Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

cz w trakcie gry da się powiększyć bazę danych graczy?

 

 

Zdecydowanie nie.

 

Ale czy przez zrobienie innych lig grywalnych liczba graczy sie nie zwiekszy?

 

To jest dobre pytanie. Pytanie tylko czy sie zwiększy, czy wszystko się odbędzie w ramach wcześniej już wybranych...

Odnośnik do komentarza

cz w trakcie gry da się powiększyć bazę danych graczy?

 

 

Zdecydowanie nie.

 

Lipa troszkę... niepotrzebnie zaznaczyłem średnią bazę. Grając Legią w połowie sezonu ogrywam wszystkich (w LE pocisnąłem nawet Celtic na wyjeździe 8-4 a w lidze prowadzę) i chcę kupić jakiegoś przyzwoitego napastnika bo Ljuboja doznał długoterminowej kontuzji. Jednak nie ma w czym wybierać. Wszyscy zawodnicy odrzucają kontrakty.

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze pytanie o kontrakty. Mianowicie mam ustawione płace rocznie, w kontrakcie zawodnik się domaga 10k euro jako premia za występ i 5k euro premii bramkowej, czyli z tego co rozumiem, jak zagra mecz, w którym zdobędzie hattrick będę musiał mu dodatkowo zabulić 25k euro? Dobrze to rozumiem?

 

EDIT: kogo lepiej kupić: Emenike czy Kalinic ? :P

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze pytanie o kontrakty. Mianowicie mam ustawione płace rocznie, w kontrakcie zawodnik się domaga 10k euro jako premia za występ i 5k euro premii bramkowej, czyli z tego co rozumiem, jak zagra mecz, w którym zdobędzie hattrick będę musiał mu dodatkowo zabulić 25k euro? Dobrze to rozumiem?

 

brawo, potrafisz swietnie dodawac :)

Odnośnik do komentarza

brawo, potrafisz swietnie dodawac :)

Haha, śmieszne. Umiem czytać ze zrozumienie, tylko myślałem, że może przy płacy rocznej rest to jakoś inaczej rozwiązane, bo płacić komuś za strzelenie gola 5k euro lub 10k za sam występ to jest paranoja, w porównaniu do tego, że zarabia on 3-4 mln euro rocznie !!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...