Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem od czego to zależy, ale zwycięstwa Cracovii nad Wisłą (4:0), ŁKS -u z Lechem (4:1), QPR z Manchesterem City (3:0) i kilka jeszcze innych wyników dają trochę do zrozumienia. Może to czysty przypadek i w niczym mi to nie przeszkadza, ale trochę odstaje to od rzeczywistości.

 

QPR w niedziele ograło Chelsea, więc wszystko jest możliwe :) Fakt, czasami wyniki są przedziwne, ale póki SI nie zaimplementuje w FM 'zjawisk korupcyjnych' to należy to po prostu określić pięknem futbolu. Z drugiej strony u mnie takie 'wyskoki' mojej drużyny z przeciwnikami z niższych lig są zapewne spowodowane brakiem ambicji u piłkarzy. Zauważyłem też pewne prawo serii - jak idzie to idzie, a potem nie daj boże jeden przypadkowy remis i nagle 2-3 kolejne remisy, często 0:0, nudne jak Moda na Sukces. Zmiany taktyk nie pomagają, rozmowy też nie, zebrania też nie.. a po tych kilku jałowych meczach i imponującemu nurkowaniu w dól tabeli ligowej nagle drużynie wraca chęć do gry i jadą lidera 4:0... serio.. nie ogarniam :)

Odnośnik do komentarza

Niestety widac teraz jak dużo ludzi posiadało piraty w poprzednich wersjach. Kiedys po premierze forum było zawalone postami. Teraz pare dni po premierze jest nas tu mało.

 

 

To że mało osób odpowiada nie znaczy że reszta to piraci. Może po prostu jeszcze nie kupili FM'a.

 

 

Albo kupili klucz na Allegro i okazało się, że 3/4 sprzedawców skończyły się klucze :( i czekają na nową dostawę kluczy odświeżając e-maila co 5 minut w nadziei, że przyszedł klucz :D

Odnośnik do komentarza

Widzę, że jak wcześniej krytykowani byli piraci (i słusznie) tak teraz w modzie jest krytyka i naśmiewanie się z tych co kupują klucze na allegro. Lekko żałosne...

 

Szczerze mówiąc jestem zaskoczony. Klucz kupiłem, jeszcze nie dostałem, ale byłem przekonany, że to legalne źródło. Teraz niektórzy zaburzyli mój spokój ducha.

 

Myślałem, że różnica w cenie ok. 30 zł bierze się z tego, że w wersji z kluczem odpadają koszty tłoczenia, dystrybucji itp.?

Odnośnik do komentarza

(...)

 

Co do błędu, to u mnie tez wyskakuje na Windows 7 64bitowym, tylko jak mf się zamknie, dopiero wtedy to się pokazuje.

u mnie jeszcze jeden błąd się pojawia, podczas uruchomienia się meczu, pokazuje się czarny pulpit, na dole ekranu wyskakuje błąd sterowników Nvidii.

http://www.fotosik.p...deff69e4aa.html

macie jakiś pomysł?

 

 

juz znalazłem, okazało się, że nie mam zainstalowanych najnowszych sterowników do karty graficznej. Po zainstalowaniu, oba problemy o których pisałem, znikneły :)

 

Dzięki! Co prawda zainstalowanie nowych sterów od nvidii nie pomogło, ale potem przeinstalowałem stery płyty głównej (chipset + inne bzdety), directx i teź pozbyłem się błędu przy zamykaniu gry.

Odnośnik do komentarza

Część kluczy z Allegro jest na pewno legalna. Różnica ceny może wynikać z tego, że sklepy nakładają marżę dochodzącą nawet do kilkuset procent.

Pre-order dla CM Rev, jak i późniejszą sprzedaż gry wykonuje Inmudo, a takie sklepy mają też swoje konta na Allegro. Wiele sklepów internetowych wykupuję nawet kilkaset licencji i sprzedaje je w internecie z mniejszą marżą. Pozatym, jeżeli klucz zakupiony na aukcji, to należy to zgłosić do zarządcy portalu aukcyjnego, on już posiada pewne uprawnienia, aby sprawdzić rzeczywiste dane sprzedającego i w razie nieścisłości powinien zgłosić sprawę na policję, ponieważ każda transakcja na Allegro jest pełnoprawna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...