świata (zaś spróbuje sił słabszym zespołem w Anglii). W lecie 2012 wypożyczyłem braci: Rafaela i Fabio z MU, Canalesa z Realu oraz kupiłem Eriksena z Ajaxu (ten to dopiero wymiata). Efekt przyszedł szybko w Ligue1:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/189/ligue1widokoglnyfazy2.png/

 

W LM debiutuje i na razie śwetnie mi idzie. Gra obronna dopracowana jest do perfekcji - mam własną taktykę (w treningu mam też ciągle włączone ustawianie się w obronie i Lugano ze Sakho rządzą):

 

http://imageshack.us/photo/my-images/28/europejskipucharmistrzwm.png/

 

W elim. LM po prostu zniszczyłem Benfikę (7-1 w dwumeczu!):

 

http://imageshack.us/photo/my-images/847/slbparissaintgermainwid.png/

Odnośnik do komentarza
oficjalnie, legalnie się nie da. ale skoro mowa o "wymazywaniu" i nie przeszkadza ci używanie edytora to włącz sobie FMRTE, zmień wiek zawodnika na 18 lat, kup gościa a później zrób wsteczną korektę na np 17 lat :)

chociaż nie będzie to działanie godne FM-maniaka ;)

 

Nie, ja tam wolę już poczekać na tego młodzieńca te dwa lata ;] Tak i tak na razie grałby tylko w juniorach. Na początku chciałem to koniecznie zmienić, lecz nie chcę psuć sobie zabawy wspomagaczami.

Odnośnik do komentarza

Ale się mi odkrył bug :( Prowadzę reprezentacje Polski i Wisłę Płock. Są aktualnie przygotowania do ME czyli okres sparingów kilka dni przed EURO i mam grać sparing Wisła Płock - Polska. I pojawił się bug - jaki? Nie można przejść do meczu. A najlepsze, że nie można dać urlopu. I na tym się kończy gra, będę musiał od nowa zacząć :(( Masakra!

Odnośnik do komentarza

Skoro mówisz, że musisz zaczynać od nowa, to rozumiem, że nie masz żadnych wcześniejszych zapisów tej rozgrywki? Gdybyś miał, to mógłbyś taki wczytać i odwołać sparing/ustawić, żeby to asystent rozgrywał sparingi za Ciebie.

 

Tak czy inaczej polecam zapisywać grę, co tydzień i do trzech różnych plików.

Odnośnik do komentarza

Skoro mówisz, że musisz zaczynać od nowa, to rozumiem, że nie masz żadnych wcześniejszych zapisów tej rozgrywki? Gdybyś miał, to mógłbyś taki wczytać i odwołać sparing/ustawić, żeby to asystent rozgrywał sparingi za Ciebie.

 

Tak czy inaczej polecam zapisywać grę, co tydzień i do trzech różnych plików.

 

Nie będę musiał zaczynać od nowa jak ktoś poda mi sposób :( nie chce marnować czasu jaki grałem.

 

ALLELUJA! Udało się :) od nowa uruchomiłem i już ok.

Odnośnik do komentarza

Skoro mówisz, że musisz zaczynać od nowa, to rozumiem, że nie masz żadnych wcześniejszych zapisów tej rozgrywki? Gdybyś miał, to mógłbyś taki wczytać i odwołać sparing/ustawić, żeby to asystent rozgrywał sparingi za Ciebie.

 

Tak czy inaczej polecam zapisywać grę, co tydzień i do trzech różnych plików.

 

Nie będę musiał zaczynać od nowa jak ktoś poda mi sposób :( nie chce marnować czasu jaki grałem.

 

Jak juz sie nie da urlopu wziac to juz chyba musialo sie niezle pochrzanic.Mnie taki impas dopadl z jednym transferem.Zlozylem oferte , potem wycofalem i jak klikalem kontunuj to caly czas mi wyskakiwalo zebym zaproponowal kontrakt zawodnikowi.Nic nie pomagalo ale udalo sie wziac urlop.... :D

Odnośnik do komentarza

Skoro mówisz, że musisz zaczynać od nowa, to rozumiem, że nie masz żadnych wcześniejszych zapisów tej rozgrywki? Gdybyś miał, to mógłbyś taki wczytać i odwołać sparing/ustawić, żeby to asystent rozgrywał sparingi za Ciebie.

 

Tak czy inaczej polecam zapisywać grę, co tydzień i do trzech różnych plików.

 

Nie będę musiał zaczynać od nowa jak ktoś poda mi sposób :( nie chce marnować czasu jaki grałem.

 

Jak juz sie nie da urlopu wziac to juz chyba musialo sie niezle pochrzanic.Mnie taki impas dopadl z jednym transferem.Zlozylem oferte , potem wycofalem i jak klikalem kontunuj to caly czas mi wyskakiwalo zebym zaproponowal kontrakt zawodnikowi.Nic nie pomagalo ale udalo sie wziac urlop.... :D

 

U mnie nie dało się nacisnąć przejdź do meczu. Okazuje się, że im więcej nowości w nowej odsłonie tym więcej bugów.

Odnośnik do komentarza

Sezon 1

Sezon 2

 

Budżecik na płace rośnie ładnie, z początkowych, o ile pamiętam, 80 tys do 120 w obecnym sezonie. Oczywiście na transfery całe 0. W Thurrock zarząd jest do dupy, bo nie chcą się zgadzać na klub patronacki. Kiedy już po 4 prośbie się zgodzili, to nikogo nie znaleźli, a baaardzo by się przydał. No ale i tak polecam :) Na pewno nie wygrasz LM w pierwszym sezonie ;) ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...